Їхав по учнів: на Волині зупинили п'яного водія шкільного автобуса
Волинські патрульні відсторонили від керування п’яного водія шкільного автобуса.
Про це інформують на сторінці патрульної поліції Волині.
Сьогодні, під час несення служби на стаціонарному посту «Явір», що на автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили транспортний засіб БАЗ.
Під час спілкування з водієм, інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Патрульні запропонували керманичу пройти огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці події, на що чоловік погодився. Результат – позитивний (перевищення норми більше як у 3 рази).
У транспортному засобі не було дітей, адже керманич тільки-но їхав на маршрут для перевезення школярів. На щастя, патрульні виявили його до того, як діти сіли б у транспорт.
На 55-річного керманича склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння) та ч.1 ст.122 (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.
Чоловіка відсторонили від керування транспортним засобом та вилучили посвідчення водія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують на сторінці патрульної поліції Волині.
Сьогодні, під час несення служби на стаціонарному посту «Явір», що на автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили транспортний засіб БАЗ.
Під час спілкування з водієм, інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Патрульні запропонували керманичу пройти огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці події, на що чоловік погодився. Результат – позитивний (перевищення норми більше як у 3 рази).
У транспортному засобі не було дітей, адже керманич тільки-но їхав на маршрут для перевезення школярів. На щастя, патрульні виявили його до того, як діти сіли б у транспорт.
На 55-річного керманича склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння) та ч.1 ст.122 (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.
Чоловіка відсторонили від керування транспортним засобом та вилучили посвідчення водія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Бабуся
Показати IP
10 Вересня 2021 13:44
У 55 років п'яний по ді тей = тварина
Анатолій
Показати IP
10 Вересня 2021 14:03
Кажуть, що в нас молодь "обезбашена". А глянеш, що вичворяють "досвідчені" і "мудрі" то просто капець.
Юля
Показати IP
10 Вересня 2021 14:10
Таких треба одразу на лікування відправляти примусово.І одразу питання до ОТГ чому такого взяли на роботу
Анонім до Юля
Показати IP
10 Вересня 2021 14:40
Бо ніхто більше на ту роботу не піде. Роботи зранку на годину, по обіді на годину, а день, по суті, вже і кінчився.
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.