USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кабмін знизив ціну на газ для населення

18 Січня 2021 10:24
Сьогодні, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив рішення про зниження ціни на газ для українців.

Про це повідомляє ТСН.

Сьогодні, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив рішення про зниження ціни на газ для українців.

Так, за ухваленою постановою, від 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, буде встановлена гранична ціна на природний газ на рівні 6,99 гривні.

Кабінет міністрів вирішив ввести державне регулювання ціни на газ на період карантину після протестів людей в різних регіонах України.

Нагадаємо, Міністерство енергетики України розробило проєкт рішення про обмеження ціни на газ для населення. Пропонується встановити ціну не вище 6,99 гривні з 1 лютого 2021 року. Водночас «Нафтогаз України» заявив, що готовий забезпечити природним газом побутових споживачів за зазначеною ціною до завершення карантину або опалювального сезону.

Втім, МВФ, з яким Україна намагається поновити співпрацю, висловив занепокоєння ручним регулюванням тарифів. Уряд намагається пояснити представникам фонду, що неприйняття рішення про зниження цін може мати досить негативні наслідки для економіки країни загалом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Павлик Морозов Показати IP 18 Січня 2021 10:31
А як же виконання вказівок представників МВФ, що ціни на голубе паливо в Україні, повинні бути на рівні цін на газ у ЄС???
Ага до Павлик Морозов Показати IP 18 Січня 2021 11:05
Хай ще зарплати зроблять як в ЄС
Анонім до Ага Показати IP 18 Січня 2021 12:25
який той МВФ хитрий ціни піднімай а зарплати ні. ждуть поки виїдють всі??
скептик до Павлик Морозов Показати IP 18 Січня 2021 23:00
таких вказівок немає. є домовленість, що ціну газу буде визначати ринок. але який може бути ринок, коли практично весь видобуток газу в УРКАїні контролює державний монополіст НАФТОГАЗ ? реальна собівартість видобутого в Україні газу становить 1,5- 1,8 грн за куб м. і вартість доставки - 0,30 грн за куб м. все решта - ШАХРАЙСЬКІ НАКРУТКИ
волиняка Показати IP 18 Січня 2021 11:03
А можливо українцям не треба було дороги перекривати, а просто повикидати газові лічильники Фірташа і користуватись газом до зниження тарифів? Нас дурять на кожному кроці, чому не можемо ми?
Олег Показати IP 18 Січня 2021 11:08
Наш кабнін і всі інші--це прямо мати Тереза. Що означає "знизив"? Знизив -- це якщо б в порівнянні з груднем. І чому не з 1 січня? І що буде з 1 квітня? І що буде з вами після січневих платіжок? Думай - те. Укольчик "заниканої" вакцини
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 18 Січня 2021 11:20
Це зниження ціни на газ для населення з боку наших урядовців "виїденого яйця не варте". З 01.04.2021 року ціни на енергоносії так підростуть, що мало нам всім не покажиться. Інакше МВФ не подарує новий кредит Україні, а доведення рівня ціни на енергоносії в Україні до рівня європейський цін це одне із зобов'язань наших урядовців перед МВФ і ЄС.
ну до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 18 Січня 2021 12:30
це порошенко постарався і підписав такі умови
Лучанин до ну Показати IP 18 Січня 2021 14:33
Шо апять! І тут тобі порох досі в штани гадить
такот до ну Показати IP 18 Січня 2021 14:39
Ну а хіба ні? При ньому ця кабала почалася!Пеця постійно газовою «голкою» Кремля лякали і тим часом затягували паски на горлянці українців!!!
Дідо до ну Показати IP 19 Січня 2021 07:00
Майданьте більше
Джельсоміно Показати IP 18 Січня 2021 11:20
Квартал 95 в межах усієї країни. Навіть квитки купувати не треба. Все і так видно навіть з балкону.
Анонім до Джельсоміно Показати IP 18 Січня 2021 12:28
а люди все таки ходять на їхні концерти.... мені дивитись їх вже гидко.
Нім до Анонім Показати IP 18 Січня 2021 14:41
Ну то не дивись, тебе силою не заставляють але і немає чого іншим вказувати!!!
Лучанин до Нім Показати IP 18 Січня 2021 14:59
Гумор для люмпенної гопоти
Цікаво Показати IP 18 Січня 2021 12:18
Це ми в китайців навчилися чи китайці в нас робити святкові знижки з подвійним підвищенням ціни? Ну в китайців хоч можна не купляти якщо бачиш що щось не так, а тут же і відмовитися не можна. Добре, газ підняли трохи менше, а є ще вода, опалення, світло... Тут все добре?
К.лучанин Показати IP 18 Січня 2021 12:20
МВФ це шарлатани, повні бездарі типу 95-го. Їх не цікавить економіка Україниі і вони не знають України. З цією командою МВФ треба завязувати стосунки.
Дідо до К.лучанин Показати IP 19 Січня 2021 07:01
Доходить нарешті, але пізно... Азаров це ще перед майданом говорив.
свс Показати IP 18 Січня 2021 14:15
На Новый год была сказочка от президента, а сейчас от Шмыгаля.
Анонім Показати IP 18 Січня 2021 19:58
#Знижемотарифи Власть продолжает обманывать украинцев создавая иллюзию победы над ростом тарифов, но люди все меньше верят в симулякр альтернативной реальности создаваемый ОП. Каждому украинцу можно будет легко сравнить свои платежки и убедится в откровенном вранье Президента, который обещал понизить тарифы, а вместо этого их повысил. Падения рейтинга Слуги народа и Зеленского будет катастрофическим в марте месяце, мифические победы развеются, а реальные дела будут ощутимы каждому гражданину страны.
Отакої Показати IP 19 Січня 2021 06:48
МВФ нічого не вимагає.Вони дають дешеві кредити під виконання програми,тобто реформ.Бо країна має повернути кредити,а в цьому році більше 500 млрд.гривень.А популісти-олігархісти не хочуть реформ,вони не дуже цим і переймаються.А віддавати борг прийдеться всім і це обовязково.