ФСБ віджимає у російських військових награбоване в Україні
Російські військові-мародери скаржаться, що Федеральна служба безпеки РФ вилучає в них награбоване в Україні.
Як передає Укрінформ, про це Служби безпеки України повідомляє у Телеграмі.
«Вони вилучають у них дорогі награбовані в Україні товари, а натомість обіцяють не притягувати до кримінальної відповідальності», – ідеться у повідомленні.
Читати ще: У Мінцифри створили карту мародерства окупантів: з іменами військових та отримувачів
У перехопленій СБУ телефонній розмові російський вийськовий жаліється своїй дружині: «Я уже ничего не вывезу. 63 айфона было. 13-х, на 512 гигабайт, Pro Max. Сколько б бабок было!». «И куда вы дели это всё?», – зі здивуванням перепитує вона. «фебсы забрали! фсбшники», – розчаровано відповідає вояка.
Читати ще: Як путінська армія стала збіговиськом мародерів і вбивць: розповіді полонених вояків РФ
«Напевно, після масового виходу західних брендів із ринку РФ отримала нове стратегічне завдання з «імпортозаміщення». Принаймні для свого керівництва... Що ж, потужна зміна функціоналу у ворожої спецслужби... Але нагадуємо мародерам з Лубянки, що все награбоване доведеться повернути чи компенсувати збитки», – зазначають у спецслужбі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає Укрінформ, про це Служби безпеки України повідомляє у Телеграмі.
«Вони вилучають у них дорогі награбовані в Україні товари, а натомість обіцяють не притягувати до кримінальної відповідальності», – ідеться у повідомленні.
Читати ще: У Мінцифри створили карту мародерства окупантів: з іменами військових та отримувачів
У перехопленій СБУ телефонній розмові російський вийськовий жаліється своїй дружині: «Я уже ничего не вывезу. 63 айфона было. 13-х, на 512 гигабайт, Pro Max. Сколько б бабок было!». «И куда вы дели это всё?», – зі здивуванням перепитує вона. «фебсы забрали! фсбшники», – розчаровано відповідає вояка.
Читати ще: Як путінська армія стала збіговиськом мародерів і вбивць: розповіді полонених вояків РФ
«Напевно, після масового виходу західних брендів із ринку РФ отримала нове стратегічне завдання з «імпортозаміщення». Принаймні для свого керівництва... Що ж, потужна зміна функціоналу у ворожої спецслужби... Але нагадуємо мародерам з Лубянки, що все награбоване доведеться повернути чи компенсувати збитки», – зазначають у спецслужбі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.