USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

До Білорусі стягнули в 10 разів більше військ, ніж заявлялося

22 Серпня 2017 13:31
На російсько-білоруські навчання стягнули в 10 разів більше військ, ніж заявлялося, інформує Еспресо з посиланням на прес-центр РНБО. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов.

"Реальна чисельність учасників усіх заходів у рамках "Запад-2017" оцінюється у 230-240 тис. осіб, понад 10 тисяч одиниць бойової техніки, близько 100 літальних апаратів та близько 40 кораблів/підводних човнів різного класу", - повідомив Турчинов.

За його словами, це майже в 10 разів більше ніж Міністерство оборони Росії повідомляло напередодні навчань.

За словами секретара Ради нацбезпеки, передбачається проведення навчань практично на всій території європейської частини Росії та в окупованих Криму та Донбасі, вздовж кордонів України, а також у Середземному морі та Сирії.

За інформацією РНБО, крім збройних сил, у цих навчаннях беруть участь також органи державного управління федерального, регіонального та місцевого рівнів Росії, зокрема підрозділи Росгвардії, МВС, ФСБ, МНС та інших.

Поки на території Білорусі масштабні військові навчання проводитиме Росія, на Волині планують заходи з територіальної оборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Яд Показати IP 22 Серпня 2017 13:59
путлер всіма силами готується до повномаштабної війни з Україною. А тому і проводить навчання в Білорусі і все інше . Крім регулярної армії ця ботоксна наволоч задіює і ФІНАНСУЄ "пяту колону" і сепарських посіпак, да всіх кого може від жопоригів до коміністів. От і зараз сюда відпишуть експерди і спєци, що це все фігня, хунта нагнітає, відволікає увагу, і т. д. і т . п. ... АЛЕ ВСІМ ВЖЕ ОЧЕВИДНО - КАРЛОН ГОТУЄ ТРЕТЮ СВІТОВУ ВІЙНУ!
Українець до Яд Показати IP 22 Серпня 2017 14:55
Проспись і похмелись, а потім коментарі пиши, порохобот. :)
Яд до Українець Показати IP 22 Серпня 2017 15:31
Я хоч і н порохобот, як ти виразився, але відповім тобі одне, краще бути порохоботом, ніж путлеровським жополизом і колаборантом. Перестань вживати фекалії ботоксної криси, може в голові трохи проясниться.
Кіндрат Панасович Показати IP 22 Серпня 2017 14:37
Щось мені це все не подобається. Волинська Народна Республіка?
12345 до Кіндрат Панасович Показати IP 22 Серпня 2017 15:37
Ну хіба що на території Брестської області.
Патріот В. Показати IP 22 Серпня 2017 14:45
В Україні все " спокійно " , навіть не оголошено надзвичайного стану не то, що по всій Україні , а хоча-би в Донецькій та Луганській областях. І Крим москалі анексували також тихим сапом, ніякого надзвичайного стану ніхто не оголошував ! Запитання : - чому , це що нормальне явище що країну захвачують, а ми мовчимо ???????
бритва оккама Показати IP 22 Серпня 2017 14:52
а ти все не заспокоїшся...Все поносиш в коментах під різними іменами...Тебе видає обмежений словниковий запас...
хата скраю до бритва оккама Показати IP 23 Серпня 2017 10:16
Що ти людям рота затикаєш в самого мислення і словниковий запас як в однокліткового типу " інфузорії туфельки ", базар фільтруй
Вася Показати IP 22 Серпня 2017 14:53
"близько 40 кораблів/підводних човнів різного класу" до Білорусії??? Там де немає моря???
123 до Вася Показати IP 22 Серпня 2017 23:04
Що ти хочеш він же пацифіст, йому що рогатка, що пістолет, все одно...