Десять років без прав і 51 тисяча штрафу: у Луцьку жінку втретє судили за їзду під наркотиками
У Луцьку зловили водійку в стані наркотичного сп’яніння, яку до того двічі судили за аналогічні правопорушення.
Про це йдеться в постанові Луцького міськрайонного суду.
Інцидент стався близько першої ночі 14 червня 2024 року. На вулиці Софії Ковалевської Христина К. керувала автомобілем Ford Focus з ознаками наркотичного сп’яніння. У неї помітили порушення мови і координації рухів, а зіниці очей не реагували на світло.
Проте від проходження медичного огляду жінка відмовилася. Як з’ясувалося згодом, водійка вже двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за аналогічні правопорушення і була позбавленою водійського посвідчення.
Читати ще: Їздив у комендантську під наркотиками і давав патрульним хабара: волинянин заплатить 17 тисяч штрафу
На судове засідання порушниця з невідомих причин не з'явилася, хоча її неодноразово повідомляли про час та місце розгляду справи. Вину підтверджують протоколи, рапорт, направлення на огляд та відеозапис з місця події.
Суд визнав Христину К. винною за двома статтями КУпАП. Йдеться про частину 3 статті 130 (вчинення правопорушення втретє протягом року) та частину 5 статті 126 (керування без прав).
Водійку оштрафували на 51 тисячу гривень і на 10 років заборонили керувати транспортними засобами.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в постанові Луцького міськрайонного суду.
Інцидент стався близько першої ночі 14 червня 2024 року. На вулиці Софії Ковалевської Христина К. керувала автомобілем Ford Focus з ознаками наркотичного сп’яніння. У неї помітили порушення мови і координації рухів, а зіниці очей не реагували на світло.
Проте від проходження медичного огляду жінка відмовилася. Як з’ясувалося згодом, водійка вже двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за аналогічні правопорушення і була позбавленою водійського посвідчення.
Читати ще: Їздив у комендантську під наркотиками і давав патрульним хабара: волинянин заплатить 17 тисяч штрафу
На судове засідання порушниця з невідомих причин не з'явилася, хоча її неодноразово повідомляли про час та місце розгляду справи. Вину підтверджують протоколи, рапорт, направлення на огляд та відеозапис з місця події.
Суд визнав Христину К. винною за двома статтями КУпАП. Йдеться про частину 3 статті 130 (вчинення правопорушення втретє протягом року) та частину 5 статті 126 (керування без прав).
Водійку оштрафували на 51 тисячу гривень і на 10 років заборонили керувати транспортними засобами.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.