USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Волинську ОДА замість Гунчика очолить Савченко, – нардеп

29 Грудня 2017 12:58
Народний депутат України Ігор Гузь повідомив на сторінці у Фейсбуці, що в Адміністрації Президента уже визначилися із кандидатурою на посаду губернатора області.

Головою Волинської ОДА призначать Олександра Савченка, який нині займає посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Саме його фото Ігор Гузь розмістив у Фейсбуці.

"Ну що ж волиняни, тепер заживемо по-новому з новим головою ОДА", - написав Гузь.

Та додав, що все і навіть більше відбудеться у першій половині січня.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернулося за коментарем до Ігоря Гузя, але повідомляти будь-які деталі нардеп відмовився.



Раніше ІА Волинські Новини повідомляло, що питання відставки чинного губернатора Володимира Гунчика остаточно вирішене.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
777 Показати IP 29 Грудня 2017 13:48
Тю. я думал надюха героиня. А так нецикаво.
2 поверх Показати IP 29 Грудня 2017 14:16
Вже давно пора гнати старого з носатою...))))
3 поверх до 2 поверх Показати IP 29 Грудня 2017 14:24
А хто носата ???
Іван Показати IP 29 Грудня 2017 14:32
Він погана людина, і ще не може звільнити бабу Ягу, яка не вміє працювати з людьми.,, Це кінь з .....а не жінка! Жах!!!
ігор луцький Показати IP 29 Грудня 2017 14:56
Оце шокотерапія була.Я теж одразу на Надьку подумав.Ну, думаю,все,геть Олексійович з глузду зїхав або Надька порчу навела.
дід Іван Показати IP 29 Грудня 2017 16:00
А як же його перша леді Світлана Головайчок??? теж у відставку піде?)
К.лучанин Показати IP 29 Грудня 2017 16:09
Автозаводці - луазівці , тримайтесь ТАТО йде до Вас напевно!!! Очевидно , знову стане віце-президентом БОГДАНА та буде допомагати свинарчуку у бізнесі.
скептик Показати IP 30 Грудня 2017 15:59
а чи не пора вже голів адміністрацій обирати на виборах ?