USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Після інспекції інфекційної Ігорем Палицею головний лікар звільнився

27 Жовтня 2017 14:26
Заяву на звільнення написав головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні Петро Гайдучик.

Нагадаємо, 25 жовтня зі спонтанною інспекцією у заклад прибув голова облради Ігор Палиця. Під час огляду працівники медичного закладу розповіли, що ремонт в лікарні вкрай необхідний, адже останнім часом це ледь не питання безпеки пацієнтів. Приміром, нещодавно у відділенні крапельних інфекцій поруч з мамою та дитиною впала стеля.

Як інформує джерело видання Волинь.ua, приводом для звільнення став саме неочікуваний візит до лікарні керівництва обласної ради, який показав катастрофічно невтішний стан справ у цьому лікувальному закладі.

За результатами інспекції Ігор Палиця доручив лікарям готувати пропозиції щодо ремонту. Вже найближчим часом в інфекційну лікарню відправлять проектантів, які оцінять об’єм робіт та підготують відповідну документацію, яку скерують на розгляд Волинської облради. Таким чином, пропозиції лікарні щодо благоустрою можна буде включити в перелік робіт на 2018 рік.

Після візиту голови облради, 26 жовтня, головний лікар закладу написав заяву на звільнення за згодою сторін. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. До слова, під час інспекції лікарні він не був присутнім та не спілкувався з головою Волиньради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
238 Показати IP 27 Жовтня 2017 14:27
Правильно зробив. Ні з ким працювати.
123 Показати IP 27 Жовтня 2017 14:41
А коли я лежала з дитиною, цілий день не було води. Напевно навіть уявити важко, що робилося у тому і без того страшному єдиному на поверх туалеті! Біля стін лежати взагалі жах- бридко! А ще циган купа, і віжвідують іх цілі табори. Я не проти іх лікування, але вони дійсно не дуже охайні! Можливо щось і з цим можна придумати
Санчез до 123 Показати IP 27 Жовтня 2017 15:12
Мартени чи домни)))
Оля Показати IP 27 Жовтня 2017 15:10
Зараз Вітер Валентин Степанович зайде
аяяй Показати IP 27 Жовтня 2017 16:12
дуже шкода,хороший керівник і тямущий лікар
Олег Показати IP 27 Жовтня 2017 16:42
Да Вітер В С прийде лад наведе .
Вітя Показати IP 27 Жовтня 2017 17:57
Е-е-е-е ви всі темнота. То не може бути. Рада обласна нікого не звільняла. То новини Волинські тупанули.
1 до Вітя Показати IP 27 Жовтня 2017 19:48
Вітя темнота. Головні лікарі обласних закладів підписують контракт з обласною радою. Тому головних лікарів обласних закладів приймає на роботу і звільняє обласна рада.
Катя Показати IP 27 Жовтня 2017 21:51
Не знаю головного лікаря але деякі лікарі там знахабніли зовсім.То без 200 грн виписки ні...ні....то ще якась хрєнь. В порівнянні з дитячою-інфекційна повна лажа.Але незнаю хто там винен.Молюсь щоб туди більше ніколи не попасти...
Дід піхто Показати IP 28 Жовтня 2017 06:31
Дуже кваліфіковані спеціалісти. Дякуємо.
Ирина Показати IP 28 Жовтня 2017 21:16
Зашел бы неожиданно в обласну лікарню , може той теж пішов би вже...усіх дістав