USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Кондиціонери та форма для водіїв. Лучани – за зміни в міському транспорті

26 Липня 2019 22:12
Оснастити міські автобуси кондиціонерами, ввести форму для водіїв і заборонити вмикати у маршрутних таксі музику – такі зміни ініціюють лучани в культурі перевезення громадян.

Зокрема, лучанин Роман Бондарук зареєстрував 26 липня петицію з вимогою оснастити маршрутні таксі кондиціонерами. Також він пропонує ввести форму «для приведення зовнішнього вигляду водія до певного стандарту».

Петицію вже підписали 17 осіб із 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів.

Своєю чергою, Василь Олійник, який подав петицію 25 липня, виступає за те, аби заборонити водіям автобусів слухати музику під час перевезення пасажирів, адже, за його переконанням, це відволікає водія від дороги, що може призвести до виникнення потенційно небезпечних ситуацій.

Окрім того, містянин пропонує стежити за зовнішнім виглядом водіїв.

«(Необхідно) зобов’язати перевізників заборонити водіям маршрутних таксі керувати транспортом у майках, шортах, тапочках чи з оголеним торсом», – вказує чоловік.

Цю петицію підписали 25 осіб. До кінця збору підписів – 13 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 26 Липня 2019 22:36
Заборонити пасажирам розмовляти по телефону,а то вимоги до водія є,а самі елементарні правила етикету не виконують
Петро О Показати IP 26 Липня 2019 23:23
А як нарахунок написати петицію щодо стандартизованої уніформи для пасажирів та заборони слухати музику у навушниках, адже це провокує конфузи та конфліктні ситуації в маршрутних таксі?
Віталій Показати IP 27 Липня 2019 05:57
А дихати водій може? Придурок купи собі машину і катайся .ти знаєш ціну автобуса з кондікціонером?
Водій Показати IP 27 Липня 2019 08:07
Заставити пасажирів митися, а то немиті, пітливі і смердючі, як свині, в маршрутках їздять !
ко Показати IP 27 Липня 2019 08:09
З 22.00 до 23.00 не ходять тролейбуси в сторону Гнідави.Що це за графік?
мама Показати IP 27 Липня 2019 09:28
В цивилизованых странах это норма - в общественном транспорте нет музыки, а обьявляют остановки, и водитель в форме. А у нас человек захотел , чтобы был тоже порядок, так сразу повылазили умники и пишут дурные комментарии....нравится в бардаке жить...
Анонім до мама Показати IP 27 Липня 2019 10:47
Порядок має починатись з самого себе,а не сяде свиня не мита і давай на весь голос розказувати по телефону і гроші шукати бити в плече...Суспільство саме собі робить такі умови,вірніше сказати на що заслуговуємо.Є дійсно дурні коментарі,пасажири,але в сім'ї не без урода...Звичайно це потрібно було запровадити з самого початку,а не за 20..років.надіюсь що так і буде.
Тато до мама Показати IP 27 Липня 2019 10:55
В цівілізованих країнах громадяни спілкуються мовою своєї країни
так таки так Показати IP 27 Липня 2019 09:59
Може на часі подумати про більше автобусів ! ніж щось змінювати в отих розбитих тарантасах.
Читач Показати IP 27 Липня 2019 10:11
Водіі часто працюють по 12 і більше годин. Це виснажлива праця. Вони мають одягатись так, як для них зручно, враховуючи погодні умови (зранку і вечором прохолодно, вдень спека). А в кого в голові якісь збочення щодо одягу інших людей (зокрема водіїв), то нехай їздять на велосипедах або таксі. Таксиста можна замовити з краваткою або метеликом, їзда велесипедом - корисна для здоров'я. У багатьох українців в головах живе культ чи то комплекс щодо одягу. В людині треба бачити її розум, а не тупо дивитись на одяг. Якщо вам випадково на пляжі врятує життя лікар в плавках, то це хамство і брутальщина?