Хто найбільше боргує «Луцьктеплу»
Населення та суб’єкти господарювання лишаються найбільшими боржниками за спожиті послуги ДКП «Луцьктепло».
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 16 травня.
Член виконкому Михайло Щур під час доповіді директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної про підсумки опалювального сезону 2017-2018 років у Луцьку поцікавився щодо найбільших боржників, які не сплачують за послуги ДКП «Луцьктепло».
Валентина Малютіна повідомила, що опалювальний сезон підприємство закінчило з приростом заборгованості споживачів. Так, на початку опалювального сезону борги населення становили 16 мільйонів гривень, наприкінці сезону – 58 мільйонів. Тобто, приріст становив 42 мільйони. Борги бюджетних установ були фактично на нулі, а завершили сезон з боргами у розмірі 3 мільйони гривень.
Щодо всіх державних боржників уклали договори про реструктуризацію боргу. Гірша ситуація з боргами суб’єктів господарювання, які подвоїлися протягом сезону і становить 9,4 мільйона гривень. Понад півмільйона боргують «Луцькі комунальні системи». За субсидіями та пільгами держава досі не компенсувала «Луцьктеплу» 56 мільйонів гривень.
Щодо боргів ДКП «Луцьктепло», директор зауважила, що підприємство не має боргів перед «Волиньгазом» та «Волиньобленерго», здійснювали також погашення старих боргів у сумі 4 мільйонів. Загалом за споживання газу підприємство протягом опалювального сезону сплатило 360 мільйонів, споживши його на суму 376 мільйонів. Якщо врахувати 56 мільйонів, які держава усе ще повинна компенсувати за пільги та субсидії, рівень оплати підприємства за спожитий газ становитиме 104,6 %.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 16 травня.
Член виконкому Михайло Щур під час доповіді директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної про підсумки опалювального сезону 2017-2018 років у Луцьку поцікавився щодо найбільших боржників, які не сплачують за послуги ДКП «Луцьктепло».
Валентина Малютіна повідомила, що опалювальний сезон підприємство закінчило з приростом заборгованості споживачів. Так, на початку опалювального сезону борги населення становили 16 мільйонів гривень, наприкінці сезону – 58 мільйонів. Тобто, приріст становив 42 мільйони. Борги бюджетних установ були фактично на нулі, а завершили сезон з боргами у розмірі 3 мільйони гривень.
Щодо всіх державних боржників уклали договори про реструктуризацію боргу. Гірша ситуація з боргами суб’єктів господарювання, які подвоїлися протягом сезону і становить 9,4 мільйона гривень. Понад півмільйона боргують «Луцькі комунальні системи». За субсидіями та пільгами держава досі не компенсувала «Луцьктеплу» 56 мільйонів гривень.
Щодо боргів ДКП «Луцьктепло», директор зауважила, що підприємство не має боргів перед «Волиньгазом» та «Волиньобленерго», здійснювали також погашення старих боргів у сумі 4 мільйонів. Загалом за споживання газу підприємство протягом опалювального сезону сплатило 360 мільйонів, споживши його на суму 376 мільйонів. Якщо врахувати 56 мільйонів, які держава усе ще повинна компенсувати за пільги та субсидії, рівень оплати підприємства за спожитий газ становитиме 104,6 %.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.