USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Дим, піротехніка та жага перемоги: Луцьком пройшли фанати «Волині»

10 Грудня 2016 14:00
Фанати ФК «Волинь» влаштували фан-марш на підтримку «хрестоносців», які цими хвилинами грають проти гостей з Полтави – ФК «Ворскла».

Традиційно, марш розпочався на Замковій площі з урочистого виконання Гімну України. Звідти фанати рушили на Братський міст та покрокували вулицею Лесі Українки. Супроводжувалась хода «зарядами» на честь «хрестоносців», а також патріотичними кричалками.

Фани віддали шану біля стенду пам’яті героям Небесної сотні та загиблим в АТО, після чого вийшли на центральний проспект міста, де, врешті, змогли дати волю піротехніці. Декілька потужних шашок оповили вулицю густим туманом, з якого доносилось: «Нам потрібна перемога!», «Волинь зі Стиря!», «Віва-віва Україна!» та інші патріотичні «заряди».

Учасники маршу пройшли вулицею Шопена до стадіону «Авангард», де о 14:00 розпочалася заключна зустріч волинян 2016 року.

До слова, громадський порядок під час маршу охороняли силовики спільно з ГФ «Варта порядку».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 10 Грудня 2016 14:09
шо сказати одне слово "ПАТРIОТИ"- наше майбутьне!!!
FC Показати IP 10 Грудня 2016 14:14
Стадо б@р@нів!!!
Всезнайко Показати IP 10 Грудня 2016 16:14
Не допоміг марш .. 0:1
1 Показати IP 10 Грудня 2016 16:22
Браві хлопці по весні кожному в руки по лопаті і в поле буде більше толку...
ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 16:46
і шо ці і**іцили мають право смердіти на все місто ?
громада до ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 17:01
А їх всі бояться, бо вдягнуть балаклави і ... підуть все громити - забули? :) От через таких зараз країна у такому л@йні :(
спорт фанат Показати IP 10 Грудня 2016 16:59
вас використовують в темну
свг Показати IP 10 Грудня 2016 17:40
коментар було видалено
Ще не зовсім свідоми Показати IP 10 Грудня 2016 18:03
Після перегляду фоток, дуже приємно що полтава фореве.
Душман Показати IP 10 Грудня 2016 18:17
Простить фанатив йих багато загинуло за нашу державу хлопци дийсно смиливи патриоти а це дийство всего 30 хвилин думаю нихто не вмер слава патриотам слава украйини
Сила думки Показати IP 10 Грудня 2016 18:32
Треба було зарядити "силовикам" з Варти "а ну-ка давай-ка у*бывай отсюда", а не йти з тими клоунами в одній колоні. Хоча, що ті клоуни, що ці. P. S. не забудьте видалити коментар чи накрутити йому мінуси.
баур Показати IP 10 Грудня 2016 18:35
коментар було видалено
свг Показати IP 10 Грудня 2016 19:04
можете видаляти коментарій але думка моя залишається-стадо яким управляє** нехороший человек**
до громади і вовка Показати IP 10 Грудня 2016 19:35
Імбіцили це ті хто не хоче вболівати за свою рідну команду......А країна в лайні церез наших чиновників.....так що не намовляйте на фанів!!!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2016 20:23
хєрн*ою займаються