USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Доставку газу рахуватимуть по-новому: хто заплатить найменше

12 Березня 2020 07:20
Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг 6 березня затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу.

Про це інформує Gazeta.ua.

Найменше будуть платити нові споживачі або домогосподарства, які споживають газ менше дев’яти місяців. Також мінімальну платіжку отримають сім’ї, які тривалий час не користувались газом, але не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяви на розірвання договору на розподіл, йдеться у постанові регулятора.

Щоб розрахувати тариф для домогосподарств з газовою платою, потрібно 39 «кубів» газу множити на тариф на доставку та ділити на 12 місяців.

Для домогосподарства з газовою плитою та колонкою кількість кубометрів газу у формулі зростає до 126. Для домогосподарства з автономним опаленням – 314.

Оновлені рахунки українські споживачі отримають у квітні. Водночас платіжки перерахують для тих, хто вже сплатив за квитанціями у січні-лютому. Окремих заяв писати не потрібно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Споживач Показати IP 12 Березня 2020 07:58
Немає у нас ніяких договорів!!!Відповідно до Закону вони мають вже бути і виключно ІНДИВІДУАЛЬНІ,як і облік газу-виключно ІНДИВІДУАЛЬНИЙ.Все інше-МАНІПУЛЯЦІЇ.
Prok Показати IP 12 Березня 2020 14:10
Розрахунки "від стелі". Хто має автономну не миється і не варить їсти? Чому не розраховують виходячи із поточного споживання? Пора виганяти з посад таких "спеців"!
скептик Показати IP 12 Березня 2020 16:00
так званий тариф розподілу - це висмоктана з пальця послуга, оскільки ніяких витрат для її надання не здійснюється.
ГАЛИНА Показати IP 12 Березня 2020 23:58
Мала бути одна платіжка, але чомусь знову космічна ціна за транспортування газу?
Іван Показати IP 13 Березня 2020 04:28
Черговий обман олігархів..
Михайло Показати IP 13 Березня 2020 07:23
В нас 10 куб.газу множимо на 5гр.і додаємо 160гр.доставки і маємо ціну 21гр.за куб газу.Щоб ви вдавились!!!
Дідо Показати IP 13 Березня 2020 10:14
Кручу, верчу, надурити хочу. Так і роблять. Платити не буду. Повністю. Допоки не приберуть плату за транспортування.
Дідо 2 до Дідо Показати IP 13 Березня 2020 10:56
Вони церимонитись не будуть.відключать газ і все.
Дідо до Дідо 2 Показати IP 13 Березня 2020 19:23
а хто їх в квартиру пистить? плюс частковий платіж є.
Дідо 2 Показати IP 13 Березня 2020 10:59
Вони церимонитись не будуть.відключать газ і все.
Галина Показати IP 13 Березня 2020 13:00
Чому всі мовчать ? Пора виходить всім. Наші труби мовчки приватизували, і тепер іще гроші ми повинні за них платити.)))))
Игорь Показати IP 13 Березня 2020 13:09
К**ли всі олігархи і ті що у влади коли вони наїдяться
Дідо до Игорь Показати IP 13 Березня 2020 19:25
Ніколи, ви знаєте які в них розходи? Яхта кожен день потрбує коштів. Швартування кошує гроші теж. Податки на нерухомість закордоном.
Вячеслав Показати IP 13 Березня 2020 14:17
Плата за транспортування, повинна бути відмінена. Зробити газ не 5 грн за куб, в 6,50 і все. Людина може поїхати десь на пів року, за що плата, яке транспортування!!!
диван Показати IP 13 Березня 2020 16:36
Шо за кіпіш, як малі діти. Все що крадуть великі дядьки, компенсують прості українці, має ж держава якось існувати. Це абонплата за газ, тільки по-другому названа, її ще десь з 15го року хотіли запровадити, тільки весь час відкладали. Вибори ж. Треба ж вибратись ще раз. Пройшли вибори торік - тепер можна абонплату вводити. Діти, чесне слово.
Stach Показати IP 13 Березня 2020 19:17
Газопроводи будувала держава-ллюди,юридично приписали це все Фірташу.Гроші Фірташу на особистий рахунок- бажано у валюті і в офшор. Це кидок для всіх українців. Він же іх не будував,а якщо й купив то за крадені гроші.
8888 Показати IP 14 Березня 2020 07:42
Постанова від 6.03.2020 ✓580 буде діяти з січня 2021 так зтверджують обл.гази.На даний момент ЗМІН НЕМАЄ .Що ви пишете,позвоніть в любий обл.газ вам скажуть..
Віктор Показати IP 14 Березня 2020 09:04
Скажіть навіщо виділяти транспортування якщо газ для населення може продавати лише облгаз. Хоч приватні фірми продають підприємствам газ дешевше ніж облгаз населенню.
петро Показати IP 16 Березня 2020 14:36
Все просто: 3,28 м3 на 1 особу х 12 місяців х 1,08 грн. тариф транспортування газу для "Львівгазу" ===42,51 грн. в рік --за доставку газу на 1 особу. Що ще не зрозуміло?? При умові, що у вас газова плита+центральне опелення.
Газ в трубі Показати IP 16 Березня 2020 18:42
Газом не користувались 6 років, квартира чорнова. Прописана одна людина, в грудні ще не брали за подачу, в січні 87 грн., в лютому вже 175 грн. на лічильнику одні 00.
СМЕРТЬ КРОВОСІСЬКАМ. Показати IP 24 Квітня 2020 23:43
Ціна на транспортування газу для населення у два рази більше ніж для московії транзит, а ще розподіл це взагалі 32$ за 1000куб.м. Якийсь газомор виходить.
Олександр Показати IP 2 Серпня 2020 20:46
За липень 2020 року спожито 2 куб.м газу. Необхідно заплатити 195.91 грн+5,94 грн.=201,85 грн. Отже, за 1 куб.м газу необхідно заплатити більше 100 грн. ЖАХ!!!