USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

«Достопримечательность» – протеже MONATIK випустила провокаційний кліп, у якому знявся сам артист

13 Серпня 2020 23:40
Бек-вокалістка Дмитра Монатіка, учасниця шоу «Голос країни – 10» Lida Lee разом із артистом презентувала дебютний кліп на композицію «Достопримечательность».

Lida Lee – перша співачка MONATIK Corporation, пілотного продюсерського проєкту Дмитра Монатіка.

Режисеркою відеороботи «Достопримечательность» є відома Таня Муіньо. Зйомки, своєю чергою, проходили в культовій історичній пам’ятці – Одеському театрі опери та балету.

«Пам’ятка – це місце або особа, що надихає на поетичне захоплення», – вказано в описі кліпу на YouTube.
«Lida Lee, я надзвичайно радий, ти безмежно талановита, та ще й трудоголічка! Справжня артистка і особистість, яка щоразу нагадує своїм прикладом, що бігти потрібно не від проблем, а назустріч мріям! Щасливий створювати разом із тобою і бути частиною твоєї дебютної відеороботи. Все тільки розпочинається, і я впевнений, що твої зусилля оцінять, а талант стане впізнаваним. Ти пам’ятка MONATIK Corporation! Вітаю з початком цікавої, творчої мандрівки для всієї нашої команди під назвою Lida Lee», – привітав свою протеже Дмитро Монатік у дописі в Instagram.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 14 Серпня 2020 00:29
О це мистецтво! Дивіться і мовчіть, заздріть мовчки!
Лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 08:40
Руський язик і труси це так скрепно
С Луцка до Лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 09:55
Не дуже прикольно бачити на екрані чувака с Луцка, який принциво жодного слова не каже рідною мовою.
Та його до С Луцка Показати IP 14 Серпня 2020 16:55
Його в Луцьку трішки щемили мабудь. Тому й таке ...
Місто Показати IP 14 Серпня 2020 10:20
Зараз майже всі такі кліпи: є тітонька(дівонька) в трусах, якось танцює, щось співає. Всі охають, ахають, кажуть: "Ти звєзда, ти афігітєльна, ти трудаголік". До речі, а які слова в пісні: це зараз якийсь тренд у виконавців співати так, щоб було не зрозуміло чи це такі слова незрозумілі?
І село до Місто Показати IP 14 Серпня 2020 16:56
То в них у половини дефет дикції, не всі букви вимовляють, тому й такі тексти.
Луч Показати IP 14 Серпня 2020 11:12
Це не творчість це шум, і я не лише про монатіка, а про мозгі патапи насті це жах, якій несмак фу! P. S. І те що він з Луцька нідочого, була б це дійсно достойна музика я б гордився, а так це пшик короткій і тимчасовий!
MONATIK Corporation Показати IP 14 Серпня 2020 11:43
"MONATIK Corporation".... ПРОСТО РЖУ))))
От просто до MONATIK Corporation Показати IP 14 Серпня 2020 16:55
Нє завідуйтє.
Луцьк до MONATIK Corporation Показати IP 14 Серпня 2020 17:09
Ну, хлопець звичайно молодець: робить те, що "хаває" сучасний "піпл". Тільки, мабуть, це не мистецтво. МОHNATIK Corporation - мохнатік-корпорейш звучить цікавіше...
так таки так Показати IP 14 Серпня 2020 17:16
Зе ж піпл прохавав !! і зажив щасливо!