USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Канада поставить Україні снайперських гвинтівок на 770 млн доларів

14 Серпня 2018 11:29
Канадська фірма PGW Defence Technologies буде поставляти Україні снайперські гвинтівки. Про це повідомила газета Ottawa Citizen, інформує УНН.

Видання посилається на власника фірми, зареєстрованої в канадському Вінніпезі (провінція Манітоба), Росса Спаграда, який заявив про це одному українському телеканалу. За його словами, вартість контракту складе 770 млн доларів і передбачає поставки міноборони України снайперських гвинтівок LRT-3.

У МЗС Канади відмовилися дати газеті будь-яку інформацію щодо цієї угоди, заявивши, що повинні “захищати комерційні інтереси фірми”. Однак в офісі члена опозиційної Консервативної партії Канади з питань оборони Джеймса Безана відзначили, що МЗС Канади схвалило цю угоду на минулому тижні, уточнює Ottawa Citizen.

У травні поточного року Безан від імені Консервативної партії закликав правлячу Ліберальну партію почати поставляти летальне озброєння Україні.

Восени 2017 року прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо після зустрічі в Торонто з українським президентом Петром Порошенко не виключив поставок Києву летального зброї. З 2015 року в рамках операції Unifier в Україні постійно перебувають близько 200 канадських інструкторів. Вони займаються навчанням солдат і офіцерів української армії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
5 балів Показати IP 14 Серпня 2018 12:05
Ой, зараз в тролятини то рване!!! І про "братський народ" згадають, і про "жиди хочуть нас посварити", і про "вкрадуть" обовязково ... А НАСПРАВДІ, ПІДТРИМКА КАНАДИ, США, АВСТРАЛІЇ, БРИТАНІЇ УКРАЇНІ ДОПОМОГЛА ВИСТОЯТИ, І НАДАЛІ ДОПОМАГАЄ, хоча ублюд*и з паРаші не розраховували, що Україну підтримає весь світ.
Анатоль_ до 5 балів Показати IP 14 Серпня 2018 12:26
Брате мiй, любий! Обiймаю тебе, цiлую! Радiю шо маю патрioта та однодумця! Разом до перемога з тобою, брате!
! до Анатоль_ Показати IP 14 Серпня 2018 13:51
Знову не закрили двері у психіатричному відділенні ! Знов цей бідний больний чоловік якось дорвався до компа! Санітари, допоможітьь Анатолці пройти в палату.
ще не зовсім свідоми до 5 балів Показати IP 14 Серпня 2018 20:17
Сума контракту 770 млн. дол. Це значить, чо канадський виробник до сталі, яку купує в Україні, прибавить додану вартість, сплатить податок на прибуток до канадського (не українського бюджету) і продасть ущербним. і це перемога? А що бракувало Україні за 5 років війни налагодити випуск своїх гвинтівок? Що, ми дурніші іноземців? Це створило би нові робочі місця для українців, сплату в бюджет, виплату пенсій тощо. Але з ким там спілкуватися. Ви ж свідомий дурник. І тролі у тебе в голові. Вам головне вишивану свитку вдягти і наївно думати, що нас підтримують просто за те, що ми "захищаємо весь світ від руської чуми ( хоча з ними Расея неслабо за останні два роки наростили товарооборот). Чекаємо економічного росту держави після 3019 року.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2018 12:09
Кожному украінцю по гвинтівці, перестріляем один одного за незалежність!!! Маразм люди ви вже зовсім збожеволіли!!!
Лопатою по ваті до Анонім Показати IP 14 Серпня 2018 13:52
Так зброя не для цивільного населення. Це для армії, що б відстрілювати твоїх ватнорилих сородичів.
Віктор Показати IP 14 Серпня 2018 12:50
І оце називається ми мирний народ, миру хочемо да? Ппц та війна так довго не закінчиться(
123 до Віктор Показати IP 14 Серпня 2018 13:32
війна не закінчиться тому, що в нас зі сходу сусіди кончені
Лопатою по ваті до Віктор Показати IP 14 Серпня 2018 13:55
Чим сильніша в України армія, в тому числі чим краще озбоєна армія України, тим швидше закінчиться війна. Іншого варіанту немає, враховуючи наскільки кончєний у нас північнийф сусід. А тобі Вікторія потрібно проспатись, тобі бояра мозги спалила.
хехъ Показати IP 14 Серпня 2018 14:08
винтовки... это как подстрекательство. Давайте новую технику, самолеты, орудия, корабли, средства ПВО! Фуфло суют и радуются)))
математик Показати IP 14 Серпня 2018 14:25
770 млн доларів!!!!! = 770 000 000 $ Кожному бійцю ВСУ по гвинтівці.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2018 14:38
Киньте на центральну площу по мільйону доларів, 10 ками ми самі собі горло перегризем. І гвинтівок нетреба!!!
51 омбр Показати IP 14 Серпня 2018 15:11
Добре шо гвинтывки а не легендарны мыномети Пашинського.
1 до 51 омбр Показати IP 14 Серпня 2018 15:41
Якоюсь дивною мовою ти пишеш, тролику. Забувся розкладку на клавіатурі поміняти, да ?
До 1від 51 Показати IP 14 Серпня 2018 17:03
Написав би нормальною і зрозумілою мовою то ніхто б уваги не звернув.А так хоть ВИ