USD 40.90 41.20
  • USD 40.90 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.16 10.45

Довічно ув'язнений кримінальний авторитет з Луцька Стукан вийде на волю

28 Лютого 2024 18:29
Рівненський апеляційний суд замінив довічне ув’язнення кримінальному авторитету 90-х років Олександру Стукану з Луцька на позбавлення волі строком на 15 років.

Про це повідомила адвокатка Яна Кінах.

Як зазначила адвокатка, починаючи із 2018 року разом із Віктором Бондаренком вони займалися справою довічно засудженого Олександра Стукана.

«Виграли справу у Європейському суді з прав людини, завдяки якій, в тому числі, було приведено у відповідність українське законодавство в частині можливості заміни довічного покарання на строкове від 15 до 20 років. У подальшому були численні клопотання про помилування, комісії, скарги, але тривалий процес нарешті дав бажаний результат.», – йдеться в дописі.

Читати ще: Бандит з Луцька, який відбуває довічне ув’язнення, шиє військові жилети

27 лютого Рівненський апеляційний суд прийняв рішення, яким скасував ухвалу Рівненського районного суду та замінив засудженому Стукану Олександру Олексійовичу довічне увʼязнення на позбавлення волі строком на 15 років.

Раніше Олександр Стукан неодноразово звертався до суду з проханням зменшити термін перебування за ґратами, проте суд залишив покарання у вигляді довічного ув‘язнення.

Нагадаємо, кримінального авторитета 90-х Олександра Стукана звинувачували у низці злочинів, пов’язаних з організацією групової злочинності. Майже 20 років він перебуває за ґратами у спеціальній колонії для осіб, засуджених на пожиттєвий термін, яка розташована на околиці Рівного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
санітар Показати IP 28 Лютого 2024 18:44
Піде захищати Вітчизну. На передок. За те, що вона годувала 20 років. І непогано, судячи з такого підборіддя.
До санітар до санітар Показати IP 29 Лютого 2024 11:45
На передок його ніхто не відправить. По-перше, тому, що відкупиться, і по-друге, тому, що там з нього ніякого толку. Для таких та різного роду ухилянтів потрібно створити інженерні загони, які мають займатись розмінуванням підступів до позицій ворога та будівництвом оборонних споруд
Олександр до До санітар Показати IP 29 Лютого 2024 21:08
Розміновувати? Ухилянтам? Здогадуюся яким чином. Цікаво, де воюєте Ви
Олександру до Олександр Показати IP 1 Березня 2024 12:20
Я там, де немає тебе. І раджу не здогадуватись, а думати. З людей з високим рівнем страху та обережності набагато простіше підготувати вправного сапера, аніж з відчайдухи
Ґґґ Показати IP 28 Лютого 2024 20:59
Таааак,скоро грянуть постріли .
Сашко Показати IP 28 Лютого 2024 21:07
Шок!!! Бандита, вбивцю і наркомана випускають на волю.
Рома до Сашко Показати IP 1 Березня 2024 06:53
Нормально
Трамп Показати IP 28 Лютого 2024 21:50
Знаючи за що воно сиділо,то вбивати він вміє ще з 90х,то хай валить на передок
007 Показати IP 28 Лютого 2024 22:15
А чи зможе Стукан повернути ті життя , які відібрав .
Лекс Показати IP 28 Лютого 2024 22:32
Піде в депутати))
Пупкін Показати IP 28 Лютого 2024 23:17
Дуже гарно виглядає, напевно добре годували, а можливо дачки возили, він же тепер зовсім інший
Іван Показати IP 29 Лютого 2024 02:31
Не вам судити його,він своє відсидів і має право жити повноцінним життям.
Клава.. Показати IP 29 Лютого 2024 05:16
знову коханку влаштує в органи..
123 Показати IP 29 Лютого 2024 07:55
Якщо справою займалась Яна Кінах та Віктор Бондаренко, то без вагомих хабарів не обійшлось. Хочеться вірити, що прокуратура подасть касаційну скаргу на рішення Рівненського апеляційного.
124 до 123 Показати IP 29 Лютого 2024 13:40
Якщо в прокуратуру не занесли і не занесуть, і якщо громадськість нагадає обласному прокурору про шкідливість брати хабарі та не помічати злочинців, то подадуть. Але як бачите, багато отих "якщо"
Любі свині Показати IP 29 Лютого 2024 09:18
Кажуть в штунди записався. А ті не воюють. Так що буде клєпати нову бригаду. Якщо не завалять його при виході з кічі…
Я Показати IP 29 Лютого 2024 10:08
Суспільство в якому він жив і вбивав готово його прийняти назад до себе?
Анонім до Я Показати IP 29 Лютого 2024 11:56
Хто вас запитає, 'тримайте телепнів ще одного!
Хххх Показати IP 29 Лютого 2024 11:39
Що ви мелете? Йому 70 років,та й він морально зломаний,без грошей,впливу,можливостей!!!! Це ще він буде боятися,щоб ображені з 90х не зробили йому життя як в пеклі!!!
Я в шоці Показати IP 29 Лютого 2024 11:54
От кого суди захищають, ( Новий виток злочинних угрупувань назріває. Чому не призвали відразу? Нехай би хлопцям їсти варив.
я теж в шоці до Я в шоці Показати IP 29 Лютого 2024 18:52
Кримінальні авторитети не воюють за державу. У них свої закони.
член кориспондент Показати IP 29 Лютого 2024 13:29
злі ви всі чому не вірите що стукан змінився минуло більше 20 років це плюс мінус 7000ночей якими він думав про скоєне і я впевнений що жалкував за загублені душі
Бобік Показати IP 1 Березня 2024 10:53
Нємєц засадив Стукана, Нємєц мертвий, Стукан виходить...Пасьянс, однако!
2024 Показати IP 1 Березня 2024 12:06
багато однокласників вже його немає, 15 школа, Вишків (в той час там була лише 8-річка)...