Група компаній «Мотор Січ» два роки фінансували «ДНР», – СБУ
Служба безпеки (СБУ) припинила протиправну діяльність групи компаній «Мотор Січ», яка протягом двох років фінансувала діяльність терористичної організації «ДНР». Про це йдеться на сайті повідомляє пресцентр відомства.
«Оперативники спецслужби у межах досудового розслідування встановили, що посадовці відокремленого підрозділу групи – «Сніжнянський машинобудівний завод», який розташований на тимчасово окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили та реалізували механізм проведення безтоварних операцій із суб’єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ та так званої «Донецької народної республіки», — йдеться в повідомленні.
До «Центрального Республіканського банку ДНР» надходили платежі «Сніжнянського машинобудівного заводу» у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством, так званих «податків та інших обов’язкових платежів».
Силовики задокументували, що за 2015 рік «Сніжнянський машинобудівний завод» до бюджету «ДНР» сплатив понад 32 млн російських рублів. Заводом також здійснювалась передача на безоплатній основі товарно-матеріальних цінностей для потреб так званих «Міністерства доходів та зборів Донецької народної республіки», через яке безпосередньо фінансувались незаконні збройні формування бойовиків.
Оголошено підозру директору та начальнику фінансового відділу «Сніжнянський машинобудівний завод» за статтею «фінансування тероризму». Триває досудове слідство для встановлення всіх інших осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності.
8 липня журналісти Bihus.Info у своєму розслідуванні розповіли про те, що українське підприємство «Мотор Січ», попри заборону на експорт військової техніки до Росії, продовжує постачати російській армії деталі для двигунів.
Окрім того, раніше були підозри, що луцький завод «Мотор» теж міг використовувати контрабандні деталі з РФ для армії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАКУПОВУЮТЬ РОСІЙСЬКІ АВТОМОБІЛІ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Оперативники спецслужби у межах досудового розслідування встановили, що посадовці відокремленого підрозділу групи – «Сніжнянський машинобудівний завод», який розташований на тимчасово окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили та реалізували механізм проведення безтоварних операцій із суб’єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ та так званої «Донецької народної республіки», — йдеться в повідомленні.
До «Центрального Республіканського банку ДНР» надходили платежі «Сніжнянського машинобудівного заводу» у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством, так званих «податків та інших обов’язкових платежів».
Силовики задокументували, що за 2015 рік «Сніжнянський машинобудівний завод» до бюджету «ДНР» сплатив понад 32 млн російських рублів. Заводом також здійснювалась передача на безоплатній основі товарно-матеріальних цінностей для потреб так званих «Міністерства доходів та зборів Донецької народної республіки», через яке безпосередньо фінансувались незаконні збройні формування бойовиків.
Оголошено підозру директору та начальнику фінансового відділу «Сніжнянський машинобудівний завод» за статтею «фінансування тероризму». Триває досудове слідство для встановлення всіх інших осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності.
8 липня журналісти Bihus.Info у своєму розслідуванні розповіли про те, що українське підприємство «Мотор Січ», попри заборону на експорт військової техніки до Росії, продовжує постачати російській армії деталі для двигунів.
Окрім того, раніше були підозри, що луцький завод «Мотор» теж міг використовувати контрабандні деталі з РФ для армії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАКУПОВУЮТЬ РОСІЙСЬКІ АВТОМОБІЛІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
лучани
Показати IP
19 Липня 2019 14:39
черговий пшик СБУ... Сніжанський завод є давно під управлінням іноземної компанії.
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.