Два кораблі ВМС США почали розмінування Ормузької протоки, – CNN
Два есмінці ВМС США з керованими ракетами на борту почали розмінування Ормузької протоки.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.
«Центральне командування США (CENTCOM – ред.) заявило, що два есмінці ВМС США з керованими ракетами на борту почали розмінування Ормузької протоки, оскільки деякі кораблі все ще не можуть пройти через критично важливий водний шлях для постачання енергоносіїв, незважаючи на режим припинення вогню. Кораблі USS Frank E. Peterson та USS Michael Murphy пройшли Ормузькою протокою та діють у Перській затоці в рамках ширшої місії із забезпечення повного очищення протоки від морських мін, раніше встановлених Корпусом вартових Ісламської революції Ірану», – йдеться у повідомленні CENTCOM.
«Сьогодні ми розпочали процес створення нового проходу, і незабаром зробимо його безпечним шляхом, щоб заохотити вільний потік торгівлі», – сказав адмірал Бред Купер, командувач CENTCOM.
Читати ще: В оточенні Моджтаби Хаменеї розповіли деталі про його поранення
Хоча ці зусилля спрямовані на усунення загрози від мін, Іран усе ще може запускати ракети, що в поєднанні з мінами ускладнило для США та інших країн захист суден або забезпечення військової безпеки Ормузької протоки.
Президент Дональд Трамп раніше в дописі у соцмережі Truth Social заявив, що США «розпочинають процес очищення Ормузької протоки як послугу для країн усього світу».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.
«Центральне командування США (CENTCOM – ред.) заявило, що два есмінці ВМС США з керованими ракетами на борту почали розмінування Ормузької протоки, оскільки деякі кораблі все ще не можуть пройти через критично важливий водний шлях для постачання енергоносіїв, незважаючи на режим припинення вогню. Кораблі USS Frank E. Peterson та USS Michael Murphy пройшли Ормузькою протокою та діють у Перській затоці в рамках ширшої місії із забезпечення повного очищення протоки від морських мін, раніше встановлених Корпусом вартових Ісламської революції Ірану», – йдеться у повідомленні CENTCOM.
«Сьогодні ми розпочали процес створення нового проходу, і незабаром зробимо його безпечним шляхом, щоб заохотити вільний потік торгівлі», – сказав адмірал Бред Купер, командувач CENTCOM.
Читати ще: В оточенні Моджтаби Хаменеї розповіли деталі про його поранення
Хоча ці зусилля спрямовані на усунення загрози від мін, Іран усе ще може запускати ракети, що в поєднанні з мінами ускладнило для США та інших країн захист суден або забезпечення військової безпеки Ормузької протоки.
Президент Дональд Трамп раніше в дописі у соцмережі Truth Social заявив, що США «розпочинають процес очищення Ормузької протоки як послугу для країн усього світу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.