USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гройсман їде на Волинь

13 Лютого 2017 10:14
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман з робочим візитом їде на Волинь.

Про це стало відомо у понеділок, 13 лютого, під час оперативної наради.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик повідомив про початок підготовки до зустрічі прем’єра.

"Розпочинаємо підготовку до зустрічі прем'єр-міністра в нашій області", – сказав Володимир Гунчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
----- Показати IP 13 Лютого 2017 10:17
Будуть асфальт поверх снігу класти...
Волинянка Показати IP 13 Лютого 2017 10:22
Хочеться подивитись в очі" рішала" який іздив до ЕС з поклоном за черговим траншем.Люди ходім на зустріч та й спитаймо у "рішали" до якого коліна вже продали народ України за ці транші в рабство.
Анатоль_ Показати IP 13 Лютого 2017 10:24
Я в шоці, браття! Шо ш то буде?
Ххх Показати IP 13 Лютого 2017 10:30
А без підготовки ніяк.?
ласка Показати IP 13 Лютого 2017 10:34
"3200" нехай не забуде привезти і наслідки!!!
знаю Показати IP 13 Лютого 2017 10:42
гунчика ъде знімати!!!!!
Вася Показати IP 13 Лютого 2017 11:19
НЕма більше роботи як гройсмана зустрічати. Зараз будуть натирати двері вікна туалети. Посидять заведе куди треба і все помахав рукою а людям від того легше не стає. Гройсман розказує казки. Краще б ту мінімалку не піднімав і ціни не піднімались так як зараз!!!!!!!!!!!!
Ігор луцький Показати IP 13 Лютого 2017 12:04
Починається показуха.Автодор і комунальники будуть шкребти до чорного асфальта.Лісники готують цифри,скільки тисяч гектарів на Волині можна вирізати лісу,щоб задобрити старушку-..ейропу.
Green Показати IP 13 Лютого 2017 12:18
Треба яєць побільше набрати(бажано тухлих)
Анонім Показати IP 13 Лютого 2017 13:02
я не розумію яого милого ще воно іздить , скорож буде іхньому царюванні кінець , виродки , подивіться що з цінами те бидло наробило щоденно вони ростуть, рівень життя впав нижче молдови, узбекистана , таджикистана, і це в центрі європи а не в пустині , свинота порошенківська
м Показати IP 13 Лютого 2017 13:25
гройсман давай зустрінемось поговорим!!!Візьмеш мене до себе на роботу і я навчю тебе працювати)))ато ніякого толку в Україні
проти Показати IP 13 Лютого 2017 13:48
В ході підготовки до зустрічі на вул. Загородній відключили опалення.
проти до проти Показати IP 13 Лютого 2017 18:15
Увімкнули! Все норм!
волинянка Показати IP 13 Лютого 2017 13:51
Коли почнеться блокада ешолонів Росії які ідуть з Бреста в Європейські країни огинаючи центр України щоб ніхто не бачив????? КОЛИ????? Давай Гузь як Парасюк...
Свєта Показати IP 13 Лютого 2017 15:25
Оце так новина!! Хай розкаже про свої доходи про свою декларацію,як виживати в нинішній час? Чому нікого з корупціонерів не посадили ??!!!!!!!!!!!! Чому все рзкрадають, чому система не помінялась а сват брат кум сидять на посадах без освіти і розуму! А іншим як вижити? Краще б не їхав сюда. Гунчику нема що робити як зустрічати Гройсмана? краше б рівень життя людей покращували і думали як людям поліпшити життя! Ганьба такому премєру щб люди так зараз виживали а вони собі зарплати космічні беруть і це при таких статках як у них. Ганьба ! Не можете зробити краще життя злазьте з крісел
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2017 15:30
Нам жителям вул. Ковельскої це глибоко по х....ю
Волинь Показати IP 13 Лютого 2017 15:55
Показуха буде і все. Балачки обіцянки Гройсман на словах перець а діла його як і у всіх далекі для простого народу , його не цікавлять проблеми людей ,його цікавить лише Європа
Мафія безсмертна Показати IP 14 Лютого 2017 11:27
Його цікавить тільки особисте збагачення і усіх євреїв планети -Земля! Світова єврейська мафія рулить !!!
11 Показати IP 14 Лютого 2017 11:54