USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Розтрощені авто, є загиблі: у Гаразджі – смертельна аварія. Оновлено

31 Жовтня 2021 17:35
Сьогодні, 31 жовтня, близько 16 години, у селі Гаразджа, що у Луцькому районі, трапилася дорожньо-транспортна пригода.

У ГУНП Волинської області інформацію про аварію підтвердили.

Поблизу дитячого табору зіткнулися BMW і Volkswagen.

У результаті загинули водій і пасажир Volkswagen. Водія та пасажира BMW госпіталізували.

Автівки розбиті вщент. На місці працюють медики та патрульні.

Деталі аварії з’ясовуються.

Читайте ще: Троє травмованих, загинуло подружжя: подробиці смертельної ДТП у Гаразджі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Свідок Показати IP 31 Жовтня 2021 17:46
Водій втік з місця події, потім повернувся за ключами і зник кудись.
Анонім до Свідок Показати IP 31 Жовтня 2021 19:34
Побіг рішати! Напишуть що машину вкрали!
ОДІН. Показати IP 31 Жовтня 2021 18:49
Живу в ГАРАЗДЖІ .ПІСЛЯ ТОГО ЯК ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДОРОГУ ТУТ ВЛАШТОВУЮТЬ ГОНКИ.ХОЧА В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ШВИДКІСТЬ МАЄ БУТИ ОБМЕЖЕНА. НА МОЮ ДУМКУ ЦЕЙ РЕМОНТ МАЄ БУТИ ЗАВЕРШЕНИЙ ВСТАНОВЛЕННЯМ "ЛЕЖАЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ" ЧЕРЕЗ 500 МЕТРІВ БО НАШІ ЧУХРАЇНЦІ ДУМАЮТЬ,ЩО ВОНИ БЕЗСМЕРТНІ....
ВІРУС Показати IP 31 Жовтня 2021 18:58
До сорока років маєш мовчатиі слухати старших.А їздити на авто потрібно дозволяти після 50-ти якщо з'явився розум і почуття вудпові.дальності
До свідка Показати IP 31 Жовтня 2021 19:01
Ти інтригант. В водія дві ноги зломані!
Олександр Показати IP 31 Жовтня 2021 19:03
А що це за відео з нецензурними словами.....?
ОДІН. Показати IP 31 Жовтня 2021 19:09
ШКОДА.....
Сергій Показати IP 31 Жовтня 2021 19:11
Водій нікуди не втікав , його зажало приїхала рятувальна служба , щоб дістати з машини
факт Показати IP 31 Жовтня 2021 19:20
Тт роби людям дороги... Чим краще, тим більше аварій :(
Наталія Показати IP 31 Жовтня 2021 21:05
Якщо водій бмв винен, то він сяде за ґрати! Ніхто йому цього так просто не подарує!
Павло Показати IP 8 Листопада 2021 07:13
Walksvagen зрізав поворот і сталося лобове зіткнення.Я якраз їхав на велосипеді там. Люди їздіть по правилах