USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Дружина Медведчука Оксана Марченко виїхала у Білорусь, – ЗМІ

19 Лютого 2022 09:25
Дружина нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука Оксана Марченко спішно покинула Україну. Вона виїхала до Білорусі автомобілем близько 19:00 у п’ятницю, 18 лютого.

Про це OBOZREVATEL стало відомо від своїх джерел.

Марченко перетнула державний кордон у супроводі кількох чоловіків, імовірно, охоронців, через пропускний пункт у Чернігівській області до Білорусі.

Два автомобілі «Тойота» перед тим, як залишити територію України, були ретельно перевірені.
Нагадаємо, кримінальне провадження проти Медведчука було відкрито за статтею про держзраду. Але пізніше додався ще один епізод до підозри за статтею про держзраду, а також додалася стаття про фінансування тероризму.

Зокрема, у січні суд продовжив йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Як ми писали, у січні стало відомо, що влада анулювала навчальну візу для дочки Медведчука. Як з’ясувалося, це сталося через введені проти нього санкції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
В. Показати IP 19 Лютого 2022 09:55
К азирову за цу и желательно навсегда
Всім до В. Показати IP 19 Лютого 2022 11:36
Нинішній владі до азірова як до...
Читач Показати IP 19 Лютого 2022 09:56
Видно, щось знають. У воєнний час таких потрібно в заручники брати, не дивлючись, що правова держава.
ЧитачУ до Читач Показати IP 19 Лютого 2022 10:24
Яка правова?! Ви у це вірите? Не смішіть людей! Кам‘яний вік у центрі Європи!!! :(
Читач до ЧитачУ Показати IP 19 Лютого 2022 11:28
Ну, відносно.
Ахтунг до ЧитачУ Показати IP 19 Лютого 2022 13:58
Он у північного сусіда людей швабрами гвалтують, і всі мовчать зі страху. Отам то правова держава, да? В таку дичину хочете?
1 до ЧитачУ Показати IP 19 Лютого 2022 18:14
Матьошку скоро зламають і "поімеют", де гроші заробляти будеш, тролику?
Активіст Показати IP 19 Лютого 2022 10:27
Правильно зробила.
Гнилий ботокс Показати IP 19 Лютого 2022 10:36
Паломніця "паламалась" і втекла
Всім до Гнилий ботокс Показати IP 19 Лютого 2022 11:30
Вона у Вас мала запитати ???
123 до Всім Показати IP 19 Лютого 2022 12:10
А що так рвануло, у вас? Ви тоже така сама "паломніца"?
Гнилий ботокс до Всім Показати IP 19 Лютого 2022 12:15
Це дуже знаково, що ті хто звали пуйлана, перші ж і втікають. Призвали війну в Україну і втікли. От така вона, "паломніца".
до гнилого до Гнилий ботокс Показати IP 19 Лютого 2022 13:23
угу..наші американсько-англійські "партнери" ще цікавіші-гатять зброю на Украіну,аж піщать ,сплять і бачать війну між Росіею та Украіною..а тут втікають як ті щурі з корабля.Вас це зовсім не дивуе??
Він до до гнилого Показати IP 19 Лютого 2022 13:44
Ну напишіть вже в своїх методичках що в українській мові є буква «є», бо палитесь відразу.
Гнилий ботокс до до гнилого Показати IP 19 Лютого 2022 14:00
Війська хто позганяв на кордони з Україною? Хто шантажує Світ і Україну війною, США, Британія, чи "самая міралюбівая в мірє срана"?
123 до Гнилий ботокс Показати IP 19 Лютого 2022 15:48
А в Естонію, Румунію, Польщу і тд випадково не США війська розганяли.Америка дуже хоче війни України з Росією ви цього не розумієте. А слухати і дивитись аби дивитись багато ума не треба, є глибинніші процеси чому так чи інакше.Але для чого себе напрягати , то ж думати треба
гнилий ботокс до 123 Показати IP 19 Лютого 2022 16:45
Думати потрібно, обовязково. Думати на основі фактів. А факти річ вперта, - на кордонах України війська рфії, шантаж війною затіяла рфія, всі війни на території колишнього снг справа рфії. З 2014 року гібридна війна, смерті українців, - рфія. Анексія криму - рфія. Кров, війна і сльози, - це все рфія. Так що думати потрібно, обовязково! ДУМАЙТЕ!!!
володимир Показати IP 19 Лютого 2022 12:46
які пани дурні не вміють самі навіть дверей в авто відкрити
Алла Показати IP 19 Лютого 2022 12:52
Какое имеют право выкладывать видео с контрольного поста при осмотре чужих вещей ??? Кто их понабирал туда ??? Не важно какая у неё позиция и кто она ,нарушаются права !!! Пограничника надо уволить ,он любит блогерство больше чем соблюдение закона !!!
Анонім до Алла Показати IP 19 Лютого 2022 15:54
Хто ви така, що б когось звільняти чи ще щось там ? Хто ?
Мда Показати IP 19 Лютого 2022 12:56
"Скатєртью дАрога". Аби назад не вернулось.
Анонім до Мда Показати IP 19 Лютого 2022 15:16
Вернеться, ...вно завжди спливає.
Смердячому ботоксу Показати IP 19 Лютого 2022 15:53
Смерди собі у хліві, і сопи в дві дірки. Дістав вже, недоумок селючий.
Попросить Бацьку Показати IP 19 Лютого 2022 18:33
Салорейху кранік з горючкою прикрутити.