USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Хворіють і немовлята, і підлітки: на Волині росте захворюваність на COVID-19 серед дітей

23 Листопада 2021 15:09
Протягом останнього тижня на Волині збільшилася кількість випадків захворювання на COVID-19 серед дітей. Хворіють і немовлята, і підлітки.

Про це на брифінгу у Волинській ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції повідомила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко.

Нагадаємо, протягом попередньої доби на Волині зареєстрували 571 новий випадок коронавірусної хвороби. Померли 25 людей.

Наталія Янко звернула увагу, що 95% нових захворілих – це невакциновані волиняни.

«За останній тиждень спостерігається ріст захворюваності і серед дитячого населення – на 9%. Щодня ми отримуємо повідомлення про 50-80 нових випадків серед дітей віком від кількох днів до 17 років. Учора захворіли 75 дітей, із них 12 дітей із неорганізованих колективів, шість вихованців закладів дошкільної освіти, 52 школярів, п’ять студентів закладів середньої освіти. Усього з початку епідемії захворіли понад 6000 дітей в області», – сказала Янко.

Вона розповіла, що, незважаючи на запровадження в області дистанційного навчання, серед учнів і працівників загальноосвітніх шкіл продовжують реєструвати випадки захворювання на COVID-19.

«Наразі продовжують хворіти 266 школярів і 140 працівників шкіл у 154 закладах освіти. Найбільше таких випадків захворювання зареєстровано в Луцьку, Ковелі, Камінь-Каширському та Луцькому районах. Понад 1000 учнів і понад 50 осіб із числа персоналу – на самоізоляції», – зазначила Наталія Янко.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 23 Листопада 2021 16:12
прохання до лідерів освячених: хлопці, починайте працювати з людьми, інакше з такими темпами смертності прорідиться ваша цільова категорія, а похорон- це разове надходження коштів.
Отакої Показати IP 23 Листопада 2021 17:43
Як це продовжують хворіти 140 працівників шкіл? Вони ж усі вакциновані, до того ж 2 рази, бо навіть з 1 вакциною не допустили до роботи. А якщо серйозно, то натяк зрозумілий - готуйте дітей, хто ховати, а хто для дослідів.
Анонім до Отакої Показати IP 23 Листопада 2021 18:02
хворіють - це не займають місця в реанімаціях.
Олесь Показати IP 23 Листопада 2021 19:20
Читайте між словами . Всі на підопити дітей бо багато наплодили треба почистити і молодь. Я наприклад дуже боюсь чехотки, туберкульозу , сніду ...бо то страшні болячки і вони з мцками заберають життя . Сам тяжко перехворів двічі на ковід і можу сказати що тяжка болячка але можна пережити а от туберкульоз я боюся дуже і ніхто про нього незастерігае а от чому ....я думаю тому що на боротьбу з цим недугом ніхто недае ні вакцини ні грошей і нікому нецікаво . Вакцина- я згідний але ніхто неможе мені пояснити чому треба колоти її , навіть лікарі еезнають формули того що вони колять і від чого воно і чим небезпечна та вакцина. Дивна сиворотка уже зводить зума людей і цікаво чому насильно колотися заставляють ....та ще й діте . Цікава позиція .
123 до Олесь Показати IP 24 Листопада 2021 08:22
А мій знайомий, 39 років, помер від ковіду, вчора поховали. Здоровий був, без супутніх захворювань, не привитий...Думайте!
лучанка до Олесь Показати IP 24 Листопада 2021 09:02
Вчора в новинах було,що Модерна в Україні не зареєстрована і не перекладена інструкція по ній. Я теж боюся , наприклад, гепатиту,який можна підхватити в стоматології, манікюрі і т.д. Вакцину 10 років розробляють,але не можуть зробити... В політесі ще не включали опалення,діти виходили грітися на вулицю, то може хай вчаться вдома.
1312 Показати IP 25 Листопада 2021 09:14
чим сильніше зжимати пружинку тим сильніша віддача буде