Фонд Ігоря Палиці відкриває волинянам нові можливості для навчання
![](/resize/450x246/r/files/news/2018/06-13/246783/DSC_3621-716x393.jpg)
Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» реалізовує проекти, спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, облаштовує науково-дослідницькі лабораторії, майстерні для практичної роботи.
Про це інформує прес-служба Фонду.
Студентам важливо вдосконалювати теоретичні знання практичними навичками. Щоб рівень молодих спеціалістів був високим, Фонд оснастив низку навчально-практичних лабораторій. Це лабораторія біотехнологій, криміналістична лабораторія, лабораторія на географічному та хімічному факультетах СНУ імені Лесі Українки. Придбано сучасне обладнання для навчально-практичної лабораторії з приготування їжі в Коледж технологій, бізнесу та права. Обладнано лабораторію стандартизації якості продуктів харчування та придбано пароконвертомат для Волинського технікуму харчових технологій.
Особливу увагу Фонд приділяє закладам, де готують спеціалістів робітничих професій. Так, у 2017 році виробничу базу з підготовки столярів Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури було забезпечено деревообробними верстатами. А нещодавно навчальна база електрозварювальників поповнилася інвертором, напівавтоматом та плазморізом. Лише кілька місяців тому відбулася презентація обладнання, а вже є неабиякий результат. Учень закладу Іван Войтович виборов перше місце в міжнародному конкурсі молодих зварників.
Комп’ютерна техніка, меблі, ремонт приміщень, тренажерне обладнання, спортінвентар, туристичне екіпірування, техніка для трудового навчання, акустичні системи – за сім років практично в усіх школах та дитсадках Луцька реалізовували проекти, спрямовані на створення комфортних умов для навчання дітей.
Не лишається Фонд осторонь проблем особливих діток. Для повноцінного розвитку вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру в 2017 році облаштовано сенсорну кімнату. Результатом роботи задоволені і батьки, й педагоги, й діти. Адже кімната оснащена стимуляторами зору, слуху, нюху, тактильних рецепторів. Перебування в ній сприяє нормалізації сну, покращенню емоційного стану, зниженню неспокою. На початку 2018 року в НРЦ відбулася презентація чергового проекту – облаштування однієї з класних кімнат сучасними меблями.
Додаткові можливості для розвитку освіти Луцька надав проект «Фонд розвитку навчального закладу». Об’єднавши зусилля небайдужих батьків та команди Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», у Луцьку, єдиному з обласних центрі України, запрацювало 36 фондів розвитку навчальних закладів. У 18 школах та 18 дитячих садочках ці структури працюють над покращенням навчально-методичної бази, умов навчання та дозвілля дітей, залученням додаткових джерел фінансування.
Перші вагомі результати – це міжнародний грант на облаштування дендропарку в ЗОШ №17, кошти місцевого бюджету, отримані в результаті перемоги ЗОШ №11 та №25 у міському конкурсі громадських ініціатив на облаштування скверу мрійників та майданчика для панна-футболу. Всього було залучено майже 3 млн грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує прес-служба Фонду.
Студентам важливо вдосконалювати теоретичні знання практичними навичками. Щоб рівень молодих спеціалістів був високим, Фонд оснастив низку навчально-практичних лабораторій. Це лабораторія біотехнологій, криміналістична лабораторія, лабораторія на географічному та хімічному факультетах СНУ імені Лесі Українки. Придбано сучасне обладнання для навчально-практичної лабораторії з приготування їжі в Коледж технологій, бізнесу та права. Обладнано лабораторію стандартизації якості продуктів харчування та придбано пароконвертомат для Волинського технікуму харчових технологій.
Особливу увагу Фонд приділяє закладам, де готують спеціалістів робітничих професій. Так, у 2017 році виробничу базу з підготовки столярів Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури було забезпечено деревообробними верстатами. А нещодавно навчальна база електрозварювальників поповнилася інвертором, напівавтоматом та плазморізом. Лише кілька місяців тому відбулася презентація обладнання, а вже є неабиякий результат. Учень закладу Іван Войтович виборов перше місце в міжнародному конкурсі молодих зварників.
Комп’ютерна техніка, меблі, ремонт приміщень, тренажерне обладнання, спортінвентар, туристичне екіпірування, техніка для трудового навчання, акустичні системи – за сім років практично в усіх школах та дитсадках Луцька реалізовували проекти, спрямовані на створення комфортних умов для навчання дітей.
Не лишається Фонд осторонь проблем особливих діток. Для повноцінного розвитку вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру в 2017 році облаштовано сенсорну кімнату. Результатом роботи задоволені і батьки, й педагоги, й діти. Адже кімната оснащена стимуляторами зору, слуху, нюху, тактильних рецепторів. Перебування в ній сприяє нормалізації сну, покращенню емоційного стану, зниженню неспокою. На початку 2018 року в НРЦ відбулася презентація чергового проекту – облаштування однієї з класних кімнат сучасними меблями.
Додаткові можливості для розвитку освіти Луцька надав проект «Фонд розвитку навчального закладу». Об’єднавши зусилля небайдужих батьків та команди Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», у Луцьку, єдиному з обласних центрі України, запрацювало 36 фондів розвитку навчальних закладів. У 18 школах та 18 дитячих садочках ці структури працюють над покращенням навчально-методичної бази, умов навчання та дозвілля дітей, залученням додаткових джерел фінансування.
Перші вагомі результати – це міжнародний грант на облаштування дендропарку в ЗОШ №17, кошти місцевого бюджету, отримані в результаті перемоги ЗОШ №11 та №25 у міському конкурсі громадських ініціатив на облаштування скверу мрійників та майданчика для панна-футболу. Всього було залучено майже 3 млн грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.