USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Командувач ВМС Німеччини заявив, що Україна не поверне Крим, а Росія потрібна ЄС проти Китаю

22 Січня 2022 18:07
Командувач ВМС Німеччини віцеадмірал Кай-Ахім Шьонбах зробив низку скандальних заяв, зокрема, про те, що Україна ніколи не поверне окупований Росією Крим і її разом з Грузією не можна приймати в НАТО.

Про це пише «Європейська правда».

Шьонбах виступав на конференції Індійського інституту оборонних досліджень імені Манохара Паррікара. «Крим «пішов» і ніколи не повернеться, це факт. І ми повинні керуватись фактичним станом справ, а не емоціями», – сказав віцеадмірал.

Він також заявив, що Україна не може відповідати критеріям членства в НАТО, тому що вона (частково) окупована.

«Донбас окупувала російська армія, або як їх називають, «ополченці». Подивимося на Грузію, яка прагне до НАТО. Чи відповідає вона критеріям? Так. Чи розумно приймати її як члена НАТО? Ні», – сказав він, додавши, що з країнами Балтії була інша ситуація, оскільки вони «були суверенними до окупації. А Україна була в СРСР».

Заява командувача ВМС Німеччини про Путіна та Крим ще цікавіша, якщо її прослухати цілком. Дуже відверто віце-адмірал каже – Росія потрібна всім проти Китаю, а тому Путіну «треба дати повагу».
Нижче цитата Шьонбаха:

«Невже Росія справді хоче невеликий шматочок української землі? Чи приєднати всю країну? Ні, це нісенітниця. Путін, ймовірно, тисне, бо знає, що може це зробити, і це розколює ЄС, але чого він хоче насправді – це високий рівень поваги. Дати йому шану – це невелика ціна. Це взагалі не ціна. Легко дати йому цю повагу, на яку він, можливо, заслуговує. Росія важлива! Навіть нам, Індії, Німеччині, потрібна Росія. Тому що нам потрібна Росія проти Китаю. Можливість співпраці зі США – це легко, і це віддалить Росію від Китаю. Але наші санкції спрямовані не в тому напрямку. Звичайно, ми не можемо погодитись з тим, що відбувається на Україні. Але Кримський острів пішов, він ніколи не повернеться. Це факт!».

Шьонбах вважає, що необхідно дати Росії шанс з ЄС і США бути на рівних.

«Це допоможе дистанціювати Росію від Китаю. Бо Китаю потрібні ресурси РФ. А вони готові їх давати, тому що наші санкції деінде зайшли надто далеко. Але це вже зовнішня політика», – додав він.

У Міноборони Німеччини вже заявили, що заяви Шьонбаха не відповідають офіційній позиції відомства і він повинен буде дати пояснення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Рошенко бульдозерний Показати IP 22 Січня 2022 18:19
Це зрада! За цим фашиком гілляка та мотузка плаче!
скептик Показати IP 22 Січня 2022 18:20
всерьйоз сприймати заяви деяких тупуватих офіцерів бундесверу - себе не поважати. в політиці є такий вислів : ніколи не кажи ніколи
Переселенец Показати IP 22 Січня 2022 18:28
В ГаЗпроме еще много вакантных и высокоплачиваемых должностей. Вот немчурка и старается. Хорошо что у нас союзники США, Канада и Бритка, им мордорский газ до пи*ды, ТАК ЧТО ПРОРВЕМСЯ И БЕЗ ФРИЦОВ!
Kika до Переселенец Показати IP 22 Січня 2022 20:24
Прорвётся труба в туалете от перегрузов в системе слива, когда Путин войска на неньку введёт, а Эвропа и «Союзники» будут только ( как всегда) высказывать свои беспокойства и имели они всех украинцов и украинок в виду. Проснитесь мечтатели и Слава Украине!
Переселенец до Kika Показати IP 22 Січня 2022 20:46
Я в 2014 году был свиделем, как наши парни в одних резиновых шлепанцах порвали ватную мразь. И было войск тогда не более 6000 солдат и офицеров, - это оф. статистика. А сейчас армия Украины, это 300 тис. боеспособных солдат, и где то 400 тис. ветеранов АТО. Так что дорогуша, гробы в паРашку полетят тысячами, и в чернозем будет зарыто ой как много ваших обоссаных ванюшэк. Этоя тебе как дончанин говорю.
Kika до Переселенец Показати IP 22 Січня 2022 22:34
Без базара, но зачем тогда нам союзники??? Потому-что реально смотря на силы соперника понимаешь что по зубам гранит….
Kika до Kika Показати IP 22 Січня 2022 22:36
Да я вообще за мир….
Переселенец до Kika Показати IP 23 Січня 2022 11:36
Хитрое тьі существо, но и примитивное... Украсть крьім і часть Донбаса и оно за мир? Вражина бл***!
дідо Показати IP 22 Січня 2022 18:29
агент Штазі...
пиняботокс Показати IP 22 Січня 2022 18:30
Дурне німецьке потороччя. паРашка вже під Китай танцює, вже від Китая залежна у всьому, так що то вже є Китай.
Анонім Показати IP 22 Січня 2022 18:32
Видно добре ординці перес*рали, раз стільки концерв зразу вскрилось, і США, і ось ця німчура... Значить все правильно робить Україна, значить допомога світових лідерів перелякала ординців!
ботоксШМЯК Показати IP 22 Січня 2022 18:38
Дуже знаковим у таких темах виглядає наплив ватнорилих тролів. Дідо там різних і клав, хоча скоріше за все то одна й таж особь з пониженою соціальною відповідальністю.
Дідо до ботоксШМЯК Показати IP 22 Січня 2022 19:57
Я просто хочу побачити вас в окопах, а не Василя з Волі Березної, херої майданні
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 22 Січня 2022 20:31
Дідо, я в окопах буду по першому дзвінку з військомату. Але не тобі людей в окопи відправляти, не тобі хвойда ватна. І судячи з твого лексикону, наприклад "херої майданні", ти є глибоко праституйована ригівська наволоч, а тому просто ПНХ.
18 Показати IP 22 Січня 2022 18:51
Розказав те, що насправді і є, а не байки,якими нас кормлять
45 до 18 Показати IP 22 Січня 2022 19:41
Ага, прям те що є він розказав, що б часом не так. Розказав він те, що йому фрау Рібентроп наказала, і за що приплатили газпромовських рублів.
Штурм Показати IP 22 Січня 2022 18:51
Німцям рашистські гроші не пахнуть, чого лише вартує колишній канцлер ФРН, а ТЕПЕРІШНІЙ ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ ГАЗПРОМУ Ге́рхард Фріц Курт Шредер. В цій же упряжці і фрау Меркель, тут же і цей от горе-вояка. Ну а пакт Молотова-Рібентропа це вінець "двуликої німчури", і таких же совєтів.
123 Показати IP 22 Січня 2022 19:02
Шваби продажні.
Кiка до 123 Показати IP 22 Січня 2022 20:27
Woher weisst du es? Dummschwätzer….
скептик Показати IP 22 Січня 2022 20:57
Das wissen wir seit dem 23. August 1939, als der Molotow-Ribbentrop-Pakt unterzeichnet wurde
Я до скептик Показати IP 23 Січня 2022 04:58
про пакт третього рейху з поляками задовго до 1939 ніхто не згадує
скептик до Я Показати IP 23 Січня 2022 15:41
якщо ти маєш на увазі мюнхенську угоду 30 вересня 1938 то польща її не підписувала
1+1 Показати IP 22 Січня 2022 22:13
Хто роль гетьмана буде виконувати
Олесь Показати IP 22 Січня 2022 23:35
В тої унії своїх проблем куча а вони ще своїми совітами та домислами язиком ляпають . Крим полюбому вернеться і донбас тоже ....треба дочекатися поки путін сдохне і всі його двойники . Кощей бессмертний ..... накрутило чучало кремлівське німців ...продажня нація , фюрери блін . І куди диветься америка то ж натовський блок ....чи у німців свої ідіоти живуть своїми думками і ідеями...
45 до Олесь Показати IP 23 Січня 2022 10:18
І яким чином відбудеться повернення? Самі віддадуть , люди цього захочуть,чи як?
Не Олесь до 45 Показати IP 23 Січня 2022 11:39
Донбас буде повернуто в гібридний спосіб, десь силою, десь політикою і грошима. А крим є настільки праституйованим і продажним, що при першій нагоді на краще життя, вернеться в Україну. А на імперію чекає розпад, який ми побачимо дуже скоро.
1 до Не Олесь Показати IP 23 Січня 2022 23:34
Ну і назвіть хоч одну територію , котра повернулась після анексії попередній державі. Людям властиво продаватись за матеріальні блага, навіть у нас багато хто каже, а хай би нас Польща забрала. То це як назвати?!
Дід Показати IP 22 Січня 2022 23:48
У відставку
Я Показати IP 23 Січня 2022 04:59
розумний німець але прямий..правду говорити вредно...
Ти вже до Я Показати IP 23 Січня 2022 11:40
Ти вже свій розум засвітив, як і той дурнуватий продажний німець.
лінивець Показати IP 23 Січня 2022 18:27
Хто ще вірить що Крим повернуть ?