USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Звільнення Гунчика: Кабмін вніс подання на нового голову ОДА, - ЗМІ

14 Березня 2018 14:26
14 березня 2018 року Кабмін вніс подання на призначення нового голови Волинської обласної державної адміністрації, інформує ВолиньUА. Прізвище нового претендента на посаду губернатора Волині – Савченко Олександр Ілліч.

Нагадаємо, про те, що Савченко може замінити Володимира Гунчика заговорили ще у грудні минулого року.

Генерал-полковник Савченко раніше перебував на посаді заступника Міністра МВС України та обіймав посаду першого заступника голови Київської ОДА.

Таким чином, вже найближчими днями можна очікувати відповідного Указу Президента та представлення нового керівника виконавчої гілки влади на Волині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САВЧЕНКО ЗАМІСТЬ ГУНЧИКА: ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД ЙМОВІРНОГО НОВОГО ГОЛОВИ ОДА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Коля Показати IP 14 Березня 2018 15:01
Щирі вітання Гузю.Ваша мрія здійснилась.Плідної вам праці з новим губернатором!
здравомислячий до Коля Показати IP 15 Березня 2018 22:36
Нарешті дочекались!!!що буде новий губернатор.Але на жаль ще рано радіти.Якби це була б своя людина-з Луцька!А це незабувайте що буде людина презитента-і він буде плясати саме під дудку гаранта-всі губернатори всіх областей є підневольними людьми!Вонине виконують волю людей які живуть в області а виконують накази згори-тобто волю презедента.І це недобре!
Анна Показати IP 14 Березня 2018 15:28
О-о-о-о-о-о!!! То що, Порошенко Волині війну обявить?
Анатоль_ Показати IP 14 Березня 2018 15:29
А от я радуюся, браття. Може вже хороше буде
вовк до Анатоль_ Показати IP 14 Березня 2018 16:14
малпа тоби брат
Але до Анатоль_ Показати IP 14 Березня 2018 17:06
валер"янки про всякий випадок бахни, як завжди))
лучанин Показати IP 14 Березня 2018 15:50
Значить будуть переставновки , будуть нові зами і т.д.
Знаючий Показати IP 14 Березня 2018 15:56
Може ще й носата..... Це аморальна жінка! Як не соромно, за свою родину....
Син Показати IP 14 Березня 2018 15:57
Вона тільки для Гунчика...)))
Мирон Показати IP 14 Березня 2018 16:45
Невже дочекались, а як баба яга тепер керуватиме?
Вітюня Показати IP 14 Березня 2018 16:48
То тепер настала черга знову ридати працівникам автозаводу? Чи він поїде до того з ким збирався разом прилягти?
Не спи! до Вітюня Показати IP 14 Березня 2018 19:06
Вітюню, ти без того автозаводу спати не можеш? Волинь в небезпеці!
ЛВПУ Показати IP 14 Березня 2018 17:14
Можливо тепер справи Батова і К* + УОН візьмуть керунок до суду?
Він Показати IP 14 Березня 2018 20:05
Думаєте прийде кращий?Прийде людина президента
Іван Антонович Показати IP 14 Березня 2018 20:14
Не треба передчасно ні радіти, ні сумувати, ні зловтішатись. Гунчик піде або на підвищення, або якщо і навіть на пенсію, всеодно до виборів буде у фаворі. Гірше йому, або якщо хтось себе тішить, краще для області, не буде. Мова іде не про протистояння фамілій, а про протистояння функцій, закладених в законодавстві. Чи моментально стануть друзями нового князя вчорашні вороги ? Ніколи !Проаналізуйте політику партії і уряду, партійну приналежність, квоти, накладіть то все на політичні пасьянси, особисті зобовязання і т. д. і т. п. Вибори ж грядуть ! Друзів в Гузя не добавиться. Так що курс не зміниться - просто веслувальники будуть другі.Правда, не ті що веслують, а ті що гребуть . А от патронанна служба, бойові зами, дехто із обласних керівників - з вєщами на вихід !
КЛВ Показати IP 14 Березня 2018 21:50
Буда бій БПП з УКРОПОМ
Вам Показати IP 14 Березня 2018 23:27
Не радійте, то що в вас було,то ще нічого,а тепер побачите,де раки зимують?!