• EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

«Динамо» програло «Вільярреалу» у першому матчі 1/8 Ліги Європи

11 Березня 2021 21:57
Київське «Динамо», пропустивши по голу в кожному таймі, поступилося іспанському «Вільярреалу» в першому матчі 1/8 Ліги Європи.

Матч відбувся на НСК «Олімпійський» у Києві.

Перший гол кияни пропустили на 31 хвилині. Здавалося б, «Динамо» відбилося від кутового, але Морено зробив простріл у воротарський майданчик, а Торрес замкнув на дальній штанзі – 0:1.

Вдруге іспанці забили на 52 хвилині – Альбіоль вдало зіграв на добиванні після подачі Педраси.

Після другого пропущеного моменту «Динамо» мало ще можливості, але забити на власному полі киянам так і не вдалося.

Тож матч закінчився з рахунком 0:2. Таким чином, кияни фактично втратили шанси на вихід до наступної стадії. Матч-відповідь відбудеться через тиждень в Іспанії.