Коледж на Волині відремонтують за європейські кошти

Сьогодні 13:29
У Нововолинському електромеханічному фаховому коледжі запланували капітальний ремонт даху частини будівлі лабораторного корпусу з прибудовою гаражів і виробничих майстерень. Ідеться, зокрема, про блок приміщень майстерні 1-4, 6-21.

Тендер для пошуку підрядника заклад освіти оголосив на майданчику prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 28 серпня.

Очікувана вартість ремонту становить 5,365 мільйона гривень. Джерело фінансування – грант ЄС у рамках програми Ukraine Facility та співфінансування місцевого бюджету.

Роботи передбачатимуть улаштування фундаментів, утеплення перекриттів, улаштування додаткових дерев'яних елементів кроквяної системи, монтаж покрівельного покриття даху з профільованого листа, влаштування снігозатримувачів, улаштування підвісних жолобiв, навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок, влаштування системи захисту від проявів блискавки тощо.

Читати ще: Школи Луцької громади готові прийняти 2860 першокласників

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних робіт.

Ремонт у Нововолинському електромеханічному фаховому коледжі мають завершити до 20 грудня 2026 року. Гарантійний термін – 10 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus