Довга дорога додому: на Волині прощалися з Героєм Михайлом Лукашуком
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/12-05/373234/pokh.jpg)
Довгою була остання дорога Героя Михайла Анатолійовича Лукашука на малу батьківщину. У жовтні 2022-го зв'язок з рідними обірвався. Понад рік щирих молитов, невідомості та марної надії родини. Не витримало серце старенької матері, пішла у засвіти, так і не дочекавшись сина. Та, напевно, Бог таки почув ці молитви, бо тіло безвісти зниклого Михайла Лукашука вдалося встановити за даними ДНК-експертизи у листопаді 2023-го.
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
За офіційними даними, рядовий розвідувального взводу механізованого батальйону 14-ї окремої механізованої бригади Михайло Лукашук зі зброєю в руках захищав Україну з 6 квітня 2022 року, загинув під час наступальної операції в районі населеного пункту Орлянське Куп’янського району Харківської області 29 жовтня 2022 року.4 грудня 2023-го жителі громади на колінах зустрічали тіло загиблого військовослужбовця Михайла Лукашука. Прощання з ним розпочалося з громадської панахиди біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України у Рожищі.Невтішні у тяжкому горі сестри Героя, уся велика родина. Приїхав провести дядька в останню дорогу і племінник загиблого, який теж бореться за волю України. Він як ніхто інший розуміє, як нелегко дається українським воякам звільнення кожного метра рідної землі.Пізніше похоронна процесія вирушила у Топільне, до будинку, де народився і жив Михайло.
Односельці теж зустріли загиблого земляка навколішки, віддаючи йому останню шану, бо у їхній пам’яті він залишився звичайним сільським хлопцем, щирим, привітним та працьовитим.Останнє прощання у рідній домівці, спільна молитва за світлу душу невинно вбитого вояка – і велелюдною процесією загиблого під звуки військового оркестру та жалобні піснеспіви провели до місцевого храму. Чин похорону продовжили у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.Під військові залпи та мелодію Державного Гімну України Михайла Лукашука поховали на місцевому кладовищі. А національний стяг, яким було вкрито домовину, зі словами вдячності за мужнього воїна і щирого патріота передали військові сестрі загиблого.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
За офіційними даними, рядовий розвідувального взводу механізованого батальйону 14-ї окремої механізованої бригади Михайло Лукашук зі зброєю в руках захищав Україну з 6 квітня 2022 року, загинув під час наступальної операції в районі населеного пункту Орлянське Куп’янського району Харківської області 29 жовтня 2022 року.4 грудня 2023-го жителі громади на колінах зустрічали тіло загиблого військовослужбовця Михайла Лукашука. Прощання з ним розпочалося з громадської панахиди біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України у Рожищі.Невтішні у тяжкому горі сестри Героя, уся велика родина. Приїхав провести дядька в останню дорогу і племінник загиблого, який теж бореться за волю України. Він як ніхто інший розуміє, як нелегко дається українським воякам звільнення кожного метра рідної землі.Пізніше похоронна процесія вирушила у Топільне, до будинку, де народився і жив Михайло.
Односельці теж зустріли загиблого земляка навколішки, віддаючи йому останню шану, бо у їхній пам’яті він залишився звичайним сільським хлопцем, щирим, привітним та працьовитим.Останнє прощання у рідній домівці, спільна молитва за світлу душу невинно вбитого вояка – і велелюдною процесією загиблого під звуки військового оркестру та жалобні піснеспіви провели до місцевого храму. Чин похорону продовжили у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.Під військові залпи та мелодію Державного Гімну України Михайла Лукашука поховали на місцевому кладовищі. А національний стяг, яким було вкрито домовину, зі словами вдячності за мужнього воїна і щирого патріота передали військові сестрі загиблого.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.