USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ДТП на Стрілецькій: у машину в'їхав поїзд

23 Вересня 2017 10:49
Дорожньо-транспортна пригода сталася у Луцьку сьогодні, 23 вересня, на залізничному переїзді, що на перехресті вулиць Стрілецька та та Набережна у Луцьку.

Автівка марки "Мерседес" в'їхала в поїзд. Аварія трапилась близько 10 години ранку.

Наразі залізничний переїзд заблокований.

На місці працює поліція.

P. S. За станом на 11:30 стало відомо, що обійшлося без потерпілих, та інші подробиці ДТП.

.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Не перекручуйте Показати IP 23 Вересня 2017 11:01
Це паровоз протаранив мінівен
Я Показати IP 23 Вересня 2017 12:48
Знову ці українські бляхи...
ВН Показати IP 23 Вересня 2017 13:10
Ви на 100% праві. Виправили.
Лучанин Показати IP 23 Вересня 2017 13:44
Ці водії на цих "Бляхах" геть вже розпоясались і безчинсвом займаються. Понакуплялм машин в 5-ть разів дорожчих ніж їхня реальна ціна і витворяють отаке на дорогах!!!! Ганьба.
Ваділа Показати IP 23 Вересня 2017 14:36
яким треба ж бути д*уном щоб вїхати в поїзд?
007 Показати IP 23 Вересня 2017 15:39
а це часом не СА?
007 до 007 Показати IP 27 Вересня 2017 13:49
А ти все мрієш, щоб це був СА, так зрадів, що бігав з посмішкою у центрі міста та розказував всім знайомим , що СА розбився!!!!!!!! СОРОМ !!! ЗМІНИ СВОЇ ЧОРНІ БАЖАННЯ ТА ЗАЗДРІСТЬ НА ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ і у ТВОЄ ЖИТТЯ ТАКОЖ ПРИЙДЕ ЛЮБОВ ТА ГАРМОНІЯ!!!!!!!
Олександр Показати IP 23 Вересня 2017 22:31
Державний номер Мерседеса Віто, що потрапив в аварію, АС 71 43. До чого тут "бляхарі" ?
Ігор до Олександр Показати IP 24 Вересня 2017 08:52
Невже ви не бачите шо це водії на бляхах жартують з водіїв на укр.реєстрації