USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Канада надаватиме Україні по 50 млн дол. протягом 5 років

29 Липня 2018 12:23
В уряді Канади прийняли рішення про надання Україні 50 мільйонів доларів щорічно протягом наступних п'яти років.

Про це повідомила служба 112.ua з посиланням на заяву посла України у Канаді Андрія Шевченка.

Зазначається, що це перший такий масштабний пакет, важливий для України, надання якого ухвалено урядом прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Зафіксовано новий пакет допомоги Україні обсягом у близько 50 мільйонів щорічно упродовж наступних 5 років. Це не враховує масштабної військової місії UNIFIER, яка фінансується з бюджету канадського Міноборони, – зазначив Андрій Шевченко.

35 мільйонів доларів з цієї суми складає технічну допомогу, 5 мільйонів – гуманітарну допомогу, 10-12 мільйонів – операції у секторі безпеки.

Нагадаємо, що в ході брифінгу Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Міністра з міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо презентували нову програму фінансової підтримки інноваційних проектів. У рамках цієї програми Канада надасть 30 мільйонів доларів на підтримку жіночого підприємництва в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вадім Показати IP 29 Липня 2018 14:45
Наші дупутати вже потирають руки :)
АНАТОЛЬ_ Показати IP 29 Липня 2018 15:15
Вкрадуть
Jaston Показати IP 29 Липня 2018 17:16
TRUDO Премєр Канади у перекладі на українську звется: ДЖАСТОН ТРУДО. Блазні не перекручуйте імен і прізвищ друзів України.
Справедливий Показати IP 29 Липня 2018 17:20
Скільки можна жебрати по світу! Сором мали б! Хваляться, що кинули подачку, замість того, щоб самим працювати.
! до Справедливий Показати IP 29 Липня 2018 19:31
Ми воюємо з паРашкою, і за себе, і за ЄС, і за Канаду в тому числі. Тому кошти на боротьбу з агресором, це святе, кожна копійка пригодиться. Так що вгомонись, тролятина !!!
?? :) до ! Показати IP 29 Липня 2018 21:25
ЄСу треба наші заробітчани, наш ліс і ще багато чого. А щоб це все легко отримати, їм треба щоб ми були бідні. А щоб ми були біднішими, треба щоб в нас довше йшла війна. Тому по 2 копійки в рік на війну вони будуть давати, поки в нас є кого призивати. А ти себе переоцінюєш. В Україні населення в 10 разів менше, ніж в ЄС і економіка мабуть в 100 разів менша, в ЄС ніхто і не знає, що ти вважаєш себе їхнім захисником.
лучанин 2 Показати IP 29 Липня 2018 18:34
Але ж досягнення, ото дааа... Це тіпа треба тепер пишатись що по 50 нещасних мільйонів кидати будуть. По старому курсу по 8 це взагалі всього 400 млн грн. Скоро в Мозамбіку будемо допомогу випрошувати :(
До ! Показати IP 29 Липня 2018 20:24
Тролятина!????? Цікаво, де ти працюєш, чим займаєшся, чи був в АТО? Я хочу щоб мої діти жили в мирній, багатій і справедливій країні, щоб гордитися нею, щоб не їздили по заробітках, щоб не чекали канадських подачок, і, нарешті, щоб завершилася ця війна. Щоб вона завершилася!!!!!! Чуєш!!!!!????? Я працюю на державній роботі, я був в АТО, я готовий затягнути пасок ще тугіше і собі, і своїй сім'ї, але щоб жити в своїй країні, на свої гроші!!!! Мені соромно, що ми, наче пси кістку чекаємо цих траншів і допомог. Розумієш??? Війна вічно тривати не буде, а нам треба ставати повноцінною країною, а не бути прохачем.
777 до До ! Показати IP 29 Липня 2018 22:53
Ватник