USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Попа как у Кім»: «Слуга народу» Тищенко станцював тверк в автівці. Відео

16 Липня 2020 10:40
Київський ресторатор, нардеп і голова київської міської організації партії «Слуга народу» Микола Тищенко знову відзначився.

У мережі з’явилося відео, як він в автомобілі станцював тверк під пісню Насті Каменських «Хочу попу як у Кім», передає Страна.

На відео видно, як Тищенко їде в авто разом з радіоведучим В’ячеславом Дьоміним і танцює тверк, демонструючи свою п’яту точку. Нардеп Тищенко був учасником програми «Караоке на колесах».

Незвичні кадри опублікували користувачі в соціальних мережах.
Нагадаємо, що скандальний ресторан «Велюр» працює до ранку всупереч карантину, а самому Тищенку нічого сказати з цього приводу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Внук Показати IP 16 Липня 2020 11:04
Це просто шедевр. Таких "кадрів" які так "вбивають" рейтинг своєї партії і президента не було ні в кого ще за всю історію. Пане ЗЕ. Робіть щось вже, біда не за горами із такими танцорами.
Новина Показати IP 16 Липня 2020 11:07
Це якась значуща новина для Волині ?
Ага до Новина Показати IP 16 Липня 2020 11:27
Він ніби намікає що всім скоро буде повна ж*па, в тому числу і волині...
Внук Показати IP 16 Липня 2020 11:07
Таких "кадрів", які так старанно "вбивають" своїми неадекватними діями рейтинг партії та президента, не було ще ніколи за всю історію. Пане ЗЕ, робіть вже щось радикальне з ними, а то біда вже не за горами.
Волинь Показати IP 16 Липня 2020 11:16
Ось таке наркоманьйо керує Україно !!! Пора вже списувати
Лучанин Показати IP 16 Липня 2020 12:15
Яке воно д*б*льне
3569 Показати IP 16 Липня 2020 13:04
А Ви не за це голосували ?
777 Показати IP 16 Липня 2020 13:46
Это то место.которым оно думает....
так таки так до 777 Показати IP 16 Липня 2020 14:25
это то место которым думал избиратель, браво тищенко! мы этого заслужили
De Niro до 777 Показати IP 16 Липня 2020 14:34
Воно цим місцем ще продукує "закони", готує їжу в своїх ресторанах, і більшість справ робить виключно через це ж саме місце.
Зебіли Показати IP 16 Липня 2020 17:20
Однако.