USD 40.60 40.90
  • USD 40.60 40.90
  • EUR 40.80 41.00
  • PLN 10.12 10.30

Кабмін урізав виплати для працівників Державної кримінально-виконавчої служби. Виправлено

22 Липня 2022 18:25
Кабінет міністрів вніс зміни до постанови № 168 про «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану».

Відповідно до ухвалених змін надбавка в розмірі 30 тисяч гривень тепер виплачуватиметься не всім працівникам Державної кримінально-виконавчої служби, а тільки тим, які перебувають у зоні бойових дій або в оточенні, пише Бабель.

А 100 тисяч гривень отримуватимуть за виконання бойового розпорядження.

ВИПРАВЛЕННЯ: У початковій версії новини було вказано, що це стосується всіх військових. Насправді це не так, зміни стосуватимуться лише працівників Державної кримінально-виконавчої служби.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
дідо Показати IP 22 Липня 2022 18:39
це ганьба ...зеленський три роки урізав зарплати воєнним і поліції..
Ще не зовсім свідоми до дідо Показати IP 23 Липня 2022 15:53
Хоча ви і Дідо, а дурний, як Телепень. Вибачте. Дістало
Анонім Показати IP 22 Липня 2022 19:12
Не получати 50 і спати на блокпосту правда? А другий там бігає під ракетами і 1-2 лінія і такі самі гроші отримує
Кассіопея до Анонім Показати IP 22 Липня 2022 22:12
А що родюбити родині, якщо вже на останньому місяці вагітності, і чоловіка забрали? Як годувати? Комунальні послуги великі, навіть якщо дуже економити на дітей на буде хватити.. Тоді хай відпускають чоловіків, у кого жінки в декреті. На роботі і то більше платять!
Ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Липня 2022 19:24
Тим, що на "нулі" стоїть, безумовно, сто тисяч, а може і більше. А тим, хто в тилу - і 30000 забагато.
Анжеліка до Ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Липня 2022 22:05
Річ у тім, що вони там не в готелях живуть, а в бліндажах сплять, навіть в тилу. Я знаю людей, які не можуть позбутися кашлю від сирості і родини не бачать місяцями. Я не думаю, що це справедливо.
Ще не зовсім свідоми до Анжеліка Показати IP 23 Липня 2022 13:51
Ви строкову службу служили? Якщо -так, то чому захищаєте тилових пацюків?
ЗСУшник до Ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Липня 2022 16:44
Без "тилових пацюків" як ви виразились, нам би на передовій не було чим би воювати. Ті хлопці що втилу, теж велику лепту вносять в цій тяжкій справі. Звісно що не всі , є і паркетне бидло, яке дійсно нічого не робить, а тільки каву попиває. Ось таким би можна було врізати премію, а хлопцям які кожного дня грузять машини і вагони ( звісно що не з помидорами) то для таких 30 тис саме то!
Noir до ЗСУшник Показати IP 26 Липня 2022 09:15
Дякую вам за адекватність! Мій чоловік 4 місяці, як мобілізований! Жодного вихідного! Сплять по 2 години. Схуд так, що страшно дивитися. Скільки разів в частині хлопці за цей час перехворіли від тих умов- я вже збилася з рахунку! Коли заїкнулися командиру про вихідні , то відповідь була « від завтра ви побачите, що таке справжнє армійське життя» і методом тику ткнули пальцем на першого-ліпшого хлопця, який попав під гарячу руку і відправили на Схід, як покарання!! Це все відбувається в Нацгвардії, яка мала нещастя опинитися в підпорядкуванні МВС і тепер з них хочуть зняти 30 тис. То якщо Нацгвардія в тилу така неважлива, то хай відпускають хлопців додому!! Вони тут втратили роботу, а тепер її повернуть і зароблять нормальні гроші, а не подачку від зажраних депутатів в 12 тис - стидоба!! Спочатку в людей забирають середньомісячний заробіток з роботи, а потім ще й 30 тис. А то нічого, що в цих людей є сім‘ї??? Просто ганьба на весь світ- в час війни мобілізованим здирати останню шкіру, а собі коханим підвищити зп на 100% Дно…
Микола до Ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Липня 2022 14:00
А ви, напевне, на передовій зараз.
Євген до Ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Липня 2022 22:17
Ти мабудь не береш до уваги що у військовослужбовців які в тилу є сім‘я,дружина,діти.Які в основному зараз переселенці і яких також потрібно військовослужбоцю якось забезпечувати.
Дар'я до Ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Липня 2022 22:37
А кормити сім'ї за,що. Безглуздо ви говорите. Подумайте краще!!! Не позорьтесь
Ще не зовсім свідоми до Дар'я Показати IP 23 Липня 2022 17:06
Звісно, Дар"я було би хороше, коли твій чоловік і сто тисяч за бойові і одночасно біля твоєї цицьки
morren до Ще не зовсім свідоми Показати IP 23 Липня 2022 03:10
забагато?это сказал диваный эксперт?
Справедливо Показати IP 22 Липня 2022 19:40
Все вірно. Бо вже понабирали аватарів стільки, що командири бойових бригад за голову беруться. А хлопці які воюють не розуміють за який х..й ті хто в тилу отримують таке грошове забезпечення.
фак до Справедливо Показати IP 22 Липня 2022 22:00
от шо ти ляпнув і не подумав?? тобто що систему тупа совкова до тебе не доперло?що аватарів тримають бо це чиясь премія тобі теж не зрозуміло? що немає статті по якій можно списати таких оленів тебе тед не турбує? одне питання,ти тупий?
Слава Україні Показати IP 22 Липня 2022 19:45
Я розумію, що дещо не справедливо виплачували цю надбавку, але коли в/сл в мирний час получає таке саме грошове забезпечення, як і у воєнний час, то це трохи не правильно... Наприклад навантаження, умови проходження служби та інші умови відрізняються від тих, які були в мирний час.
Анонім Показати IP 22 Липня 2022 20:58
"почне застосовуватися з першого ЧЕРВНЯ"? Я ПРАВИЛЬНО ЗРОЗУМІВ?
фак до Анонім Показати IP 22 Липня 2022 21:33
судячи з смс від привату премію вже хтось поклав в кишеню і до хера. бо нараховують за прошлий місяць і в ньому постанови не було. ба більше, гроші вже були нараховані на зп військовим про що відчитався штаб . но щось мені пфдказує що якась тварина спиздила дохера грошей
Анонім Показати IP 22 Липня 2022 21:04
ЦЕ ПРАЦІВНИКАМ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, А ДО ВІЙСЬКОВИЗ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ
фак Показати IP 22 Липня 2022 21:12
ну трохи не так люди! не передку отримують бойові більше. ще не забувайте що є люди яким треба кормити свої родини! сплачувати квартири та таке інше. аватарів лішають премії якщо вони бухають, якщо не знімають то то ротний дебіл. такод не забувайте що снаряга що видається трохи ху * ова. і злопці як раз купляли за цю премію! ще є інструтори які наприклад навчають до*уя людей і тим самим рятують життя і підіймають боєздадність, от із цього всього скажіть тепер, як виходити з цього? чи такі професіі не важливі? чи від них мало користі? чи ім не треба родину кормити? х*йня ця постанова. тупа і безглузда! половину людей більше заробляла в цівільному житті!!! замислиться! можно багато кричати зі своєї колокольні, а ви залізте на іншу. тож перед тим як писать замисліться чи все вірно ви зрозуміли і чи не тупо це як завжди?
Манергейм Показати IP 22 Липня 2022 21:34
Підписують папірен навіть не читаючи, соснознавці довбані
Сергій Показати IP 22 Липня 2022 22:07
А в серпні ще за 15 днів червня получять остальні, які не доплатили
Макс Показати IP 22 Липня 2022 22:15
Я до конца не пойму. Те кто в зоне боевых действий и в окружении. Кто эти зоны теперь разграничит. Если прилеты везде почти
Андрій до Макс Показати IP 23 Липня 2022 01:38
Более того,а те силовики, кто в окружении,те не участники бд?))Это абсурд.
Макс Показати IP 22 Липня 2022 22:16
За июнь видали а далі як буде
Дар'я Показати IP 22 Липня 2022 22:32
Це не справедливо і жорстоко. Мало того,що чоловік цими грошима кормить свою сім'ю,яка без нього,так слів нема. Ви що ... І як тепер жити на ті гроші,якщо в мирному часі зарплата була навіть більша чим вони платять без 30 000. Це жопа. Та блін, і що тепер. Закон працює проти тих хто залишив свої родини і мобілізувався. Тих грошей і так не вистачало,а тепер. І так якщо хочь і в тилу,а все купляти самим. Бо то форми того розміру не має,то взуття і це куплялося за ті гроші. Чесно ви проти народу,чим та за що тепер жити сім'ям???? Жінкам,дітям,батькам, якщо ви забрали годувальника,твґа щей копійки платите!!!???? Ааааа і вони ще захищають державу, ви забираєте мотивацію,а без цього моральний дух буде на нулі. Поверніть 30 000!!!
Noir до Дар'я Показати IP 28 Липня 2022 22:51
Я вам більше скажу: вони ще й зробили різницю між нацгвардійцем, прикордонником і зсу-шником… Тепер, в умовному Львові зсу-шник буде і далі отримувати 30-ку, а нацгвардієць- 7…. Це дууууже сприяє бойовому духу і бажанню служити аж бігом…Робити таку різницю між військовими- дуже дико, бо як відправляти нгу на Схід- то вони військові, а як платити 30 к- то мєнти…Якщо знімати, то з усіх- і з ЗСУ теж.. Слава Україні, що тут ще можна сказати….
1 Показати IP 22 Липня 2022 23:10
149 днів нам кажуть - перевіряйте новини, навіть з надійних ( на вашу думку) джерел, мінімум 2 джерела, ну логічно подумати - зменшення грош заб в такий час це була б подія #1 про яку б казали всі медіа - з усіх засобів, топ новина....от і приклад, ну але позитивний момент - #івна люди з себе трохи вилили, спати крепше будуть
Артем Показати IP 22 Липня 2022 23:21
Нардепи підвищили собі оклади із 28,8 тис. до 49,6 тис. грн: рішення підтримали всі фракції. Народні депутати України зможуть отримувати підвищені оклади завдяки постанові №7561, яку підтримали представники всіх фракцій Ради. В результаті оклад депутата збільшиться з 28 810 гривень до 49 620 гривень І це без урахування доплат і додаткових витрат. Простий люд, а як ви там виживаєте? Головне не забудьте прийти і проголосувати на виборах...
бувалий Показати IP 22 Липня 2022 23:21
наведіть пан малюська порядок з зарплатами молодші інспектора 7- 11 тис грн а ком склад 17- 30 не зовсім справедливо а на рахунок бойових ви плат попостять
Андрій Показати IP 23 Липня 2022 01:35
Кореспонденти читайте джерело,виплати урізали всім,включаючи строковиків.І тепер не 30т,а до 30т,тобто і самі 30т урізали.Залишилось лише 100т для безпосередніх учасників бойових дій.
Анонім Показати IP 23 Липня 2022 01:50
Як миші!! Все тишком-нишком!!!! А головне що собі депутатики підняли виплати з 28 810 до 49 620 та всі як один проголосували, бо ( голодні-холодні)...та їсти,пити немає за що. Сидять дупи гріють, черева відрощують,начебто до зими готуються як ведмідь, Люди себе почали відчувати людьми в перше в житті!! Тому що отримали змогу сім'ї забезпечувати та не заглядати до роту Мажорам,Депутатам... та дитині не відмовляти в іграшці чи цукерці, тому що завтра не буде на їжу чи ліки!А про комунальні взагалі краще не згадувати. А голоне на рахунки нарахували гроші, та видали вказівку заднім числом про " Зміни" бо мало вже вкрали... Ще хочеться
марія Показати IP 23 Липня 2022 10:05
зміни стосуватимуться лише працівників Державної кримінально-виконавчої служби.
Аня Показати IP 23 Липня 2022 10:26
А собі кабмін не хоче трохи урізати зарплати. За рахунок військових дуже добре жити!Хай походять через день в наряди,коли світу Божого не бачиш,І кожен день на службі без вихідних.
Опецьок Показати IP 23 Липня 2022 11:34
Ху* вам а не 30000грв.
Евген Показати IP 23 Липня 2022 14:10
Якщо це не справедливо та багато ідіть за 12\ 15 служіть, а ваша сім'я сама себе нехай годує, і це в той час коли у людей немає роботи! Про те ті хто у верховній раді сидять, вони вважають що вони ще досі дуже мало отримують, а тим хто захищає то багато?
сон за гроші Показати IP 23 Липня 2022 16:11
евген гроші звичайно малі переходь в зсу там більше платять тепер про некомплект війна почалась некомплект в сізо та тюрмах за тиждень 100 відсотків штату я сам бзджу але хоч не пізджу
Татьяна. Показати IP 23 Липня 2022 19:47
Вперід вирізати депутатам треба авто дуже зажирували.Хлопці місяцями дома не бувають дітей,жінок,батьків не бачать,сплять в окопах.Ви там зовсім чи що ви цііни бачте.Коли ці депутати нажеруться,діти гинуть ,авони напихають кармани.врізайте тим хто кожен тиждень дома в ліжку спить ісобі.достали вже вас в ті окопи хоть на місяць і тіж сухпайки.
Ірина Показати IP 25 Липня 2022 09:35
Я так розумію що і національної гвардії це теж стосується хто в резерві???Тоді може хай наші депутати ідуть в резерв,сплять на підлогах,не бачать дітей і жінок ,матерів місяцями.Задовбали самі понажиратися не можуть вже животи вище носа,скоро ніг бачити не будуть пузяки понажирали!!!
Noir до Ірина Показати IP 28 Липня 2022 22:57
Стосується… вони шибко зробили з наших хлопців-нацгвардійців- поліцаїв, щоб їм не платити ту 30-ку.. Раз в нас одні зсу- військові, а решта ніхто, то нехай наші чоловіки повертаються додому!!! А всю роботу по обороні держави беруть на себе боги-зсу, яким навіть в тилу державі не шкода платити 30 тис
Стас Показати IP 26 Липня 2022 11:50
Я дивлюсь тут прихильники руського міра також є ,п..дуйте в свою расія недоробки кантужені
Слава Україні Показати IP 27 Липня 2022 07:16
А виплати коли взагалі мають бути?
Ухо Показати IP 27 Липня 2022 17:23
НГУ при массовых пойдет не за тех кого кинули. Сейчас у многих оружие и в случае акций и митингов будут далеко не палки. Стоять за толстопузых что сами себе зп удваивают - не собираемся