USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Фаріон назвала призерку Олімпіади Магучіх «біосміттям» через фото з російською суперницею

10 Серпня 2021 11:23
Екснардепка від «Свободи» Ірина Фаріон назвала олімпійську чемпіонку Ярославу Магучіх «біосміттям» через її фото на Олімпіаді з російською суперницею.

На її думку, знімком з росіянкою наша спортсменка «підтвердила тезу Путіна про один народ» і повинна за це бути суворо покарана, заявила Фаріон в ефірі телеканалу НТА, пише УНІАН.

Більш того, колишня депутатка запропонувала НОК України віддати її медаль назад.

«Спорт, як і релігія, як будь-яка інша сфера життєдіяльності, політична. І те, що зробила ця спортсменка – вона на весь світ заявила, що ми один народ, підтвердила тезу Путіна. Я б повернула нагороду цього біологічного сміття назад. Тому що, як говорив великий Аристотель – «якщо ти не поважаєш батьків своїх, то нічого не доводь, просто карай», – сказала Фаріон.

Вона підкреслила, що своєю «аморальною витівкою» Магучіх показала всьому світу колабораціонізм, все ще процвітаючий в Україні.

«Це публічна демонстрація колабораціонізму. Це ще одне свідчення нічого того, що тіло без ідеї не варто, це просто сміття. І ця людина – це сміття тоді, коли нам стріляють в обличчя, коли нас вбивають. Я публічно звертаюся до неї – якби ти, баба, мала дитину, і її вбили б, ти б обіймалася з вбивцею? Це, з одного боку, зі сфери самого дикого каліцтва. А з іншого боку, це підтверджує панування глобальної ідеології лібералізму, де абсолютно розмита мораль, де немає тих рубіконів у відносинах з людьми», – додала Фаріон.

На її думку, це свідчить про те, що війна в Україні закінчиться ще дуже нескоро.

«Враховуючи це, можна вважати, що війна в нашій країні триватиме ще довго. І найкращих вбиватимуть. Найгірші, які є просто тілом, виставляють Україну в самому дикому світлі. Це не просто прояв аморальності – це прояв дикості. Особливо тоді, коли в цей день загинув один наш воїн. Власне, це тіло отримало можливість з’їздити на Олімпіаду тільки тому, що наші воїни захищають їх душею і своїм серцем», – резюмувала Фаріон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
лучанин Показати IP 10 Серпня 2021 11:44
стара курва давно своєю пикою не світила
Екскомуністкиня Показати IP 10 Серпня 2021 11:50
І методи досі совкові у неї.
Європа Показати IP 10 Серпня 2021 11:56
А хто така фаріон і що вона зробила для України окрім гав-гав,її вже давно люди забули що така була,навіщо ви її піарити цю цьоцю іру.
123321 Показати IP 10 Серпня 2021 12:00
Такі спортсмени не гордість, а сором для України. Час відфільтрує непотріб. Обпеклись на Євробаченні з Марув, тепер олімпіада, ще будуть нові культурні заходи, де всі знову бачитимуть цей дебілізм "дружби" несвідомих українців з росіянами.
Вячеслав до 123321 Показати IP 10 Серпня 2021 14:26
Настоящий диванным патриот!37
украинец до 123321 Показати IP 10 Серпня 2021 16:00
У тебя, тупого имбецила, забыли спросить. Биомусор - это такие как ты и фарион.
:) до 123321 Показати IP 10 Серпня 2021 17:38
Ты дитя собаки,сором Украины!
Антон до 123321 Показати IP 11 Серпня 2021 17:31
Сором для україни це люди які називають когось біомусором а також з ксенофобським мисленням в голові. Дівчина молодець вона заробила для країни медаль. Тобто зробила в сто раз більше ніж ті "люди" які її зараз травлять
Рауль Показати IP 10 Серпня 2021 12:07
На следующих ОИ -24 будет выступать Фарион. Она - мастер !
Олег до Рауль Показати IP 10 Серпня 2021 19:53
Поддерживаю! Фарион - в сектор по прыжкам в высоту!
6-й том Лєніна Показати IP 10 Серпня 2021 12:19
Фаріон - перефарбована екскомуністка, а тепер вже натуральна нацистка з оскаженілим оскалом. Геть здичавіла на старості літ. Фаріон, руки геть від чемпіонки та справжньої патріотки Ярослави.
Пилип Орлик Показати IP 10 Серпня 2021 12:27
Хто така Ірина Фаріон. Член ВЛКСМ з вересня 1978 года, з квітня 1987 року член КПУ. Переродженка, пристосуванець+людина у масці, яка неодноразово продавалась діючій владі задля отримання звань: кандидат філологічних наук+доктор філологічних наук. Хто має право судити своїх співвітчизників, тільки не Фаріон.
Рауль Показати IP 10 Серпня 2021 12:35
Если бы у Фарион был мужчина ОИ изменились
Лучанка Показати IP 10 Серпня 2021 12:39
Вже більшого біосміття як Ф****н не має! Ця дитина на олімпіаді прославила Україну в тисячу раз більше ніж та яка її засуджує!!!!!! Спортсменки висловили свої емоції здобули перемоги і піднялись на п'єдеста з прапорами своїх держав.
Олег Показати IP 10 Серпня 2021 12:41
Стара ша**ва, кого цікавить твоя совкова думка???
Хмм Показати IP 10 Серпня 2021 13:04
А чому Магучіх олімпійська чемпіонка, і відколи?
Лучанин Показати IP 10 Серпня 2021 13:12
Яке ж воно хворе. А потім пишуть статті, що українці виступаючи за інші країни здобули більше медалей, ніж ті, що виступали за Україну. Все вірно, бо ті спортсмени розуміють, що тут їм будуть полоскати мізки так, що СРСР ще далеко до таких "горе-патріотів"
Окк Показати IP 10 Серпня 2021 13:30
Що, ригионали знову відновили фінансування "свободи"?
Вчителька Показати IP 10 Серпня 2021 13:38
Від спортсменів вимагають тільки результати, рекорди, медалі. А хтось займається з ними просвітницькою роботою, їхнім мовленням? Інтерв'ю дають російською, в соцмережах теж нею спілкуються. Бо основна маса стурбована кар' єрою, великими грошима, а патріотизм десь далеко. З іншого боку:що держава вклала, те й отримала. Більшість тренується за кордоном за власний кошт. Якби пані Фаріон хоч раз (а краще систематично!) зустрілася зі спортсменами, запалила їх своїм палким патріотизмом, навчила їх говорити українською, тоді б я зрозуміла її гнів. Я теж не в захваті від подібних фото, але маємо, що маємо. Тут дівчину звинувачувати в останню чергу.
Национально-несвидом до Вчителька Показати IP 10 Серпня 2021 16:32
И такая дура как ты чему-то может научить детей?
Микола Показати IP 10 Серпня 2021 13:47
У цієї Фаріон точно мозгів немає. Ярославі лише 18 років і впевнений що вона взагалі не знає про політичні погляди своїх суперниць. І в тому що суперниці в ейфорії перемоги обіймаються немає нічого дивного. В таку хвилину ніхто не думає про політику. Не чіпайте перспективну спортсменку -у неї попереду ще багато перемог на славу Україні. А цими нападками дитині можна зруйнувати психологію. Геть погані язики від Ярослави Магучіх.
Ліда Показати IP 10 Серпня 2021 13:48
Ну коли вона уже нагавкається ?
Олександр Показати IP 10 Серпня 2021 14:25
баба-яга перефарбована під Свободівця, засрана комуніска
Мешканка Показати IP 10 Серпня 2021 14:28
Стара кляча захотіла пропіаритись. Не лізь куди не треба. Це є спорт Путін тут ні дочого. Маразматічка стара
БілеБратство Показати IP 10 Серпня 2021 14:30
Її не цікавить що у нас негрів та арабів буде більше ніж українців?
юрий Показати IP 10 Серпня 2021 14:30
мразь...ф....н
Богдан Сташинський Показати IP 10 Серпня 2021 14:39
Вау !!! Красотуля моя Фаріон !!! Кохаю до бестями !!!
Степан. до Богдан Сташинський Показати IP 10 Серпня 2021 16:53
Пізно ти її покохав.Вона здохла третій раз за неділю і смердить на весь інет ...
Владимир Показати IP 10 Серпня 2021 14:45
фарион и ницой нало стерилизовать
777 Показати IP 10 Серпня 2021 15:20
Посмотрите,на это жалкое скопление костей,без мозгов. Она готова захлебнуться своим ядом,дура старая.Это в такой стране вы хотите жить?
Вчитель до вчительки Показати IP 10 Серпня 2021 15:45
Не погоджуюсь з вами,основне дала генетика- спортивні здібності , сприяли розвитку здібностей батьки та тренер, а держава щось намагалась зробити,намагалааааась. КОГО МОЖЕ ЗАПАЛИТИ ПАТРІОТИЧНО,СЕРДИТА НА ВЕСЬ СВІТ ЖІНКА , ЯКА НЕ ЛЮБИТЬ ЛЮДЕЙ І МАБУТЬ СЕБЕ ТЕЖ , БО ПОДИВИВШИСЬ В ДЗЕРКАЛО НА СВІЙ ВИГЛЯД ТА ВИРАЗ ОБЛИЧЧЯ, ПРОСТО НАЛЯКАЛАСЬ БИ, ЯКБИ МИСЛИЛА АДЕКВАТНО . МОЖЕ І ВИГЛЯДАЛА Б НОРМАЛЬНО.НЕХАЙ САМА ЖИВЕ, ДИХАЄ РОЗМОВЛЯЄ ПО ВКАЗІВЦІ .НА ПЕНСІЮ У ВСІХ НОМІНАЦІЯХ, НЕХАЙ ЇЇ ВИХОВАННЯМ ЗАЙМУТЬСЯ РІДНІ, СКІЛЬКИ МОЖНА ЦЕ ПОЗОРИСЬКО ЧУТИ І БАЧИТИ , УСПІХІВ НАШІЙ СПОРТСМЕНЦІ, БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ ТА ЗДОБУВАТИ ПЕРЕМОГИ ДЛЯ СЕБЕ ТА БАТЬКІВЩИНИ
Karakatiza Показати IP 10 Серпня 2021 16:21
Обридно. Обридно. Ось цитує Аристотеля, а сама... Боже, бідна Україна.
Степан Показати IP 10 Серпня 2021 16:49
Эта комунячая жаба по кличке Фарион еще жива?
смайл до Степан Показати IP 10 Серпня 2021 22:45
такое гавно не тонет
Дістала та обділена Показати IP 10 Серпня 2021 18:55
Господи, та скільки вже така ядцча погань, як фаріон буде бризкати отрутою на людей?! Скільки вже можна через таку гидь позоритися перед світом! Через таких убогих на розум посварилися мало не з усіма сусідами, то тепер з своїми розправлятися почали?; Плювати я хотів на її зас......ну думку. І в Росії є нормальні люди, і нічого виховувати патологічну бандерівську ненависть.
смайл Показати IP 10 Серпня 2021 22:35
был бы президент в этой стране так бы Украина не позорилась. такие как фарион и пикнуть не посмели бы. желчью брызжет на всех. как она президента обзывает . не в одно стране нет такого. нас презирают и считают убогими. А девочке советую подать в суд. эту эссессовку нужно наказать. гнида фашистская. и не пиарить эту наволочь
Derwer Показати IP 10 Серпня 2021 22:56
Стара ондатра краще б писок закрила.
Слов'ян Показати IP 12 Серпня 2021 11:39
Вже понакручували "лайки-дизлайки" до верхніх коментарів... спочатку видно було, що адекватних людей більше. І що вони засуджують поведінку старої маразматички. А спортсменка молодець. Яка різниця з ким вона фотографується, вона медаль принесла і славу нашій країні! В тупу пропаганду, яка підтримується Зеленським вже ніхто не вірить! Вже 7 років Росія нападає і ніяк не нападе. А у владі одне лицемірство. Мені соромно за президента, за якого я голосував...