USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ігор Палиця – про націоналізацію «Приватбанку»

18 Грудня 2016 18:34
Голова Волинської облради Ігор Палиця висловився щодо націоналізації «Приватбанку».

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Що для мене, не акціонера, Приватбанк? Приватбанк - це підірвані та спалені, одночасно з воєнкоматами, відділення під час гострої фази війни на сході в 2014 тому році! Приватбанк - це передані на фронт броньовані інкасаторські автомобілі, які врятували сотні життів! Приватбанк - це перші і багатомільйонні відрахування на армію і добровольців! Приватбанк - це конфісковані Росією представництва в Москві і Криму без податкових штрафів!

Приватбанк входить в десятку найбільших платників податків в Україні! Приватбанк заплатив податків більше, ніж усі інші банки разом, включаючи російські та іноземні! Приватбанк визнаний найбільш технологічним банком в Європі! Приватбанк - це команда, яка витримала навалу збентежених та наляканих вкладників, після публічної дурості та шкідництва вищого керівництва Нацбанку!

І так, в Приватбанку ніколи не було затримки платежів!" - йдеться в дописі.

Також Ігор Палиця поцікавився, на кого працюють чи чию волю виконують ті, хто сьогодні приймає рішення про націоналізацію "не найгіршого банку України".

"Шановні, а вам не буде потім соромно?" - задається питанням політик.

І додає, що "головний акціонер Приватбанку Ігор Коломойський був призначений головним ворогом Путіна і на нього і досі діє розшуковий ордер номер 1".
Допис викликав жваве обговорення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
патріот Показати IP 18 Грудня 2016 19:01
Вже збирають таємне РНБО, а казали на Майдані, що прозоро працювати будуть, бояться Майдану 3.0 от і збираються! За два роки країну до ручки довели! І це хтось казав, що то минула влада диктатори...? :) Ну-ну...
Єврей до патріот Показати IP 18 Грудня 2016 19:12
Какой я євгей, у меня нет ни килограма золота...
Andrij до Єврей Показати IP 20 Грудня 2016 11:51
Шалом! Не тот еврей у кого киллограм золота а тот у которого золотая голова! Меняйте стереотипы друзья. А Игорь Петрович совершенно прав, что развалят хороший банк наши правители....Жаль....
Павел Показати IP 18 Грудня 2016 19:12
Народ, думаю уже пора. Будет национализирован Приват или нет - без разницы.Эти враги похлеще Путина будут. Пора их нести...
Думаю до Павел Показати IP 18 Грудня 2016 20:40
Націоналізація для Палиці теж страшний сон.
Марія Василівна Показати IP 18 Грудня 2016 19:21
Я особисто проти такого діяння ...! Один банк в державі , який працює на людей і той хочуть угробити ... Ганьба такому рішенню !!! Проведіть опитування людей і вам скажуть що робити , і чому в налаштований " механізм "не сунути носа .
Так до Марія Василівна Показати IP 18 Грудня 2016 19:40
Для людей працює?)))Колекторів чи що))))
Банк до Так Показати IP 18 Грудня 2016 22:34
Для Бєні і ко
Фоп до Марія Василівна Показати IP 18 Грудня 2016 20:02
Приват, як і всі інші банки - тупо грабують народ своїми високими ставками і заробляє на нас просто нереальні бабки. Одні з найвищих тарифів на обслуговування рахунків!
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2016 19:35
Нарешті за бандюків взялись.Націоналізації так
SIM до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2016 20:22
Порошенко и национализация?
До Палиці Показати IP 18 Грудня 2016 19:49
Не грай під дудку про Приват. Всім відома схема кидка Приват банку. За усі ці моменти давно говорили банкіри. Приват скинуто як Ощад за часів СРСР. Ніхто не вірив просто в повтор цього. Нічого цей банк не представляв. Запродажні схеми купівлі клієнтів, обов'язкові держвказівки на обслуговування, створення під себе усіх систем. Все свідчить про давно спрямовані наміри. Кінули як л@@@ів! Єврей-політик вам підозр не підкинув!? Немає нічого дивного.
Кастрюлька Показати IP 18 Грудня 2016 20:27
Приват повинен сконати
Всемирный наблюдател Показати IP 18 Грудня 2016 20:38
Шеф говорит, что пора рвать когти.
ввв Показати IP 18 Грудня 2016 20:51
є правда в цих словах..... хоча приват теж народ доїть....
Лучанка Показати IP 18 Грудня 2016 22:31
Судячі по банкоматах де закінчуються гроші до обіду це кінець. Попереду свята яі банк не переживе пол юцькі. А це і кінець укропу.
Кастрюлька Показати IP 18 Грудня 2016 23:34
Приват фсьо...
Цинік Показати IP 19 Грудня 2016 10:16
Доти, доки понад 50% населення буде клієнтом цього банку, Коломойський і Кбудуть приходити і просити дотацій на цей банк і мільярдних еквівалентах, шантажуючи, що якщо він рухне -буде крах економіки України. Доти в нас будуть відсотки по кредитах 24-80%. Я за націоналізацію. Не має бути таких систем в країні, бо це як країна в середині країни, яка за рахунок грошей може продавити на будь яке рішення.
Оптимист Показати IP 19 Грудня 2016 11:20
ну нах*ра ...
изя Показати IP 19 Грудня 2016 15:25
ашо такое приватбанк ? ето ведро дырявое ????????????
до цинік Показати IP 19 Грудня 2016 15:55
А хто тебе просить брати кредит в ПБ під 24-80, як ти пишеш? не нравиться іди бери в Ощадбанку, та хоть в кредитній спілці. Барана кусок.
просто Показати IP 19 Грудня 2016 19:26
де коментарі?
Банкір Показати IP 20 Грудня 2016 10:06
Кому давав кредити банк Коломойського догадайтесь з трьох разів-правильно:собі і своїм підприємствам без застави,а ще другу Боголюбову.А потім шантажував всіх,гарно споглядаючи на Женевське озеро.А ви дурні тепер будете все це повертати.Ось так.
*** Показати IP 20 Грудня 2016 16:20
Пропоную націоналізувати "Рошен"!!!!!