• EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Хто став переможцем Суперкубку України з волейболу у Луцьку

22 Вересня 2018 19:58
Перемігши у фінальній партії команду з Хмельницького «Новатор», львів'яни «Барком-Кажани» святкували підсумкову перемогу в Суперкубку України-2018 серед чоловіків- 3:2 (19:25, 25:16, 25:18, 28:30, 15:11).

Матч за Суперкубок України відбувся у Волинській обласній дитячо-юнацько спортивній школі 22 вересня.

Так, вже з самого початку «Новатор» поступово нарощував перевагу над «Кажанами», тож у першій партії перемогла команда з Хмельницького - 25:19.

Наступну партію більш вдало розпочали львів'яни, однак «Новатор» не відпускав їх більше, ніж на два очки. До слова, «Кажани» частенько помилялися при подачі, чим віддавали очки суперникам, втім це не завадило наростити їм перевагу до п'яти очок - 15:10, та в підсумку святкувати перемогу в другій партії - 25:16.

Третю партію ударніше розпочали львів'яни, втім у них була та сама проблема, що й у минулій партії - багато зіпсованих власних подач. Проте «Кажани» зуміли продовжити переможну ходу в поточній партії - 25:18.

Дивлячись на те, що «Кажани» перемагали за партіями 2:1, вже в наступній партії міг визначитись володар Суперкубка України, однак команда з Хмельницького не хотіла так просто віддавати перемогу та краще розпочала четверту партію, команди йшли нога в ногу, втім «Новатор» переміг з рахунком 30:28 та зрівняв рахунок за партіями - 2:2.

Втім, у фінальній партії перемогу все ж святкували львів'яни - 15:11. Отож, перемогу у Суперкубку України-2018 здобула команда зі Львова «Барком-Кажани» - 3:2.