USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ексдепутатка Луцькради знялася в білизні

6 Березня 2020 12:32
Колишня депутатка Луцької міської ради Ірина Комлик спробувала себе у новому амплуа. Жінка взяла участь у фотосесії для польсько-українського бренду елітної нижньої білизни, купальників та домашнього одягу.

«Тішуся, коли людям вдається відкривати в собі нові грані, а ще більше тішуся, коли вони відкривають їх у прекрасних туніках від Shato. У нас тут справжній жіночий день. Зовсім скоро новий каталог!» – написала у Facebook подруга моделі, представниця команди бренду Ольга Здебська.

Нагадаємо, Ірина Комлик тривалий час працювала у медіа, а відтак пішла в політику. Упродовж 2010-2015 років була депутатом Луцької міської ради від Партії регіонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
сергій Показати IP 6 Березня 2020 12:49
видаліть останнє фото.Атак все ок..
Ну ну потихше до сергій Показати IP 6 Березня 2020 14:08
Останнє саме норм. Якраз прилив емоцій визиває.
факт Показати IP 6 Березня 2020 13:29
Заміж хоче. Тому і вирішила показати свою красу в новому амплуа.
Їван Показати IP 6 Березня 2020 13:50
Вміли, пані, приготувати, але не вміли подавати !
ріал Показати IP 6 Березня 2020 13:57
красуня
Естет Показати IP 6 Березня 2020 15:52
Красива жінка, чекаємо фотосесію в шубах, як заробить.
Богдан Сташинський Показати IP 6 Березня 2020 16:40
Браво !!! Регіонали хоч гарних дівчат підбирали
Аттож до Богдан Сташинський Показати IP 6 Березня 2020 17:19
Одна Ганна Герман чого стоїть. А Королевська?
Парнишка до Аттож Показати IP 9 Березня 2020 11:10
Герман и Королевская - это красавицы по сравнению с Тетяною Чорновіл, хотя они по возрасту ей в матери годятся. А доктор смерть (Уляна Супрун), так эта ващще красавица...
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Березня 2020 18:28
Що там казати, ГАРНА І ВСЕ ПРИ НІЙ!
Хм Показати IP 6 Березня 2020 18:51
Все ок, а для чого це нам?))
Володя до Хм Показати IP 7 Березня 2020 00:06
А це для того, щоб ми усі відволіклися від проблем Нашого життя!!! Але я повністю з Вами згідний, - а навіщо це Нам???!!! Нічого особливого, просто знову Хтось хоче, щоб про нього (неї) згадали. Навіть, якщо зняти купальник - навряд згадають!!!
Лео Показати IP 7 Березня 2020 10:45
Не кожна дівчина у 20 гарно виглядає, а після 30 і поготів. Ірина - справжня красуня!
Парнишка Показати IP 9 Березня 2020 11:05
А что в этих фото плохого? Приятная на вид девушка. Такое только приветствуется. Пусть завидуют молча другие.