USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гриценко повідомив про об'єднання з Вакарчуком на виборах

19 Серпня 2018 10:55
Лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко написав про ймовірність об'єднання зусиль на майбутніх виборах у 2019 році з лідером гурту "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком.

У своєму дописі політик назвав музиканта "яскравою творчою особистістю, громадським діячем, якому довіряють, і думку якого шанують багато людей в Україні".

"Ви часто питаєте, чи знайомі, чи спілкуємося ми зі Святославом Вакарчуком, чи будемо об’єднувати зусилля на виборах? Моя відповідь: так, бо від об’єднання широкого кола порядних людей зараз залежить майбутнє країни", – написав Гриценко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 11:38
Хіба що співати дуетом,може хватить політику змішувати з шоубізнесом,бо толку не буде не в тому і не в тому.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 13:07
Шоу-бізнес і політика - то путінська подружка медведчучка на 1+1
Петро до Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 19:15
Це так анонімно про "жінку третього тисячоліття"? Про "ґенпґокуґоґшу" і куму ПОПи?
скептик до Анонім Показати IP 19 Серпня 2018 13:27
життя - це театр і в всі в ньому актори
Петро до скептик Показати IP 19 Серпня 2018 19:12
Є не тільки клоуни, а ще й "УДАРені" боксери з заявками на прізідєнство...
Анонім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2018 16:33
Капець Гриценку.
Вах Показати IP 19 Серпня 2018 13:25
Зірвав думку з язика...1000% правда..
Бачу Показати IP 19 Серпня 2018 17:35
Два достойні кандидати, а не ті, що при владі багато років і толку ніякого.
Анонім до Бачу Показати IP 24 Серпня 2018 16:45
Еще третый - Бобула.
Я Показати IP 19 Серпня 2018 18:40
може ще й клоуна з цирку п.резидентом поставити??? Перед клоунами знімаю шляпу - робота в них напряжна..
Петро до Я Показати IP 19 Серпня 2018 19:10
Вакарчук знає про "об'єднання" з "Грищем"? Він у ВР, в тому гадюшнику не висидів, втік.., то невже тепер напару "презами" будуть?
Михась до Петро Показати IP 20 Серпня 2018 12:58
Думаю, що більше толку було б....
Михась до Я Показати IP 20 Серпня 2018 12:55
А зараз там не клоуни сидять ?