Двоє випускників з Маневичів отримали по 200 балів на НМТ з математики
Випускники Маневицького ліцею №2 Андрій Сачковський та Андрій Остапчук продемонстрували блискучий результат на Національному мультипредметному тесті та отримали максимальні 200 балів з математики.
Про це повідомили в закладі освіти.
«Це не просто високий бал – це результат наполегливої праці, цілеспрямованості, відповідальності та віри у власні сили. За цим успіхом стоять роки навчання, ґрунтовної підготовки та підтримка педагогів і батьків», – йдеться у повідомленні.
Читати ще: П'ятеро випускників луцького ліцею отримали найвищі бали на НМТ
До іспиту хлопців готували педагоги Наумчук Ольга Федосіївна та Панько Світлана Василівна. Саме вони допомогли учням розкрити свій потенціал і досягти такого визначного результату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в закладі освіти.
«Це не просто високий бал – це результат наполегливої праці, цілеспрямованості, відповідальності та віри у власні сили. За цим успіхом стоять роки навчання, ґрунтовної підготовки та підтримка педагогів і батьків», – йдеться у повідомленні.
Читати ще: П'ятеро випускників луцького ліцею отримали найвищі бали на НМТ
До іспиту хлопців готували педагоги Наумчук Ольга Федосіївна та Панько Світлана Василівна. Саме вони допомогли учням розкрити свій потенціал і досягти такого визначного результату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.