USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Коли в квартирах лучан увімкнуть опалення

2 Жовтня 2017 10:43
Відповідно до санітарних норм для того, щоб у Луцьку запустили централізовану систему опалення, необхідно, аби середньодобова температура була не більше 8 градусів.

Про це 2 жовтня повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Юрій Крась, пише «Конкурент».

Поки що, запевняє посадовець, такого холоду не було. Відповідно до прогнозу на сайті «Українського гідрометеорологічного центру» впродовж тижня в Луцьку очікується потепління на 2-3 градуси.

Нагадаємо, з 18 вересня ДКП «Луцьктепло» розпочало заповнення внутрішньобудинкових систем опалення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2017 11:27
живуть в будинках з автономним.. і їм пофігу..чи мерзнуть чужі діти чи ні.. поки морози не вдарять не включимо..
ЛУЧАНИ до Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2017 13:19
і я живу в приватному будинку, спробуй пожити в ньому, поутеплюй будинок, подвір я приводь щоразу до ладу, замінюй покрівлю будинку, городець посади,заборик зробити, такі розумні, що страх в тих квартирах! макс. шо робите-площадку помиєте і тільки заздрите сидете! хто вам лікар?вперед!нема грошей? на заробітки!як всі люди заробляють! заробляйте гроші і купуйте будинки, будуйтеся! звикли всі тут нити та казати які багаті люди в будинках живуть бачиш но!а ти профінансуй його і тоді рот відкривай! а ми не палимо і в нас+17, нічого,чекаємо теж опалювального сезону! всіх не порівнюй під одне!
Ігор луцький до ЛУЧАНИ Показати IP 2 Жовтня 2017 17:24
Гарно і чітко сказано:..на заробітки!як всі люди заробляють!..Тепер можем вижити,якщо в в дома є заробітчани.Слава Україні!
Glover Показати IP 2 Жовтня 2017 11:37
Я вже неділю гріюсь газовим канвектором, і в жовтні, думаю продовжать мені супсидію!!!
ЛУЧАНИ до Glover Показати IP 2 Жовтня 2017 13:15
ви тролі, писаки бл..... писати грамотно хоч навічіться, а то тут бачиш нь Вам субсидія та поперек горла стоїть!
007 до ЛУЧАНИ Показати IP 2 Жовтня 2017 15:37
І відразу карма))))
007 Показати IP 2 Жовтня 2017 12:47
Вночі +3°С Вдень +12°С Середня = +7.5°С Якби пора вже вмикати. В мене наприклад вчора в квартирі показало +18.5°С . І дитя мале.
Олена до 007 Показати IP 2 Жовтня 2017 17:22
+18,5 то ще нормально. В нас +16 другий день. І теж дитина маленька. Сусідній будинок вже всі автономне включили. Чого така несправедливість?
Олена до Олена Показати IP 2 Жовтня 2017 17:24
Ще й воду гарячу відключили. Іді&ти.
Вася до Олена Показати IP 2 Жовтня 2017 19:50
Що означає несправедливість??? Ми походу не в совку живемо. Сам жив з центральним опаленням не так давно, тобто переїхавши у новобудову з автономкою я вчинив несправедливо по відношенню до вас, шо за бред???
Автономка Показати IP 2 Жовтня 2017 13:23
вже