USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Шокуюча кількість хворих за добу на Волині: у районах – 95 випадків COVID-19, у Луцьку – 6

10 Червня 2020 09:46
За даними Волинського обласного лабораторного центру за останню добу на Волині зареєстровано 101 новий випадок захворювання на COVID-19: Володимир-Волинський район – 43, м.Ковель – 20, Ковельський район – 7, Камінь-Каширський район – 15, м. Луцьк – 6, Луцький район – 4, Турійський район – 2, Ківерцівський район – 1, Любомльський район – 1, Ратнівський район – 1, Старовижівський район – 1. Одужало за добу 12 осіб. Три випадки хвороби завершились летально (м.Ковель, Луцький та Маневицький райони).

Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, така кількість хворих зумовлена тим, що за останню добу було проведено 676 тестів на коронавірус.

Загалом станом на 10.00 год. 10 червня в області зареєстровано 1214 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 311 осіб.

37 випадків хвороби завершились летально.

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

м. Луцьк – 237 випадків, в т.ч. 5 летальних;

Луцький район – 97 випадків, в т.ч. 3 летальних;

м.Ковель – 199 випадків, в тому числі 6 летальних;

Ковельський район – 21 випадок, в тому числі 1 летальний;

Ківерцівський район – 167 випадків, в т.ч. 6 летальних;

м. Нововолинськ – 80 випадків, в т.ч. 6 летальних;

Іваничівський район – 21 випадок;

Володимир-Волинський район – 108 випадків, в т.ч. 2 летальних;

Старовижівський район – 54 випадки, в т.ч. 2 летальних;

Маневицький район – 50 випадків, в тому числі 3 летальних;

Камінь-Каширський район – 55 випадків, в т.ч. 3 летальних;

Горохівський район – 36 випадків;

Любомльський район – 22 випадки;

Турійський район – 17 випадків;

Ратнівський район – 13 випадків;

Локачинський район – 11 випадків;

Шацький район – 10 випадків;

Рожищенський район – 8 випадків;

Любешівський район – 8 випадків.

За попередню добу надійшло 33 повідомлення про підозру на COVID-19.

В області методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру обстежено 8769 осіб, в тому числі за останню добу – 676 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Правда Показати IP 10 Червня 2020 10:00
Не шокуюча,а передбачувана і далі можна спрогнозувати.Вводьте локальниі карантини жорсткі по вогнищах.Що тут ще не зрозуміло!
факт до Правда Показати IP 10 Червня 2020 10:21
Не з нашими людьми це робити! :( Свідомість і освіченість нижче плінтусу... :(
Микола до факт Показати IP 10 Червня 2020 13:13
Одним словом ДЕ***И!То ви дуже м'яко до тих хто наражає нас на небезпеку!З ними треба взагалі по іншому..як з худобою-кийка і в стійло
СС до Правда Показати IP 10 Червня 2020 10:32
Їздив з Ківерець до Луцька маршруткою, половина пасажирів без масок, логічно що буде зростати кількість хворих з таким відношенням.
дідо Показати IP 10 Червня 2020 10:32
А в УРСР на Волинь завозили йодовану сіль!
Петро до дідо Показати IP 10 Червня 2020 21:08
Випадок, коли Іноді краще мовчати..
Валєра Показати IP 10 Червня 2020 10:39
"Та того вірусу нема... нас надурюють...." Поки не почнуть людей виносити в чорних пакетах наші люди не повірять. А потім будуть казати що влада погана. Сумно що із за таких несвідомих людей інші постраждають.
Валєрі до Валєра Показати IP 10 Червня 2020 14:15
Сумно інше: країна в повній ж..., а вам подавай карантини. Сумно те, що ви досі всі вірите тій ахінеї і й ходите у масках, як зомбі.
Чудіки до Валєрі Показати IP 10 Червня 2020 18:24
Жирний троль?
Лучанин Показати IP 10 Червня 2020 10:47
Це ще раз показує некомпетентність влади. Коли можна було працювати то вони карантин ввели, а коли почався пік епідемії вони заявили що страшне позаді і зняли обмеження. Так що маємо те, що маємо
МВА до Лучанин Показати IP 10 Червня 2020 11:09
Просили дотримуються норм. А їх ніхто не дотримується. Лазять табунами. Сидять по кафе. Про маски взагалі мовчу це безпредєл. Поки не будуть штрафувати людей або не буде такого сценарію як у Італії наших людей не навчить.
Валєра до Лучанин Показати IP 10 Червня 2020 11:18
Влада зробила усе правильно. Якби ввели карантин пізніше то і пік захворюваності був би раніше. Зараз сплеск хвороби із за людей. Уже ніхто не ходить в масці, навіть в магазини люди без них ходять а про ринки взагалі мовчу... І знову влада погана бо люди у нас несвідомі і "самі розумні"
Лучанка Показати IP 10 Червня 2020 11:02
В Луцьку анархія.Ні поліція ні нацгвардія не виконують своїх обов'язків.Штрафуйте всіх підряд,може тоді почнуть носити маски.Ви би в любій інщій країні спробували зайти до магазину чи транспорту без масок.В супермаркетах у продавців маски на бороді.Таке враження,що всі безсмертні.
Шурік Показати IP 10 Червня 2020 11:15
В чому шок? Дайте людям спокійно погрипувати
Анонім Показати IP 10 Червня 2020 11:34
У
123456 Показати IP 10 Червня 2020 11:57
Нехай менше пишуть не правди,від чого дійсно люди помирають та чим насправді хворіють. А не спригують на Covid 19.
Петро Показати IP 10 Червня 2020 14:57
Шокуюча логіка: більше хворих, тому, що більше тестів, а якщо не буде тестів, то й не буде хворих.
1! до Петро Показати IP 10 Червня 2020 18:29
Безвідповідальність людей. На свята, на вихідні, в транспорті ... Диб*іли впевнені що віруса немає, а 0,5 літра смердючого самогону і шмат жовтого сала, захистять від вірусу.
До всіх Показати IP 11 Червня 2020 08:25
Коли вже всі зрозуміють!Треба найжорстокіший карантин!А влада думає не про людей а про гроші,а люди як експеримент,іде масова зачистка людей!Кого треба корона забере,а влада цьому допоможе!І люди тупі настільки що готові за гроші горлянки порозривати!ніхто не думає про своє здоров'я абсолютно!одні гроші в голові.під верховною радою люди пікетують,бізнеси відкрити!які нафіг бізнеси!?ви шо вже геть куку!та треба такі штрафи паяти щоб не хотіли і думати про таке в період пандемії! Гроші,Гроші і більше нічого,мало того що війна іде так ще корона їсть людей,і не шкодує! дуже шкода що людство не сприймає в серйоз такі речі як здоров'я про себе та своїх діток!думають тільки аби погуляти,і грошей заробити!і ніхто не думає про якусь ізоляцію!навіть заражені лазять!даже бомжі є які до батьох людей підходять і можуть розносити зарази!А що ж мені зроблять!"я ж уже все одно заражений,шо мені до інших схожу я в магазин прогуляюсь" Або в Ковелі врачиха прийшла в лікарню з короновірусом і питають "а чого ти прийшла,-а вона :мені немає за що жити,яж маю гроші заробляти"я як це почула мене ввело це в шок!Людииии агоов схаменіться!!!!я взагалі ахірєла коли почула що прийшла лікарша хвора на роботу!зовсім люд дуріє і перетворюється на скот!
Бондар Показати IP 11 Червня 2020 08:38
звідки такі цифри?в Камінь-Каширську за весь час не чув щоб хтось хворів