USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Добивав пострілами в голову: з’явилося відео розстрілу солдатів у Дніпрі. Відео 18+

27 Січня 2022 10:49
У Дніпрі 20-річний солдат строкової служби Артем Рябчук із автомата обстріляв товаришів по службі. Загинули четверо військових та одна цивільна жінка, ще п'ять отримали поранення.

У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано стрілянину, що її вчинив строковик.

Як видно на відео, солдат дочекався, щоб начальник варти та помічник відкрили кімнату зберігання зброї та шафу з боєприпасами, та відкрив вогонь в офіцера та сержанта.

Він кілька разів бігав до шафи, поповнюючи боєприпаси. А потім «добив» товаришів по службі пострілами в голову.

Увага, на відео присутні сцени насилля!
Наразі стрільця вже затримали в передмісті Дніпра. Автомат, із якого солдат стріляв по товаришах, був при ньому.

Читати ще: Що відомо про строковика, який розстріляв солдатів у Дніпрі

Нагадаємо, трагедія сталася сьогодні, 27 січня, близько 3:40 на території Південного машинобудівного заводу.

Державне бюро розслідувань кваліфікує розстріл п'яти осіб - чотирьох військовослужбовців та однієї цивільної жінки - у Дніпрі як умисне вбивство.

«Під час попереднього огляду місця події встановлено, що один із військовослужбовців Національної гвардії України відкрив вогонь з автоматичної зброї у товаришів по службі. У результаті 5 осіб загинули, серед них – одна цивільна, ще 5 отримали поранення різного ступеню тяжкості. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за п. 1 та п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство)», – повідомили в пресслужбі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Читач Показати IP 27 Січня 2022 11:02
Це тільки через дідівщину. Принижували хлопця, от і не витримали нерви.
.. до Читач Показати IP 27 Січня 2022 11:29
де ти тут дідівщину побачив, клоун? Ріжки в рюкзак забирав теж через дідівщину? Цивільну жінка теж дідом була?
Пук до .. Показати IP 27 Січня 2022 12:19
Ти йди підмийся додік, в агресії він і тебе на дивані диванного експерта міг завалити … ти то.моз нед,робок
Анонім до .. Показати IP 27 Січня 2022 12:35
Людину можна довести до такого стану,просто так не стріляють,а потім здаються!!!Я не виправдовую,але впевнений,що любого могли до такого стану довести.
Коля до .. Показати IP 28 Січня 2022 12:02
Вже сьогодні хлопці звідти дали покази і розказали що з них знущались жорстоко.
Екс до Читач Показати IP 27 Січня 2022 12:58
Дідівщиною тут і не пахне, по відео видно що він добре розуміє, що робить (робить контрольні постріли в голову, перезаряджає автомат, бере рюкзак і накладає магазини з патронами). Я не знаю які в нього мотиви, але людина в якої здали нерви, не буде так холоднокровно себе поводити.
Голова Показати IP 27 Січня 2022 11:07
По відео дідовщиною і не пахне. Професійний підготовлений бойовик. Отже мабуть все таки це сплановано
Анонім до Голова Показати IP 27 Січня 2022 16:13
Читай нові подробиці,експерд.Ти сам "бойовик", б'єшся головою в стіну.Де сенс бойової операції,вбити колег по службі?Проффесор
Голова до Анонім Показати IP 27 Січня 2022 20:23
І буквально за якісь там місяць строкової служби так професійно навчився стріляти? Ти ідіот? Подивися на його рухи координацію тіли і швидкість прийняття рішень. та він засланий козачок
Голова до Анонім Показати IP 27 Січня 2022 20:26
Не здивуюсь як зараз Аваков скаже що при мені такого не було.
продиус Показати IP 27 Січня 2022 12:18
треба не бумагами заниматься а среди людей быть
1312 Показати IP 27 Січня 2022 13:07
які всі тут експерти , хто служив срочку той знає як і що . просто в кожноі людини є свій порог витримки . не витримав хлопчина довели .
гасять героiв Показати IP 27 Січня 2022 13:09
Щей й Путен не напав
Ірина до гасять героiв Показати IP 27 Січня 2022 13:27
На схід би його, вломив би терористам. А так реально довели, якби свідомо це робив то не здавався б.
Ірина до Ірина Показати IP 27 Січня 2022 14:02
Поправлю свій попередній допис - дивлячись відео його розповіді про скоєне, враження що він дебіл просто.
О до Ірина Показати IP 29 Січня 2022 15:20
Не то слово
Гамен Показати IP 27 Січня 2022 13:14
Мабуть на гражданці в кс переграв
Лена Показати IP 28 Січня 2022 02:21
Не знаю,чи там була дідовщина ,чи ні,чи здали нерви,але скільки вбити та поранити це ненормально,він адекватно вів і розумів що робить.В мене брат служив і розповідав,що всяке було,але ніхто ж не брав зброю в руки і не стріляв.Зараз його посадять, та ще й держава має годувати такого "урода"я б прийняла поправку в кримінальний кодекс за таке смертна кара...
Неважно Показати IP 28 Січня 2022 06:13
Правльно зробив значіть було зошто.Якщо вони там дуже круті в дідовщину гратись захотіли.На вам пожалуста.Хлопець себе захищав.
Елена Показати IP 28 Січня 2022 11:26
Он делал все абсолютно хладнокровно. Это видно на видео. Потом хладнокровно выстрелил в девушку-оператора.. Убил вахтера -женщину, которая вообще не имела к дедовщине никакого отношения. Выстрелом в голову, хладнокровно и спокойно рассказал об этом. Это не самозащита. Он убивал и это ему нравилось.
Микола Показати IP 28 Січня 2022 15:27
Винуватий він тільки на половину, в іншому винне командування військової частини. Побачимо скільки голів полетить після розслідування. А взагалі нормального адвоката звести можна все до10 років, і вийти через 7.
Лена Показати IP 28 Січня 2022 19:16
5людей вбив та 5 поранив і 10років та це ж зовсім нічого.За це пожизненно (а вообще поправка до ККУ -смертна кара)
Гость Показати IP 29 Січня 2022 20:20
Почему караульные были без бронежилетов???
Руслан Показати IP 30 Січня 2022 01:58
Я служив в тій частині 10 років назад дідівщина там була жорстка,ну це не дитячий садок щоб за юбками ховатися