USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Коли у Луцьку з'явиться вода

27 Листопада 2019 09:00
Вода, попри обіцянки, не з'явилася у домівках лучан вранці, 27 листопада.

Як повідомлили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у диспетчерській службі КП «Луцькводоканал» за станом на 8 годину ранку вже розпочали пуск води в мережі. На підприємстві запевняли, що вода вже має бути.

Однак, як інформує Конкурент, вода з'явиться орієнтовно о 12:00-13:00 годині.

Швидше отримають воду мешканці центру, спальні райони – трохи пізніше.

Нагадаємо, «Луцькводоканал» попереджав про відсутність водопостачання через заміну аварійної ділянки водогону. Без води залишилися такі райони:

пр. Соборності;

пр. Відродження;

центральна частина міста;

район «Старого» міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Артур Показати IP 27 Листопада 2019 09:07
Попереджав (нет). До 12:00-13:00 ага, повірив, потім до 18:00, потім о 6:00 ранку і так по колу
хехъ Показати IP 27 Листопада 2019 09:13
к вечеру)
Крук Показати IP 27 Листопада 2019 09:14
40-й теж без води
Луцьк Показати IP 27 Листопада 2019 09:20
Попереджали про тимчасове пониження тиску, а не повну відсутність понад добу!
Лучанинин до Луцьк Показати IP 27 Листопада 2019 09:58
Пониження тиску до нуля)))
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2019 09:22
Не брешіть ! Було сказано про зменшення тиску, а не про повну відсутність.
111 Показати IP 27 Листопада 2019 09:28
класне попередження, не буде води до 18-00 год вечора 26.11., а сьогодні 27.11, то дійсно попереджав.....
лучанка Показати IP 27 Листопада 2019 09:35
Хоч раз напишіть правду!!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 09:43
За таке до суду подавати потрібно!!!
Тарас Показати IP 27 Листопада 2019 09:44
таке враження що водоканал не знає схеми своїх мереж. Пониження тиску - це одне, а те що більша частина міста залишилась без води це інше.
Іван Показати IP 27 Листопада 2019 09:45
Грушевського без води. В центрі і на вул. Винниченка о 6.30 ранку відновили водопостачання. Дзвонив в жек, повідомили, що поступово запускають по декілька вулиць.
Народна прокуратура Показати IP 27 Листопада 2019 09:55
Знаєте, шановний "Водоканал", я ото подумав: а для чого вже спішити? Ну подумаєш, відключили обласний центр на півтори доби. Вже вихідні скоро, не спішіть хлопці, робота стояла і стояти буде.
Resident Показати IP 27 Листопада 2019 09:56
Читаю уже десяту новину про воду, і диву даюсь. У кожній статті підкреслюється "зниження тиску". А те, що уже добу не буде навіть холодної води, ніхто заздалегідь не попереджав взагалі. В супермаркетах люди змушені запасатись мінералкою, біля очисних автоматів черги в кілометр. Просто не вистачає слів уже.
Вова Показати IP 27 Листопада 2019 09:57
А про 40кв. Забули. На вул. Теремнівська теж немає.
Олена Показати IP 27 Листопада 2019 09:59
Кравчука води немає.
41 Показати IP 27 Листопада 2019 10:12
Де попереджали про відключення води? Комусь надавати по шапці за таку роботу з інформування населення.
луцький Показати IP 27 Листопада 2019 10:19
Що там за безграмотні на Водоканалі?! Що це за район "пр.Соборності"??? Не можете написати, що райони: 33-й, 40-й, 55-й...?! Що то за люди там сидять і працюють, ще і зарплату не маленьку получають?! Ганьба!!!
1 Показати IP 27 Листопада 2019 10:42
Водоканал то попереджав, але ж тільки те, що до 18-ї години 26-го листопада. Але якщо вони там не надто професіонали, то про це теж треба попереджати. Нехай тепер всім в кого 2 дні нема води зменшують плату за комунальні.
прутень Показати IP 27 Листопада 2019 10:46
А потім: "А чого Луцьк смердить?"
Соборності і Кравчук Показати IP 27 Листопада 2019 10:48
10.48. Без води.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 11:00
"Брехунці" - провідне радіо повідрізали. Ото і сидіть непронформовані. А всі ті Люкси Фм вам рекламу в своє задоволення крутять. Їм до вашої води...
777 Показати IP 27 Листопада 2019 11:18
А вы ему еще денег дайте пару миллионов.может к весне и появится. Спрашивать некому начальников некоторых.
Зз Показати IP 27 Листопада 2019 12:24
Гарячої води на Відродження не має вже другий тиждень, ви там ахує.. в мінусову температуру, так після цього ще й на півтори доби холодну відключили.., попереджали вони..де це попередження ваше?!
Віталій Показати IP 27 Листопада 2019 15:42
Ну хто там в курсі, вода з`явилась вже?