USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вдову загиблого «айдарівця» висадили з маршрутки

16 Вересня 2014 11:47
Вдову загиблого «айдарівця» Валентину Королько висадили з маршрутки, бо водій не захотів врахувати її пільгу.

Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ Товариство ветеранів АТО.

«Подзвонила Валя Королько, вдова Колі (Сова), який 21 липня загинув під час звільнення села Георгієвка, біля Луганська. Каже, проплакала дві години.
Водій маршрутки, якою вона виїхала з Луцька до Каменя-Коширського, проїхавши декілька кілометрів від станції, почав збирати гроші. Побачивши у Валі в руках куплений в касі квиток із пільгою (пільга, як вдові загиблого воїна АТО), він почав видумувати приводи і врешті змусив її залишити маршрутку, або заплатити йому готівкою повну вартість проїзду. Вдома чекали діти, телефони розрядились, але це не завадило водію висадити її з маршрутки в декількох кілометрах від автостанції.

Після двох годин на зупинці за містом Валя доїхала додому. Але що це виходить?! Такі водії думають, що зможуть так само, як і дідів-ветеранів 2-ї світової, копати і нас, АТОшників?! Вони думають, що вдова воїна АТО вже не має захисника?!», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, кілька днів тому Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Валентина Королько вже кілька місяців б’ється з бюрократичною машиною. Вона досі не може оформити документи на пенсійне забезпечення двох малолітніх дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
василь Показати IP 16 Вересня 2014 11:55
яка влада такий і порядок що тут не ясно
123 до василь Показати IP 16 Вересня 2014 12:07
Влада тут ще розбиреця а водій ган×од ! А ти Вася в натурі Вася))) Попередня влада просто нічогонеробила а зараз воїни поможуть навести порядок!
СЕРГІЙ Показати IP 16 Вересня 2014 11:56
ТО БИ..О ЯКЕ НЕ МАЛО НЕ СТИДА НЕ СОВІСТІ А НЕ ВОДІЙ. Є ПІЛЬГА ЗНАЧИТЬ ВЕЗИ.
патріота Показати IP 16 Вересня 2014 12:01
Люструвати водія і перевізника шляхом відрізання яєць. Привселюдно, на площі. Щоб інші добре затямили.
аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 12:01
бідна вдова,щось кругом її ображають от не щастить так не щастить, але завдяки ВН про неї знає вже весь Луцьк
Андрій до аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 12:39
Буде помічником (чи помічницею) депутата Верховної Ради лапіна
пром Показати IP 16 Вересня 2014 12:04
Дивує ще одне. А чому ніхто з пасажирів не вступився і не дав по пиці тому водієві... Я б навіть сама, не дивлячись, що жінка, ще й вагітна, я б йому надавала.... А наші пасажири часто просто сидять і мовчать... Типу, я нікого не трогаю і мене не трогайте... Мене ще дивувало, коли до пенсіонерів чіплялись і виганяли... ніхто ніколи не вступиться... навпаки ще скажуть, не затримуйте водія.... Що за люди...
Ковельчанин Показати IP 16 Вересня 2014 12:05
Журналісти взнайте який це рейс. Якщо він їде через Ковель то інформаційну війну на вокзалі я йому обіцяю. В Ковелі на вокзалі знатимуть яке бидло возить людей цим рейсом
!!!! до Ковельчанин Показати IP 17 Вересня 2014 18:33
Коля був із с.Тоболи, а тому рейс через Манемичі. Може там є ті що можуть вставити мізки водію!
Ната Показати IP 16 Вересня 2014 12:06
Та такого водія і йому подібних на Схід в АТО. От тоді побачимо як вони будуть до людей ставитись.
макеевчанин до Ната Показати IP 16 Вересня 2014 12:30
нет уж,со своими террористами разбирайтесь сами,у нас своих проблем хватает
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:06
реклама вдові,
123 до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:09
Ти ще живий!)
Витя Показати IP 16 Вересня 2014 12:17
Какой № рейса и № маршрутки и дата поездки ?
oH Показати IP 16 Вересня 2014 12:38
коментар було видалено
ВАня Показати IP 16 Вересня 2014 12:49
Так водій свиня , але держава не відшкодовує пільгові поїздки нікому. Не тільки вдовам загиблих синів чи чоловіків, яких не можна порівняти з іншими пільгами.Таких, яким міська рада надавала по блату книжечок ой як багато, а ніхто не вертає за це гроші. Бандити гребуть собі, а вони ще будуть відшкодовувати. От водії і злі. А совісті у нас уже давно нема і не буде.На жаль така наша ментальність. Я б його відправила в АТО і хай його жінка і діти їздять, а такі,як він їх викидають на вулицю.Тоді буде знати.
Олександр Показати IP 16 Вересня 2014 12:56
Не розумію з данної статті. Тобто дідів ще можна копати, а вдов ні (звичайно неможна)? Навчились копати дідів то ........ терпи і вчи власних дітей поважати захисників (співчуття Вдові. не Ви винні, але Вам прийдеться багато прететпіти.)
Тарас Чурило Показати IP 16 Вересня 2014 13:25
Сором, до чого привела нашу країну ця війна?
маша Показати IP 16 Вересня 2014 14:07
Маршручики взагалі знахабніли ,не мають совісті і поваги до старших і взагалі ні докого , а дітей просто мало щей не бють за ту одну гривню цеж їх ліві гроші він на них потім пива купить .Не подобається така робота хай в москалію на заробітки їдуть.
Правда Показати IP 16 Вересня 2014 14:24
Давайте не будемо демагогами. конкретна пропозиція. Визначити рейс, прізвище перевізника, прізвище водія (якщо це не одна й та ж особа). А далі скарга у відповідні органи, а тим часом у весь голос оголосити по місцевому телебаченню, радіо, подати інформацію в мережу інтернет. Може одумається сам, може присоромить сім'я чи колеги, може хоч вибачиться і другим не захочеться так робити. Якщо це все не спрацює - одна надія - на Господа, а він усе бачить... Щось буде, не йому, то ближнім його...
Всезнайко до Правда Показати IP 16 Вересня 2014 15:59
А давайте його відпіздимо?
Zaq Показати IP 16 Вересня 2014 16:10
Причому тут влада? Да всі ті водії маршруток гандони повні.
новийне до Zaq Показати IP 16 Вересня 2014 22:20
Не суди іне судим будеш !!! Через декількох ублюдків таврують всіх!
лучанин Показати IP 16 Вересня 2014 16:53
пропоную даного козла призвати до збройних сил, або відрядити в АТО водієм в АЙДАР
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2014 16:53
було б добре повідомити громадськість час та номер рейсу, і провести виховну роботу, як ідея?
лачинин Показати IP 16 Вересня 2014 17:53
цікаво, а скільки водіїв маршруток пішли добровольцями в АТО, чи за цей час бабло зашибали
новий до лачинин Показати IP 16 Вересня 2014 22:22
І пішли іприйшли вантажем 200 .
Думаю Показати IP 16 Вересня 2014 18:49
Думаю треба власнику вигнати того водія щоб другим не повадно було
Добра вам! Показати IP 16 Вересня 2014 21:22
Як хочте, люди, але каятися треба всім без виключення, а не дорікати на владу й ворогів за біду в країні. Гординя і байдужість царює серед людей, то чому дивуватися що саме такі представники обрані людьми у владі? Хіба це депутати і міністри сиділи в тому автобусі й дивилися як водій знущається над жінкою? Чи власник авто- великий Мерлін, здатен і запобігти окремому випадку, а потім знов його інсценувати щоб покарати для загального прикладу. Коли людям байдуже що ганебне коїться поряд з ними, то ганебне коїться скрізь. Я б шукала не тільки водія з тої маршрутки, а ще й пасажирів, щоб сказати їм пару ласкавих.
лучанка леся Показати IP 16 Вересня 2014 23:57
це дружина героя з дітками . як не соромно.....
Mik (галицька миша) Показати IP 17 Вересня 2014 11:37
Треба було назвати iм'я й прiзвище водiя, назву транспортного пiдприємства. Країна має право знати своїх "героїв".
Дмитро Показати IP 19 Вересня 2014 12:01
Мене вже дістала ситуація, коли з одного боку пільговики мають ніби принижуватися перед водієм, випрошуючи те, на що мають законне право. А водії (особливо не дуже популярних маршрутів) дратуються, коли назбиралося повно пільговиків, а "за бензин теж треба чимось платити"... От і думаю - для чого людей ставити в таке положення. Платіть пільговикам кошти, щоб вони платитили водіям, а не почували себе якимись неповноцінними!