Дві області України увійшли до помаранчевої зони. Яка ситуація на Волині
![](/resize/450x314/r/files/news/2022/01-14/329893/a5093f43977c40e80d8580b4ee8fc68e7a41f4fd.jpg)
Днями Сумська та Івано-Франківська області увійшли до помаранчевої зони епідеміологічної небезпеки. І хоча епідситуація на Волині наразі є контрольованою, з початку тижня медики знову реєструють ріст в області захворюваності на COVID-19.
Про це під час брифінгу 14 січня повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Янко.
З її слів, на території країни рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію серед населення знову починає зростати, тому Сумську та Івано-Франківську області занесли до помаранчевої зони.
Утім, зі слів лікарки, станом на сьогодні епідеміологічна ситуація на Волині – контрольована, тож область продовжує перебувати у жовтій зоні. Але у порівнянні з попереднім тижнем відмічають зниження рівня захворюваності.
«Так, цього тижня захворіло на 41% менше осіб, ніж протягом попереднього. Зменшилась і кількість летальних випадків. Проте це нас не заспокоює, оскільки з початку цього тижня ми реєструємо ріст захворюваності на COVID-19 із кожним днем», - інформує Наталія Янко.
З її слів, 13 січня на Волині зареєстрували вдвічі більше випадків виявлення короновірусної інфекції у хворих, ніж протягом 12 січня - 168 випадків проти 88.
Вона зауважила, що за минулу добу від COVID-19 померло п'ять осіб віком від 54 до 88 років.
«У нашій області епідеміологічна ситуація має ті ж тенденції, що й на території всієї країни. На це вплинули масові заходи та міграційні процеси серед населення під час свят», - наголосила головна санітарна лікарка.
Нагадаємо, станом на 14 січня 2022 року в Україні виявили 10 476 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіли 663 дитини та 241 медпрацівник.
Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час брифінгу 14 січня повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Янко.
З її слів, на території країни рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію серед населення знову починає зростати, тому Сумську та Івано-Франківську області занесли до помаранчевої зони.
Утім, зі слів лікарки, станом на сьогодні епідеміологічна ситуація на Волині – контрольована, тож область продовжує перебувати у жовтій зоні. Але у порівнянні з попереднім тижнем відмічають зниження рівня захворюваності.
«Так, цього тижня захворіло на 41% менше осіб, ніж протягом попереднього. Зменшилась і кількість летальних випадків. Проте це нас не заспокоює, оскільки з початку цього тижня ми реєструємо ріст захворюваності на COVID-19 із кожним днем», - інформує Наталія Янко.
З її слів, 13 січня на Волині зареєстрували вдвічі більше випадків виявлення короновірусної інфекції у хворих, ніж протягом 12 січня - 168 випадків проти 88.
Вона зауважила, що за минулу добу від COVID-19 померло п'ять осіб віком від 54 до 88 років.
«У нашій області епідеміологічна ситуація має ті ж тенденції, що й на території всієї країни. На це вплинули масові заходи та міграційні процеси серед населення під час свят», - наголосила головна санітарна лікарка.
Нагадаємо, станом на 14 січня 2022 року в Україні виявили 10 476 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіли 663 дитини та 241 медпрацівник.
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046776)
Анонім
Показати IP
14 Січня 2022 17:48
А яка різниця між ними? ( крилатий вислів Лаврова)
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.