USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Храму не буде: у Луцьку священник за $45 тис. продає землю, де хотів побудувати церкву

7 Квітня 2021 15:04
45 тисяч доларів хоче виручити священник за земельну ділянку площею 5 соток на вулиці Конякіна, де раніше мав намір побудувати церкву.

Оголошення про продаж ділянки, щодо якої розгорівся чималий скандал між власником та мешканцями сусідніх будинків, опублікувало місцеве агентство нерухомості.

Нагадаємо, 5 соток на вулиці Конякіна між будинками №15 та №17 перебувають у приватній власності. Торік місцеві мешканці дізналися, що ділянку викупив священник Волинської єпархії УПЦ МП Іоанн Піпаш, який вирішив збудувати там храм.

Читати ще: Священник у Луцьку хоче звести церкву впритул до багатоповерхівок. Мешканці обурені

Ця ділянка розташована впритул до стін багатоповерхівок. Ще кілька років тому там був дворовий майданчик. Конфлікт між священником та мешканцями багатоповерхівок спалахнув ще торік, щойно стали відомі наміри власника ділянки. Паркан також мав бути демонтований – відповідні наклейки з цією вимогою розмістили працівники муніципальної варти, однак припис ніхто не виконав.
Цієї весни лучани вчергове занепокоїлися: на територію почали звозити щебінь. У міській раді, своєю чергою, повідомили, що жодних дозволів на будівництво церкви на цій території не видавали і видати не зможуть, бо це суперечить містобудівній документації.
Читати ще: Церква під самими вікнами: лучани збунтувалися проти священника, який хоче будувати храм без дозволів

Судячи з фото, поданих у оголошенні, ділянка на вулиці Конякіна, яку продають через агентство – саме та, де священник Іоанн Піпаш мав намір збудувати храм. Щоправда, в оголошенні неправильно вказана площа: 0,5 га замість 0,05 га. За вказаним телефоном відповідає ріелторка, яка під час розмови таки уточнила: площа ділянки – 5 соток.
Виручити власник за цю землю хоче 45 тисяч доларів. Продається площа для будівництва торговельних будівель. Саме таким і є цільове призначення цієї ділянки, відповідно до кадастрової карти.


Юлія МАЛЄЄВА

Фото з соцмереж та публічної кадастрової карти України
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Засольщик з риббази Показати IP 7 Квітня 2021 15:30
Тепер піп оголосить анафему тим депутатам, які спочатку за виділення землі проголосували, а тепер відхрещуються від попа !
Glover Показати IP 7 Квітня 2021 15:35
Закрили бізнес!
Анонім Показати IP 7 Квітня 2021 15:53
Губа не дура. Землю ще свого часу , певно, на холяву отримав.
Тоня до Анонім Показати IP 8 Квітня 2021 09:01
Купив у Шиби, коли той був мером і продавав що тільки можна. То чому тепер він має віддати її комусь безкоштовно?
ВІРУС Показати IP 7 Квітня 2021 16:04
І ТАК ВЖЕ ЦЕРКВА НА ЦЕРКВІ.
Отакої Показати IP 7 Квітня 2021 16:20
А що тут коментувати.Видали в приватні руки прибудинкову територію.Власники цієї території,дійте...
Анонім Показати IP 7 Квітня 2021 16:20
Сотка - 5 тисяч доларів. Губа не злипнеться?
ABC до Анонім Показати IP 8 Квітня 2021 23:31
45,000 за 5 соток. В когось погано із математикою?
Онісій Показати IP 7 Квітня 2021 16:23
А чому долари, а не мокшанські рублі? Якось не канонічно виходить
NOфолловер Показати IP 7 Квітня 2021 16:29
Безбожно розвели попа, хоч і прикривася дитячою церквою Видно не знайшли на парафію дитячого попика !
Костя до NOфолловер Показати IP 7 Квітня 2021 17:13
Дитячу церкву хочуть будувати в іншому місці органи ПЦУ
святий угольник до Костя Показати IP 14 Квітня 2021 17:03
а дитячу, це як? Там такі попики будуть в шортиках і церковних хор в бантиках? І прихожани такі маленькі у памперсах - отче наш, читий памперс дай нам сьогодні Чи що? Що взагалі може розуміти дитина? Діти неправоздатні і до досягнення повноліття взагалі не повинні ні в які релігії приводитись, це потрібно законодавчо прописати!
Отакої Показати IP 7 Квітня 2021 16:40
А ну вгадайте хто лоббіст цієї "дитячої" церкви?Всі повинні памятати...
Категорія А Показати IP 7 Квітня 2021 16:40
В цій ситуації цінним є те, що жителі згуртувалися і були єдиними у відстоюванні свої законних інтересів. Продемонстрували всім, що можна відстоювати інтереси громади ! Міській раді вартувало би пристати на сторону лучан, а керівництву - ініціювати службову перевірку дій посадових осіб, що мало би завершитися притягненням їх, як мінімум, до дисциплінарної відповідальності !
лучани Показати IP 7 Квітня 2021 16:50
РПЦ взагалі потрібно заборонити
Іван Показати IP 7 Квітня 2021 17:30
ЗАборонити РПЦ.. щоб не було взагалі.
Отакої Показати IP 7 Квітня 2021 17:33
А де Наталка Поліщук?Тема,яка цікавить всіх і дуже багато запитань.
спеціяліст Показати IP 7 Квітня 2021 23:24
Шановні товариші, не меліть дурню. Цей священник не отримав цю землю нахаляву (її МП давно вже в Луцьку ніхто не виділяє) і ніхто з дупутатів не голосував про виділення йому її. Він придбав її У ПРИВАТНОЇ ОСОБИ і в нього, дурненького, й думки не було, що таке може статися з тим, що належитть йому. А якщо зараз піднявся такий срач, тоді дійсно слід поставити питання: а хто дозволив поперердньому власнику приватизувати цю землю, раз такі діла?