USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Із водієм, який вигнав з маршрутки сина Героя, «поговорили» АТОвці

26 Листопада 2017 11:52
Сьогодні вранці, 26 листопада, атовці та волонтери провели «роз’яснювальну роботу» з водієм, який висадив з маршрутки 15-річного лучанина, сина загиблого атовця Сергія Гулюка. Про написав на сторінці Спілка Воїнів АТО Волині у Фейсбуці Олег Кобилинський.

«Розяснювальну роботу проведено. Продовження 27 листопада на 8.00 в облраді йдемо до Гунчика і Мирки разом із перевізником, водієм, мамою і малим. Явка 100%», - йдеться у дописі Олега Кобилинського


Нагадаємо, 15-річного Дмитра Гулюка, сина лучанина Сергія Гулюка, який загинув на кордоні з РФ у 2014 році, водій «у грубій формі» висадив з маршрутки. Хлопець, який навчається у військовому ліцеї в Ковелі, 24 листопада їхав додому, до Луцька.



Невдоволені атовців та волонтери також поспілкувалися з власником автобуса, пише ВолиньPost. Та пояснила, що перевозити деякі категорії пільговиків підприємці не зобов'язані, адже держава не компенсує цих послуг. А син атовця купив квиток як член багатодітної родини. Учасники заходу домовилися про зустріч 27 листопада з керівництвом області, щоб проговорити шляхи вирішення проблеми.

.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
123ЙО Показати IP 26 Листопада 2017 11:58
ПОЗБАВЛЯТИ ПЕРЕВІЗНИКА ЛІЦЕНЗІЇ ПО всіх маршрутах. А кардана-бидляка виховати не на камеру!!!
шеф Показати IP 26 Листопада 2017 12:29
водій дурень без серця. але держава провокує такі інциденти . дайте сімям гроші за пільги і вони куплять квитки і все інше.
Лучанин до шеф Показати IP 26 Листопада 2017 14:36
Держава гроші не дасть,це 200%. А перевізник коли приймає участь в тендері на отримання маршруту то погоджується на всі умови,коли отримав маршрут то у нього виростають крила.
Олег Показати IP 26 Листопада 2017 12:56
Автобус конфіскувати на користь держави та разом з водієм, а також власницю на передову
Таня Строцюк до Олег Показати IP 27 Листопада 2017 10:06
Лікуватись не пробували?
Перепрошую Показати IP 26 Листопада 2017 13:25
А по закону водій мав перевезти? Ця пільга компенсується зараз? Чи то завтра атовці прийдуть до вас в магазин і вимагатимуть безкоштвно віддати хліб з ковбасою, штани й куртки?
Не перепрошуй до Перепрошую Показати IP 26 Листопада 2017 15:41
Умови тендеру на одерожання маршруту наперід передбачали перевезення пільгових категорій пасажирів безплатно, в тому числі й членів сімей загиблих в АТО. ТОМУ КОЖЕН ПЕРЕВІЗНИК ВИГРАВШИ ТЕНДЕР ВЗЯВ НА СЕБЕ ЗОБОВЯЗАННЯ ПЕРЕВОЗИТИ ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ БЕЗОПЛАТНО. А якщо зараз перевізник починає щось мутити, - ТО ПОКЛАВ ЛІЦЕНЗІЮ НА СТІЛ, ВІДМОВИВСЯ ВІД МАРШРУТУ, І... ДОПОБАЧЕННЯ УБЛ*ДКУ !!!
Читач Показати IP 26 Листопада 2017 13:45
Нова форма бандитизму
Богдан до Читач Показати IP 26 Листопада 2017 23:32
то до держави претензіїі- - на деяких маршрутах компенсується тільки пільга учасника АТО - бачив таке, а пацан вхяв квиток як багатодітна родина
ага Показати IP 26 Листопада 2017 14:39
скільки можна з перевізника козла робити а до керівництва держави пробували звернутись щоб те що положено пільговику вони йому дали а не зіштовхувати лоб в лоб первізника і пільговика
Не агакай до ага Показати IP 26 Листопада 2017 15:42
Так перевізник повинен до держави з претензіями звертатись, а не пільговиків висаджувати!!!
11 Показати IP 26 Листопада 2017 14:53
Потім перед тим як просять допомогти армії . 100 раз подумайте . Бо як не дасте то потім в вас в квартирі будуть вибивати профілактичною бесіди . Чому ви до порошенка не йдете проф бесіду проводити ?
123ЙО до 11 Показати IP 26 Листопада 2017 15:44
Допомагав і буду допомагати армії!!! Не тобі козломорда вата про українську армію вякати. А БИДЛО ЗАВЖДИ ПОТРІБНО ВЧИТИ, ЗАВЖДИ !!!
11 до 123ЙО Показати IP 26 Листопада 2017 17:17
Ти можеш хоч на городі покакати мені всерівно . Я про тих небайдужих громадян які мають розум що в цій державі робиться .
Дмитро до 123ЙО Показати IP 27 Листопада 2017 17:53
ти коли останній раз тверезим був?
Нехай Показати IP 26 Листопада 2017 15:01
Ще з директором супермаркета проведуть *розяснювальну * роботу шоб ковбасу безплатну давали , з директором хлібзавода щоб хліб безплатний давали, з директором школи щоб відмінні оцінки просто так ставили,з директором автостанції шоб на автостанції безкоштовно покормили, з директором *каравана * щоб безкоштовно одягнули,з директором *версалю* щоб безкоштовно відпочили ну і т.д.
123ЙО до Нехай Показати IP 26 Листопада 2017 15:46
А до чого тут ковбаса, убогий ??? Ковбаса безплатно не передбачена законом, і ніхто за ковбасу нікого не трогає. В тебе щось з головою очевидно, І БЕЗПЛАТНІ ЛІКИ ТОБІ Б НЕ ПОМІШАЛИ Б.
Іван Показати IP 26 Листопада 2017 15:28
А чому в магазинах такі пільговики не вимагають, щоб їм товари і продукти продавці відпускали безкоштовно, а перукарі надавали перукарські послуги задарма, бармени наливали халявне пиво в барах, офіціянти безкоштовно кормили в ресторанах ? Чого тільки до шоферів прискіпались ?
до івана до Іван Показати IP 26 Листопада 2017 16:47
В тебе, Іване, каша в голові. До чого тут магазини, перукарі, бармени? Справа зовсім в іншому. Ліцензії на пасасжирсікі перевезення не всім підряд роздають. Щоб отримати ліцнензію, перевізники приймають участь в тендері і чітко усвідомлюють умови, на які вони погоджується, щоб САМЕ ЙОМУ дали право заробляти гроші на пасажирах. Зокрема в цих умовах є зобов'язання перевозити пасажирів-пільговиків. І перевізник погоджується на ці умови. Не подобаються умови, не вигідні тобі -- віддай ліцензію іншому перевізнику, якого вони влаштовують. Алеж ні, тільки ВЖЕ ПІСЛЯ ВИГРАШУ ТЕНДЕРУ в них починається: то маршрут не вигідний і він не хоче в кінцеву їздити, то пальне дороге, то ціна проїзду замала, пільговиків возити треба... Не влаштовують умови -- уступи місце тим, кого ці умови влаштовують.
генадій Показати IP 26 Листопада 2017 15:33
Берегів вже не бачать.... Крила б попідрізувати.
123ЙО до генадій Показати IP 26 Листопада 2017 18:31
Точно, бидла за рульом маршруток не багато, переважно нормальні і виховані, але парочка упоротих є. ***
не байдужий Показати IP 26 Листопада 2017 15:51
Бабуся і рада .взяти кусочок ковбаски, так вона у вас 80 грн, бариги позажирались, ви своїх українців возите, а не туристів.
ввп Показати IP 26 Листопада 2017 16:02
скільки років водію, так цікаво , з людської точки зору - чомусь впевнеий що десь 50, статистична нагла скотиняка , для якої якась цікавіша робота тут чи за кордоном вже вналом, і весь сенс його життя це зубами в хазяїна вигризати те бабло, дурити його з білетами з пасажирами, які для нього тільки фантики, так сказати (прихована пачка цигарок та не випита кава за двадцятку в Ковелі, бо він же ж цар собі, став на дорозі взяв оленя без білета і маю каву на халяву) , загалом сумно це все, ще раз підтверджує що , моя хата з краю - нічого не знаю недарма кажуть про наш народ, а Юлю шкода, молода жінка, простий поштар , яка і в дощ і сніг намотувала за копійчану зарплату кілометри по Луцьку, певно теж хотіла випити десь кави за двадцятку, та зась, а тут ще й чоловіка вбили на війні, чи в Ато, а водій скаже я його туди не посилав, мені головне моя кава, відбомбив, а вдома в Любомлі, чи Ковлє, чи Шицьку тепла дупа жінки, і хай весь світ почекає, та експерти політтехнолого кажуть ,що Білорусь зараз під стопроцентним сапогом Москви, і не який наш не друг і не союзник, так що й з вашого боку можуть зайти панове полішуки-перевізники )
Марія Показати IP 26 Листопада 2017 16:06
Чому Ви люди такі жорстокі?У салоні автобуса що не було місця для дитини?Чи шофер віз би його на своїй шиї?Сорому набрався сам і людям клопоту...
Пеця Показати IP 26 Листопада 2017 17:14
Отак з героїв стають бандитами. В супермаркет зайдіть хай вам хліба з колбасою безплатно дадуть .
Так ти до Пеця Показати IP 26 Листопада 2017 17:54
Ти просто іді+т. В голові тільки ковбаса...
Випий таблетку до Пеця Показати IP 26 Листопада 2017 18:33
Про те що не передбачено законом ніхто не вимагає, - Ні безплатної ковбаси, ні хліба, НІ МОЛОКА - А ОТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІВЛЬГОВИКІВ ПЕРЕДБАЧЕНО !!! БУДЬЛАСКА ВОЗІТЬ, А ЯК НІ, ВІДДАВАЙТЕ МАРШРУТ ІНШИМ, БАЖАЮЧИХ КУЧА !
Випий до Випий таблетку Показати IP 27 Листопада 2017 12:09
Що ще передбачено законом???
Андрій Показати IP 26 Листопада 2017 18:32
Друзі, таких як він п#дарів кожен 2, вже платиш а він не хоче брати до Голоб , їх потрібно навчати, ніде у світі нема такого хамства!!!Також кожен має сам з себе почати, і не мовчати , не дивитись у вікрнечко то не мої проблеми нічого не знаю....друзі давайте бути людьми, бо ми гірше циган стаємо!
К.лучанин Показати IP 26 Листопада 2017 18:34
До всіх писак зверху : Читаю у статті : "син атовця купив квиток як член багатодітної родини." Так ,значить він був з квитком! Так в чому базар оцей? Якщо його водій висадив, то нехай відповідає ! При чому тут син атовця чи ще чийсь син? Тут , дійсно, питання до держави, до органів влади. В нас обіцяють БАГАТО, а ніхто не старається виконувати обіцяне. Держава повинна компенсувати перевізнику( я що не правду кажу?), а фактично це не відбувається. "ЖИТТЯ ПО НОВОМУ" хитро переклало це на місцеві бюджети. Мовляв , ви і розбирайтесь. ПЕРЕВІЗНИК - ЦЕ ПРИВАТНИК, а не державний! Державного в нас НЕМА! Чому це нехочуть розуміти? В цьому конфлікт інтересів!! До слова, в нас що СУПЕРМАРКЕТИ ДЕРЖАВНІ ? В них цінами крутять як циган сонцем. Це всі бачать, а не ніхто не вякає про це і не протестує. Це раз повернусь до питання із цим сином атовця, якщо водій його висадив із квитком , ТО НЕХАЙ ПОНЕСЕ ЯКЕСЬ ПОКАРАННЯ, ось і все!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2017 20:16
Дитину і без квитка посоромився висаджувати,адже у самого діти є,мабудь.
Поліщук Показати IP 26 Листопада 2017 21:24
водій то наша людина( БИК). а ми всі б*дло!!!! бо він висадив не хлопця, а мене з вами , бо ми для нього ніхто,. ми б*дло!!! і не в владі діло, а в нас! бо ми всі б*дло!!!! стадо! Шкода((( і куди закордон не їдь, я з вами б*длом і лишуся!
Лучанин2 Показати IP 26 Листопада 2017 23:40
Один водій маршрутки цукерки дітям роздає, інший - виганяє. І що дитині робити після того як вигнали, в іншому місті?
К.лучанин до Лучанин2 Показати IP 27 Листопада 2017 12:15
Захотілось відповісти на цей ваш пост. Хлопець купив ПІЛЬГОВИЙ квиток в касі автостанції законно на підставі посвідчеення. Водій його не посадив в автобус чим грубо порушив права пасажира. Дії хлопця( він же ж не маленький !) : підійти до ЧЕРГОВОГО ПО АВТОВОКЗАЛУ( чи каси ) і пояснити ситуацію. Квиток же залишається дійсний. Його можуть посадити в інший автобус. Тут немає проблем! Але цікаво, де ж був КОНТРОЛЕР АВТОСТАНЦІЇ, який контролює посадку! Чому про це замовчують? Тут є вина АВТОСТАНЦІЇ !!! Це ж перевезеня міжміські. Я вже скільки разів на автостанції помічав таку ситуацію , коли контролер при посадці спочатку ніби контролює ,а потім кудись зникає і водій вже сам собі господар , відїхав подалі і бере кого хоче і вже без квитка. Це є таке на автостанції №1 Луцька , є і в КОВЕЛІ і та інш. А в даному випадку воділу треба ПОКАРАТИ, ШТРАФОМ та попередженням.