USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Карантин в Одесі: сотні гостей в нічних клубах без заходів безпеки

29 Червня 2020 11:24
В Одесі, де з 22 червня посилили протиепідемічні заходи, з відкриттям нічних клубів городяни і гості міста масово нехтують заходами безпеки під час карантину, пише Сегодня.

Після тривалого простою нічні заклади активно проводять розважальні заходи. Однак за дотриманням соціальної дистанції і маскового режиму під час їх проведення ніхто не стежить.

Це підтверджують фото і відео, які викладають в Мережі обурені очевидці.

Так, минулої ночі в клубі Bright on Beach проходила вечірка «Діти 90-х». На опублікованих фото можна помітити натовп людей без масок.
Не дотримуються карантинних заходів і відвідувачі нічних клубів в Аркадії.
Забули про маски і соціальну дистанцію і в Fancy Room на Французькому бульварі.
Переглянути цей допис в Instagram

@vladyaki present #deeportament_community

Допис, поширений Deeportament Community (@deeportament_community)

Переглянути цей допис в Instagram

#deeportament_community presents @den_maar

Допис, поширений Deeportament Community (@deeportament_community)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Опа Показати IP 29 Червня 2020 11:50
І захворюваність одна з найнижчих в Україні. Де логіка?
2525 Показати IP 29 Червня 2020 12:10
Та п*х на них! В свої ж сім’ї принесуть! І нічого ви не в змозі з ними зробити, раз людина дов*ойоб, то це на все життя!
Леся Показати IP 29 Червня 2020 12:29
Одесити люди прагматичні. Вони і в транспорті майже всі без масок, лише у магазинах. І ніякої паніки.
Волиняка Показати IP 29 Червня 2020 14:22
Та штрафаніть власників тих клубів на сотні тисяч гривень, і з тих грошей платіть премії лікарям!
Сторонній до Волиняка Показати IP 29 Червня 2020 16:00
Ви думаїте як наш уряд. Якщо менше використовується єлектроенергії, значить треба підняти на неї ціну, щоб не робити доріг, треба підняти штрафи, щоб іздили помаліше і не думали про дороги.А премії треба всім платити і рятувальникам і окремим поліцейским, вони ризикують життям не менше лікарів.А вштрафуєте власника клуба, він завтра підніме ціни, і вхід до клубу буде для грошовитих клієнтів, а всі решта будуть телевізор дивитись
Я Показати IP 29 Червня 2020 15:45
Звідки у людей гроші на нічні клуби? Усі мої знайомі зараз економлять на найнеобхіднішому - на їжі, на одягові-взутті і т.д. Роботи немає, доходів немає, накопичення тануть на очах (у кого вони були).
Сергій Показати IP 29 Червня 2020 17:12
А в мене питання: "А що роблять обурені очевидці у нічному клубі, якщо вони такі ОБУРЕНІ"??!