USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку п'яний водій на Audi зніс бетонну електроопору та зруйнував зупинку

18 Жовтня 2020 09:18
У Луцьку на бульварі Дружби Народів п'яний водій за кермом Audi скоїв ДТП.

Як повідомляє Свідок Луцьк, автопригода сталася 18 жовня о 4.45.

Зачепивши на своєму шляху два припарковані автомобілі, водій виїхав на зустрічну смугу, вилетів на узбіччя, зніс бетонну електроопору освітлення та зруйнував зупинку громадського транспорту.

У результаті бульвар Дружби Народів по всій протяжності лишився без вуличного освітлення.

Водій був затриманий працівниками патрульної поліції міста Луцька вдома, оскільки місце ДТП він залишив.

На нього складають адміністративні матеріали по скоєному злочину.

За свідченням поліції, водій відмовився проходити тест на перевірку стану алкогольного сп'яніння.

Водієві пред'явлені обвинувачення в порушенні правил дорожнього руху, водіння в стані алкогольного сп'яніння та пошкодження приватного та громадського майна. Матеріали справи передадуть у відповідні органи для подальшого розгляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
!!!! Показати IP 18 Жовтня 2020 10:27
черговий рагуль іхав з швидкістю 50 км і за кермом був не він.- а винні опора і зупинка що раптово вирішили перейти дорогу
Олександр Показати IP 18 Жовтня 2020 10:44
СРОЧНО ЛЕГАЛІЗУВАТИ КАНАБІС.
Andrij Показати IP 18 Жовтня 2020 10:55
Буваэ .....
Не Ірина Показати IP 18 Жовтня 2020 11:03
Однозначно слід купувати тільки Audi
Житель Показати IP 18 Жовтня 2020 11:03
В тюрму ВИРОДКА
К.лучанин Показати IP 18 Жовтня 2020 11:25
Бузулук відпочиває !
Лучани до К.лучанин Показати IP 18 Жовтня 2020 14:34
Ти від нього сюди прийшов? Це він просив передати? То перекажи йому, що нам поф*г, чим він там зараз чи взагалі займається. А за скоєне нехай відповідає.
К.лучанин до Лучани Показати IP 18 Жовтня 2020 20:37
Ти хоч зрозумів написане і який " відпочинок " мається на увазі? В тебе повністю відсутнє почуття сарказму!!! Він "просив тобі передати , що його стан чудовий і його справа , завдяки суддям перемагає і в нього є послідовники" на прикладі цього водія . А за свій пост сам собі наставив плюсів?
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2020 11:43
І ця гнида на аудіо відремонтує зупинку???!
Василь Показати IP 18 Жовтня 2020 13:12
Відсутність адекватного покарання є причиною слідуючих порушень.І всі рівні перед законом.А поки-що живемо і чекаємо слідуючого Бузулука.Якому дадуть покарання пару років умовно.
Ігор Показати IP 18 Жовтня 2020 13:20
за кермом,як за звичяй, був не пяний мусор?
Коли Показати IP 18 Жовтня 2020 14:13
Коли будуть дієві покарання з п"яну їзду (покарання розгами в Сауд.Аравії або кримінальна відповідальність як в Бразилії ). ? Сьогодні біля ценр.ринку два придурки гонкі влаштували на швидкості кілометрів 100 чи більше. ...Поверніть нам стару міліцію. Зараз страшно по вулиці ідти.....
Banderivets Показати IP 18 Жовтня 2020 14:29
Добре що гольфіка не зачепив))))
Остап Вакарчук до Ва Показати IP 18 Жовтня 2020 14:39
Ви пишете, що Роману Бузулуку за вбивство однієї людини та кіліцтво другої людини дадуть пару років умовно. Ні, якщо його вже зараз відпустили за 1 000 000 грн. з під варти, то суд так і зробить в подальшому. Знайдуть правоохоронці свідків, які заявлять, що винними в ДТП були самі потерпілі, бо рухались по дорозі не за правилами і підставили під удар свою автомашину. А бідненькому Роману Бузулуку в момент пригоди нічого не залишалось як зіткнутися з автомобілем, який виник на дорозі ні з того ні з сього. Ще й спишуть на погане освітлення цього участку дороги. Так що Р.Бузулук не тільки не отримає позбавлення волі, він гадюшник навідь не отримає умовний термін, його банально відпустять із зали суду.
Анархист Показати IP 18 Жовтня 2020 17:25
Вину преступника я не отрицаю, но, наказывать нужно не только его, а и тех лиц которые с ним пили и видели как оно лезет за руль! Всем участникам преступления по 200 часов общественных работ плюс возмещение ущерба, если без человеческих жертв!
АдвОкат Показати IP 18 Жовтня 2020 18:41
Полішук не такий вже й п'яний - він просто такий завжди, він же не знає, шо таке тверезим бути ! І то не його вина, шо він дурний ! То школа не допрацювала. Так шо винні - всі ! А за збитий стовп і зупинку збитки хай платять німці, бо Ауді то продукт їхнього автопрому. То німці винні, шо їхні машини міцніші за українські стовпи. Так шо - понять і простіть !