USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Голова Княгининівської ОТГ йде у нардепи

17 Червня 2019 19:05
Центральна виборча комісія зареєструвала понад сотню кандидатів у народні депутати України. Серед них, зокрема, голова Княгининівської ОТГ - Олена Твердохліб.

Інформація з'явилася на сайті ЦВК від 15 червня.

Зокрема, йдеться про те, що Олена Твердохліб балотуватиметься у народні депутати від округу №20 з центром у Горохові. До округу, нагадаємо, входять Горохівський, Луцький, Локачинський, Рожищенський, Турійський райони.

Голова Княгининівської ОТГ йде на вибори як самовисуванка.

Окрім того, комісія зареєструвала самовисуванців Ігоря Гузя та Миколу Юнака, які боротимуться на 19 окрузі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Всезнайко Показати IP 17 Червня 2019 19:25
Зовсім рехнулася?
Ольга Показати IP 17 Червня 2019 19:37
Кого буде обзивати з хати в хату на цей раз ? Ярмольський в депутати не йде ж? І питання - що можна робити депутату без освіти? Які закони приймати? Вже в громаді порядок навела?
Активіст Показати IP 17 Червня 2019 19:44
Що з літ, то з розуму.
33-ій Показати IP 17 Червня 2019 19:49
Респект - МОЛОДЕЦЬ !!!
Коля до 33-ій Показати IP 17 Червня 2019 21:22
Якщо такі люди йдуть на вибори, то в україни немає майбутнього.
Виборець Показати IP 17 Червня 2019 20:24
Вона то хоч сама знає чого хоче ?! У неї сім п'ятниць на тиждень !
Анонім Показати IP 17 Червня 2019 20:25
Толку нуль Олени Твердохліб один піар. У ВР потрібні законотворці. А це чи ідеї чи юридична освіта.
3234 Показати IP 17 Червня 2019 20:28
недалекоглядна вона
94 Показати IP 17 Червня 2019 20:34
Прослідкуємо хронологію розвитку подій. Написала заяву на звільнення з роботи. Забрала заяву на звільнення з роботи. Написала заяву на вихід з "Укропу' . Чєртовскі захотілося поСЛУЖИТИ НАРОДУ . Все зрослося. Для розумних досить !
Кіт Показати IP 17 Червня 2019 20:44
Треба любити людей, а не матюками до них звертатись, а то останнім часом її понесло, знаю, що ВН не пропустять, але це правда, зазналась, ще й грубить.
Рожище Показати IP 17 Червня 2019 21:38
Найкращий кандидат! Геть Мартиняка і Рубльова! Тільки з народу людей, а не політичних пристосуванців!!!!
Їван Показати IP 17 Червня 2019 22:35
Та то вона іде в 94 Квартал !
Ого Показати IP 17 Червня 2019 23:02
І тут людина спортиться.
111 Показати IP 18 Червня 2019 06:55
А що Вона зробила в Княгининівсткій ОТГ крім мусорників. Апсолютно нічого. То що Вона зробить будучи нардепом.
Мартиняк Показати IP 18 Червня 2019 07:53
Піднімемо кримінальну справу по розкраданню земель по Княгиненку, замість ВР попаде на судову лаву.
рожищам Показати IP 18 Червня 2019 08:10
та вона не годиться на "подтанцовку" мартиняку, за неї на проголосує княгининок, один піар в неї черех соцмережі
з рокинь Показати IP 18 Червня 2019 09:15
насуваються перші проблеми в отг, а Олена то пише заяву на звільнення то відзиває, з 2020 року акцизний збір від продажу палива на заправках не ітиме в бюджет отг, це значить мінус 5 млн гривень для книгининка, от тоді потрібно буде працювати, вона це розуміє і просто кидає громаду, хоча шанси на депутатство 2 проц, от такі голови, які випадково прийшли до влади
ан Показати IP 18 Червня 2019 10:35
людям що не зроби то ніякої подяки. подивіться яку дорогу зробила. зупинки. тротуари. нехай йде. може ще десь краще зробить ніде по селах такого порядку нема .
дб до ан Показати IP 18 Червня 2019 10:51
Дорогу Гройсман зробив, скільки вже можна пояснювати вам недалекоглядним!!!
я Показати IP 18 Червня 2019 10:42
Ну, блін.... Всі від малого і до старого хочуть бути Президентами, народними депутатами, головами сільських, міських рад, ОТГ .... а робити ніхто не хоче ?! Всі хочуть до влади і красти народні гроші- гроші платників податків .... Як ті політики і горе-влада- казнокради від села і до міста надоїли...
Голова Показати IP 18 Червня 2019 10:43
Та там сільку раду оштрафували на 10 млн. Тому вона рано чи пізно і так втіче
ан Показати IP 18 Червня 2019 10:52
зате красота яка там в Княгининках . вона людям лишиться. рвуться всі звичайно до влади. але отак зробити за пару років ніхто не хоче.
коля Показати IP 18 Червня 2019 12:14
Краще б вже в свій швейкін бізнес пішла а не у ВР!! За гроші бізнесменів звичайно можна що хочеш зробити а ти піти в бізнесі працює а не у ВРаду всі пруться!!! Але для ВР вона підходить кричати буде добре зла тьотка!
OREK до коля Показати IP 18 Червня 2019 17:35
Зла бо незаміжня)
ор Показати IP 18 Червня 2019 20:31
кучмина справа живе , очередная катька ващук)))
Олена Таердохліб Показати IP 21 Червня 2019 16:57
Всім дуже дякую за теплі і хороші слова! Дійсно все моє життя обговорили,самі ж зробили для себе висновки...і дуже смішно було про 10 млн.грн штрафу,який ніби то наклали на сільраду. Поки що,все що ви тут описали,тільки слухи...тому,до зустрічі в парламенті!