USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Луцьку «гонщик» на BMW з пасажирами перевернувся на дах, – очевидці

5 Травня 2018 07:46
Водій BMW 7 серії Е38 не впорався з керуванням на великій швидкості та перекинувся. Дивом залишились цілими водій та пасажири.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, аварія трапилась в ніч на 5 травня на вулиці Гнідавській, що у Луцьку. Водій BMW рухався з центру міста в напрямку району ЛПЗ, проте не впорався з керуванням на слизькій дорозі та перекинувся на дах.

Екіпажу поліції, який проїжджав поруч в той час, водій заявив, що рухався без порушень правил дорожнього руху. З його слів, через зношені шини та слизьке покриття він втратив керування над авто, його почало заносити, після чого автомобіль перекинувся.

Очевидці ДТП повідомляють, що водій на час ДТП перевозив пасажирів як таксист, проте, з їх слів, вони відразу покинули місце ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Село Показати IP 5 Травня 2018 08:01
Номер на машині 6666, ото йому розплата
Тетяна до Село Показати IP 5 Травня 2018 18:27
У перевернутому вигляді не так страшно - 9999.
/// Показати IP 5 Травня 2018 08:33
Видно стоять жкалюжимб пройшов легкий дощ, всі номральні водії знають що тоді дорога як скло....а це чмо дурнувате купило бляшанку і вважає себе гонщиком яб таких сажав на років 10
ааа Показати IP 5 Травня 2018 08:43
там не шини,а мозгі зносилися.
Andrew Показати IP 5 Травня 2018 09:01
А чому коментарів нема? Не на бляхах - не цікаво?
Укр Показати IP 5 Травня 2018 09:16
Номер поміняв на 9999
Литовець Показати IP 5 Травня 2018 09:40
Да задовбали ці укробляхи, повний беспредєл. Водіїв на євробляхах вже так за шугали що вони не порушують правила дорожнього руху.
Ввв до Литовець Показати IP 5 Травня 2018 11:32
Їдь в литву...
Цікаво Показати IP 5 Травня 2018 09:51
"водій заявив, що рухався без порушень правил дорожнього руху. З його слів, через зношені шини"(С) - а зношені шини вже не є порушенням ПДР? Виходить водій ще й ПДР не знає, хоча судячи з тексту статті їх ще й поліція не знає, бо вже б написали.
Лучанин Показати IP 5 Травня 2018 09:58
Чому не горланете ( ланоси і таврольоти ) ????????????????????????? Якби було авто на євро номерах , поносу вашого булоб на весь сайт.
456 до Лучанин Показати IP 5 Травня 2018 11:39
понос в тебе в Поссаті)))
Лучанин до 456 Показати IP 5 Травня 2018 17:18
В мене Audi A8 2009 року . А ти напевно щей на пассата не заробив.
Євробидло Показати IP 5 Травня 2018 09:59
Це цей вася крутив кольца на Грушевського вночі?
БОС Показати IP 5 Травня 2018 10:02
Добре що хоч не на бляхах, бо вже було б смороду на всю Гнідавську
456 до БОС Показати IP 5 Травня 2018 11:42
а я то думаю шо то луцьк воняє так, а раніше поки блях не було - то й не воняло.. так то ваші корчі гімнякою воняють чи водії?)
Ааа Показати IP 5 Травня 2018 10:04
На номера гроші є, а на шини немає?)))) як водій яка б там гума не була но при 50 км/год бмв не Перевернеться!!!!
Ковельське бидло Показати IP 5 Травня 2018 10:31
Ви но перевірте по він кузов. Ця бляха привезена з - за кордону і нерозмитнена, просто наклеєні укр номера. Інфа 100 %.
Я в шоці Показати IP 5 Травня 2018 10:39
БМВ це діагноз. Но булаб то жига чи анус то вжеб з салону вишкрібали. Ко ко ко коли вже укр бляхам шось зроблять шо не аварія вині укр бляхи.
Правда Показати IP 5 Травня 2018 13:22
по 1- на такий хлам таких номерів не ставлять! По 2 - номер не волинський! По 3 - свідки стверджують, що таксував! Ймовірність 99,9% що це бляха з підробленими номерами!!!!!! Що тепер будете писати, клоуни?
Nazarek до Правда Показати IP 6 Травня 2018 00:51
Звідки інфа? Може він її давно купив, тим більше на номерах ще укр прапор, а не синій то 99,9% шо вона була купляна років 10 назад !
Українець до Правда Показати IP 6 Травня 2018 11:14
Яка різниця на яких номерах, їздять то наші. Сама машина ДТП не зробить..
Таня Строцюк Показати IP 5 Травня 2018 13:26
Он як в коментарях бляхарям підгоряє, вже відчувають кінець сумнівного щастя! Бляхи геть!!!
Танос Показати IP 5 Травня 2018 13:43
Перевернутис так просто не можна.треба дуже добре постаратись))тим більше на е38
Nazarek до Танос Показати IP 6 Травня 2018 00:49
Це e39
Nazarek до Nazarek Показати IP 6 Травня 2018 00:53
Ну прийнані дуже схожа, але може і е38)
Босс до Nazarek Показати IP 6 Травня 2018 19:10
Це 38 кузов! а не 39.
Саня Показати IP 5 Травня 2018 15:32
Чому "гонщик"? У нього є ліцензія ФАУ? Навіщо ви паплюжете ім'я спортсменів?
Анонім до Саня Показати IP 5 Травня 2018 17:00
гонщик написано в лапках, якщо ти не помітив