USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Киця та Гребенюк підтвердили, що знову стали директорами луцьких шкіл

21 Серпня 2017 17:47
Екс-заступник Луцького міського голови Андрій Киця та колишній начальник управління освіти Олег Гребенюк стануть директорами шкіл.

Андрій Киця приступить до виконання своїх обов'яків директора ЗОШ № 1 уже завтра, 22 серпня. Про це він повідомив 21 серпня, пише Конкурент.

"Поки що немає наказу, тому до обов'язків приступлю завтра", – розповів Андрій Киця.

Нагадаємо, що декілька місяців тому на запитання про повернення у школу № 1 (до грудня 2015 року працював директором Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області, – К.) він відповів, що точно ні. Втім пояснив, чому змінив своє рішення і все ж повернувся на посаду директора школи.

"Бо іншої роботи немає. Раніше не планував, а зараз ніякої іншої роботи немає", – сказав Андрій Киця.

Начальник управління освіти Зіновія Лещенко зазначила, що до офіційного призначення нічого поки коментувати не буде.

Олег Гребенюк підтвердив, що буде працювати директором 15 школи, однак також сказав, що більше коментувати нічого не буде.

Варто зауважити, що колишній перший заступник Луцького міського голови Миколи Романюка Тарас Яковлев «прибалдів» від новини про ці призначення – так він з обуренням написав на своїй Фейсбук-сторінці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Житель Показати IP 21 Серпня 2017 18:19
"Нема іншоі роботи", то хай на завод іде до станка. Тоже мені чинуша, що один що другий.
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2017 19:15
А просто вчителем - слабо?
ҐАЗДА Показати IP 21 Серпня 2017 20:52
Кіцюння ! ти поступив по свинськи.
Гааля Показати IP 21 Серпня 2017 21:09
Прошу обласне управління освіти пояснити судовий позов до начальника відділу освіти любомльської рда савош а.і. про зняття зарплати з працівників освіти.а також всі інші вчинки та діі цього посадовця.
Мама Показати IP 21 Серпня 2017 21:22
На якій підставі не продовжує міська рада трудовий договір директору 15 школи? Має бути ну дуже вагома причина. Хороший керівник, прекрасна людина, мудрий педагог. Гребенюк, двічі в одну річку не входять і завжди треба вчасно і достойно піти. Іди простим вчителем слабо? Чи директор "жирна" посада? Ти вже начальником управління освіти накерував як тільки був обшук в управлінні освіти відразу у відпустку втік так само і школою накеруєш доки не складеться як сірникова коробка.
Просто вчитель Показати IP 21 Серпня 2017 23:16
А як же директори які були? Переведуть на вчителів,чи в радники? Переставляють людей як шахмати все легко і просто....
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2017 23:20
Вже животи порозпихали.де ж підуть на вчителів
Небайдужа до Лучанка Показати IP 22 Серпня 2017 11:41
А чому таких поважних спеціалістів відправити для прикладу в 17 школу хай покажуть великий клас та виведуть саму відсталу та найгіршу школу в лідери. Це приблизно якщо хтось завтра захоче стати директором в 4 гімназії чому б і ні ? Гребенюку і Киці мало б бути соромно - та певно вони не знають про таке. ОГИДНО.
До лисої мами Показати IP 22 Серпня 2017 00:30
Не хами і не тикай.Погано спатимеш і їстимеш
Мешканка Показати IP 22 Серпня 2017 11:43
Вперше згідна з Тарасом Яковлевим.
Ася Показати IP 23 Листопада 2017 23:55
Переглянула коментарі і була дуже здивована вашою думкою.. Яка вам особисто різниця хто там викладає , хто директор? Як ви можете судити про людину якщо не знайомі особисто.. Не розумію.. В вас на кожну людину знайдеться щось щоб обмовити..