USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Е-квиток у Луцьку: систему тестують, маршрутки обладнають найближчим часом

11 Листопада 2019 09:42
Повний старт роботи системи електронного квитка і безготівкової оплати відбудеться сьогодні об 11:00. Зараз в громадському транспорті міста відбувається тестування мережі.

Про це начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

«З 11 години скрізь, де встановлене обладнання, почне роботу система. Зараз – тестування», – повідомив він.

Читайте також: Валідатори у тролейбусах, готівка у маршрутках – перший день роботи електронного квитка у Луцьку

Наразі валідатори встановили в тролейбусах та 7 маршрутках. Решту громадського транспорту обіцяють забезпечити обладнанням найближчим часом.

«Можливо навіть на цьому тижні», – уточнив Володимир Степанов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анархія мати порядку Показати IP 11 Листопада 2019 10:00
До Нового року можна їздити безкоштовно.
Народ України до Анархія мати порядку Показати IP 11 Листопада 2019 14:36
Я думаю і після теж
рішуче Показати IP 11 Листопада 2019 10:03
То ж з 11.11 єдина оплата мала бути е-квитком? А що там з додатком на смартфони який мав бути заздалегідь запущений? Коли почнуть працювати термінали для поповнення? Де перевізники з інших міст?
Що Показати IP 11 Листопада 2019 11:26
хтось на нумерології поведений, чи що?)) чого ви вчепились до того 11? 11/11 об 11 годині...))) - смішно. До речі число 11 не є аж таким вже хорошим для починань, та й взагалі саме 11 бомбанули американські вежі- близнюки.
Йо Показати IP 11 Листопада 2019 12:26
11 в деяких країнах вважається числом дурнів.
11 до Йо Показати IP 11 Листопада 2019 13:18
Походу це в нас
??? до Йо Показати IP 11 Листопада 2019 17:44
Це точно .Судячи з фото так ще і валідатори на англійській
Анонім до ??? Показати IP 11 Листопада 2019 23:05
Эти валидаторы не дают информации. Они не приспособлены дляукраинцев. А раз от них нет понятной информации нечего с ними работать. Надо чтобы они давали информацию только на украинском языке.
Жана Показати IP 11 Листопада 2019 13:08
Краще б зробили відео як користуватись карткою а то люди як цйе мають знати??!!!!!!Влада!!!!
Лучанка Показати IP 11 Листопада 2019 14:04
Їхала в тролейбусі н-р 1 о 13-00. Валідатор не працював.
оксана Показати IP 11 Листопада 2019 15:38
В тролейбусі з школярів і студентів валідатор знімає повну вартість проїзду
Лучанка Показати IP 11 Листопада 2019 16:21
З картки дитини (учня) зняло повну вартість проїзду. Дозвонилася в управління транспорту, відповіли, що кошти, сплачені пільговими картками будуть повернуті. Поки йде налаштування.
Старий Списаний Валы Показати IP 11 Листопада 2019 19:09
не засмучуйтесь, мене рік тому списали і цих нових молоденьких валідаторів теж познімають і спишуть.
тидиш Показати IP 11 Листопада 2019 20:54
Всі ниють як бабкі старі, союз з голови ще невиходить в людей, ви хотіли за один день рівень европейського життя і зарплати як у Європі, там до такого роками йшли